nasiona marihuany

Zapaść po trawie

Wyszukiwarka Forumowa:

Farmer's

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2010
Postów
117
Buchów
0
Witam ,znam wiele osub,które dostały zapaści po trawie mimo innymi ja jestem taką osobą.Spalenie dużej ilośći w krutkim czasie objawia sie u mnie kołataniem serca,drgawkami,krutkim oddechem,myślami które mnie doprowadzają do obłędu,uczucie ze umieram.Jak mam temu zapobiec?Lubie palić,czasami jest za***iscie,a czasami własnie jest ten stan,znam dziewczyna którą po wiaderku zabrali do szpitala.Nie było to przyjemne:/ Nie wiem własnie jak mam to nazwać,ale odpowiadnia nazwa to bedzie chyba zapaść.

Edit:Zapaść - stan ostrej niewydolności krążenia połączony z nagłym spadkiem ciśnienia krwi, objawiający się silnym osłabieniem i uczuciem zamierania, często z utratą przytomności. Przyczyną zapaści może być: wstrząs, uraz, krwotok, niedotlenienie, odwodnienie, infekcja lub przedawkowanie leków i środków odurzających. Zapaść zagraża życiu dlatego wymaga szybkiej interwencji lekarza.
 
R

rrrrr

Guest
o matko bosko

Witam ,znam wiele osub,które dostały zapaści po trawie mimo innymi ja jestem taką osobą.Spalenie dużej ilośći w krutkim czasie objawia sie u mnie kołataniem serca,drgawkami,krutkim oddechem,myślami które mnie doprowadzają do obłędu,uczucie ze umieram.Jak mam temu zapobiec?Lubie palić,czasami jest za***iscie,a czasami własnie jest ten stan,znam dziewczyna którą po wiaderku zabrali do szpitala.Nie było to przyjemne:/ Nie wiem własnie jak mam to nazwać,ale odpowiadnia nazwa to bedzie chyba zapaść.

Edit:Zapaść - stan ostrej niewydolności krążenia połączony z nagłym spadkiem ciśnienia krwi, objawiający się silnym osłabieniem i uczuciem zamierania, często z utratą przytomności. Przyczyną zapaści może być: wstrząs, uraz, krwotok, niedotlenienie, odwodnienie, infekcja lub przedawkowanie leków i środków odurzających. Zapaść zagraża życiu dlatego wymaga szybkiej interwencji lekarza.
chyba przestane palić....wyleczyłeś mnie po 10 latach:lol3:
 

Rychuuu

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2009
Postów
318
Buchów
0
Wiem o czym mowisz.... To idzie przewalczyc, to sie dzieje przez oslabienie i paranoje ktore wchodzą Ci glowie gdy jestes w stresie albo w przypalowym miejscu jesteś to możesz dostać takiej paranoi, ze myslisz ze wykitujesz lub musisz do szpitala. Musisz uparcie i na siłe kontaktować ze swiatem i po jakis 30 min bomba troche zejdzie... Zyganie nic nie pomorze.... trzeba przetrwac z te 30 min ;p Żyganie sprawia ze tylko masz sie czym zająć ^^ Chyba ze wchuj zaduzo wypaliles to troche dluzej musisz czekać... Nie wi
 
D

delete

Guest
Za krotko jarasz, ja tak mialem przy pierwszych paleniach po jakims czasie nie ma mowy o zapasci. Mało zaprawiony w boju jesteś:zjarany:
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
po prostu - pal mniej to nie będzie takich efektów. Próbujesz dotrzymać tempa kolegom ? To nie wyścigi pamiętaj o tym, zdrowie najważniejsze.
 

Blantoman

Active member
Rejestracja
Lut 14, 2010
Postów
31
Buchów
0
Przepaliłeś się bo jarasz któryś raz dopiero. Po jakimś czasie to ustąpi.
 

Farmer's

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2010
Postów
117
Buchów
0
Pale 4 lata miałem przerwe 2 lata znowu wruciłem i jest taka faza jak za duzo spale:/
 

szalony_ogrodnik

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2008
Postów
214
Buchów
1
ja tez tak mam czasami, ale mi sie wydaje ze to tylko na psychice siedzi... jestes upalony czujesz sie zle, zacznij myslec o tym ze czujesz sie za***iscie i bedziesz sie tak czuł... kiedys zajaralem z ziomkiem naprawde mocnego weedu i obydwaj mielismy jakies dziwne paranoje, ale po kilkunastu minutach obydwaj sie z tego smialismy <joint>
 

luszyn

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2010
Postów
317
Buchów
0
może akurat Tobie nie służy :p Nie pal i tyle jak ma Ci serce wyj***ć gardłem
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
Wchodzę tu raz na ruski rok i mam taką pompę że walę gównem po ścianach.
 

raspbery

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2010
Postów
689
Buchów
0
jak ktoś jest chciwy i przepadziwy to się tak własnie kończy byle się upierodlić byle czym byle jak byle gdzie
 

clavv

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2010
Postów
151
Buchów
0
Ja po 6 latach palenia mialem 3 lata przerwy wlasnie przez takie akcje i w zeszlym roku wrocilem do mojej ulubionej czynnosci :) To siedzi w glowie lub ilosci zalezy, jesli za duzo to kazdy wie jak to sie konczy, a jesli w glowie to poprostu zbyt duzo o tym myslisz i po pierwszym przepaleniu sie zbyt duza iloscia tylko w glowie masz mysl zeby to sie znowu nie stalo i kazde szybsze uderzenie serca czy cos bierzesz zbyt powaznie. Fachowo to sie nazywa nerwica :) dwa tygodnie przerwy i mozesz bawic sie dalej <wodna> swoja droga duzy wplyw ma tez chec dotrzymania kroku kolega bo zbyt wysoko sie cenisz wciagasz wiecej i czesciej przez co organizm dostaje mniej czystego tlenu i wlasnie sa takie efekty.
 

Farmer's

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2010
Postów
117
Buchów
0
Słuzy mi.Kiedyś pamiętam jarało sie to tonami a dzisiaj wystarczy mały buszek jak z papierosa i bania nie miłosierna.
 

raspbery

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2010
Postów
689
Buchów
0
Słuzy mi.Kiedyś pamiętam jarało sie to tonami a dzisiaj wystarczy mały buszek jak z papierosa i bania nie miłosierna.

bo kiedyś trawa była inna miała mniej thc 10% pamietam to był max dziś dochodzi do 25%
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół