nasiona marihuany

Zapaść po trawie

Wyszukiwarka Forumowa:

Kacpeeer

New member
Rejestracja
Paź 31, 2018
Postów
1
Buchów
0
Palilem dopy 4 miesiace dzien w dzien, wyk***ialo mnie z butow do 5 razy na dzien, siedzialem przycpany i mialem rozkminy po***ane, skonczylem z tym, po tym jak raz sie tym spizgalem odlecialem totalnie bylem w swoim swiecie, nagle wstalem i sie przeszedlem, zrobilem 20 kroków i nagle ***, poczulem jak krew nie doszla do serca, czulem jakby mi ku**a serce przestalo bic na sekunde, przewrocilem sie, po czym wstalem i po 5 minutach czulem jak mi mozg peka, prawdopodobnie cisnienie krwi w mozgu bylo za duze, od tej pory nie dotykam dopalaczy i NIKOMU ale to NIKOMU nawet mojemu wrogowi nie radze palić dopów, to jest ***any syf, po trawie tez mam czasami takie rozkminy co sie dzieje z moim sercem itp ale to chwilowe, potem jest git, takze do wszystkich na tym forum, dopalaczom mowimy nie! ? A co do zapasci, ja ja przezylem i to wlasnie tak wyglada ze ci krew do serca nie dochodzi i czujesz jakby ci ktos te serce zaczał ściskać, a to wszystko po dopach, uwazajcie co palicie...

---------- Post Zaktualizowany 16:04 ---------- Data pierwszego postu 15:56 ----------

Gdybym nie mial to bym nie mowil... Przeczytaj definicje zapasci. Nie musisz mdlec zeby miec zapasc.

Przeszedlem zapasc bez omdlenia, serducho sie scisnelo ale poczulem jak by mi krwi nie dopompowalo, wy***alem sie na glebe ale wstalem a potem cuzlem jak mi mozg peka, ale spokojnie, to po dopach... ziomeczek dobrze mowi.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Temat ciekawy. Mnie osobiście temat nie spotkał. Nie powiem. Ciężkie fazy się zdarzały ale to przy mieszaniu palenia z alko. Nigdy się napewno nie poschizowałem bo wiedziałem że ten stan minie. Tak do pół godziny i ta masakryczna bania schodziła.
 

Jiss

Member
Rejestracja
Maj 5, 2020
Postów
11
Buchów
1
Witam więc i ja coś napiszę w tym temacie dodam że pale/wapuję już 22 lata
Też słyszałem o zapasciach etc sam też miałem parę bań ciężkich, że się wydawało to koniec (najczęściej samotnie)
Zacząłem mierzyć ciśnienie puls iii praktycznie żadnych zmian poza lekkim wzrostem pulsu czasami ( ale w normie) Do tego koleżanka farmaceutka dodała że wystarczy zjeść coś słodkiego, bo jak stwierdziła to jest spadek cukru i tak się dzieje Mi już od dawna się tak nie robi Jak to Castaneda pisze wygrałem walkę z komarem
 
M

Mr.f

Guest
Kiedyś czytałem o przypadku że w szpitalu omyłkowo pomylono wyniki badań, zdrowy facet który badał się kontrolnie usłyszał że jest śmiertelnie chory, ale nie był, poferlano wyniki, facet w ciągu dni zaczął znikać w oczach, do czego zmierzam... siła podświadomości, ona potrafi wznieść nas na wyżyny za***istości ale potrafi również zniszczyć a nawet zabić, inną kwestią jest to że niektórzy mogą chorować np na coś z sercem i o tym nie wiedzieć i w trakcie zapalenia to aktywować... na to wszystko jest jedna metoda, ilość, to jest słowo klucz, nie sugerować się że kumple jarają z wiadra albo 2 metrowego bonga albo że kręcą lolka z całej sztuki, jeśli ktoś ma niezdrowe jazdy po materiale to niech pali mikroskopijne ilości, dosłownie dźbło do tyteksu i do lufy, im mniej tym lepiej bo gdy bedzie za mało to można nabić taką samą kolejną ale gdy damy za dużo... to wracamy do początku.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół