nasiona marihuany

Mefedron

Wyszukiwarka Forumowa:

Włóczyblant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 1, 2008
Postów
566
Buchów
3
Działa fajnie, ale uzaleznia i niszczy zdrowie. Nie warto z tym sie bawic na dluższą mete. Potencjal uzalezniający poczulem juz po ~5 mefieniach. Godzinka bomby, potem tylko głód i ciśneinie na kreske. Dobijający bol karku, gardla, szczeki. Odstawiam mefistofelesa na bok. Powroci moze kiedys gdy nie bedzie dobrych pigułek na zabawie w clubie. Jest nienajgorszą alternatywą dla mdma.
 

Makaveli

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 28, 2008
Postów
899
Buchów
2
Z tego co wyczytałem Od 25 sierpnia 2010 roku mefedron będzie w Polsce nielegalny i zaklasyfikowany jako substancja psychotropowa.... do tego czasu chciałbym nabyć jeszcze przynajmniej trochę tego gówna i spróbować prawdopodobnie po raz ostatni... nie wiecie gdzie mogę to gówno połapać ?

Edit :

Dobra stronkę już znalazłem teraz... przed wejsciem ustawy w życie... kilka znanych mi sklepów zniknęło... i musiałem szukać kilku nowych... brał ktoś z http://www.mefedron.net.pl/ ? albo ewentualnie może polecić mi lepsze strony ?
 

Niewidomy

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2008
Postów
410
Buchów
1
Ja otrzymałem wiadomość że z dniem 09.08 stanie się nielegalny...
Chyba już po herbacie, nawet "Planu B" już nie można kupić.

Co do samego mefedronu, to kawał sk***ysyna z niego,
całe szczęście że go zdelegalizowali!!!

Pozdro
 
D

delete

Guest
a słyszeliście o kokolinarzach ? :D:D:D Mefedron wciągnął dużo ludzi w cug, już go nieraz widziałem u ludzi w strzykawkach;]
 

Makaveli

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 28, 2008
Postów
899
Buchów
2
Mefedron wciągnął dużo ludzi w cug, już go nieraz widziałem u ludzi w strzykawkach

No to ładne kozoki... nie o takich asach nie słyszałem... miałem dwa razy styczność z mefedronem... za pierwszym razem 200mg... bardzo przyjemnie ... za drugim już troche wiecej bo kilka razy po 200 mg.... efekt był taki że na następny dzień zupełnie odechciało mi się tego gówna na kilka miesięcy... podobnie mam z fetą i alkoholem... jak przesadzę to momentalnie na drugi dzień odechciewa mi się takich specyfików... na długi okres czasu... także bardzo ciężko byłoby mi się wciągnąć w coś takiego
 

Niewidomy

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2008
Postów
410
Buchów
1
a słyszeliście o kokolinarzach ? :D:D:D Mefedron wciągnął dużo ludzi w cug, już go nieraz widziałem u ludzi w strzykawkach;]


próbowałem kokolino...
W porownaniu do mefa to słabiutki jest, ale działa inaczej trochę,
mnie nieźle powyginało, nie pobudza aż tak. Nie wiem jak można sie od tego
gówna uzależnić, trzeba być mocno przy***anym.

pozdro
 
D

delete

Guest
gówna uzależnić, trzeba być mocno przy***anym.

kokolino jest na bazie mefedronu, a uzależnić się od tego gówna wierz mi nie jest trudno. Towar jest dostępny, więc można ćpać a skoro można ćpać to są i ćpuny które chętnie popłyną.
 

Niewidomy

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2008
Postów
410
Buchów
1
U nas wycofali wszystko na bazie mefedronu a kokolino jest ponoć teraz na nowej recepturze.

Wiem że łatwo, ale jak można choćby 2 dni na tym przejechać, przecież da się zasnąć na zejsciu i nastepny dzien polazic troche przymulony, żadne straszne rzeczy :p Człowiek żyje znowu, nie potrzebuje kolejnej "działki" żeby przetrwać :freak:

pozdrawiam
 
D

delete

Guest
tak jak Kaban pisał, mefedron zmieniają na metadon i już jest legalnie:]
 

Makaveli

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 28, 2008
Postów
899
Buchów
2
tak jak Kaban pisał, mefedron zmieniają na metadon i już jest legalnie

No tak... ale cena chyba tez poszła w górę co ? na pierwszej lepszej stronie... znalazłem gramca za stówkę... dalej nie szukałem... mefedron o ile dobrze pamiętam stał o chyba połowe taniej... nie ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół