nasiona marihuany

Maroc x Wczesne & Passion #1

  • Autor wątku czinkłoczento
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
C

czinkłoczento

Guest


pierwszy raz spotykam sie z takimi liscmi jedno palczastymi nie przypominajace ganji.
normal_PICT0411%7E0.JPG
 

All Bundy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2010
Postów
514
Buchów
0
zapyl ja i w nastepnym pokoleniu szukaj takich ktore beda podobne do niej i krzyzuj je ze soba
 

Kałach =D

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2010
Postów
343
Buchów
0
Hmmm domyślam się ,że ta szmata w tle jest czymś nasączona i odstrasza zwierzaki ?


P.S. czym ją sączysz i jakie są efekty ?
 
C

czinkłoczento

Guest
Ona tam wisi w celach kamuflazowych aby folia nie przebijała sie przez krzaki ..dawniej stosowałem mocz na sarny i dziki teraz wole wybierac miejsca gdzie niema wejscia dla nikogo..
 

bladaewa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2008
Postów
727
Buchów
0
czesiek co z toba doszedles do wniosku ze to dla ciebie za mala skala i teraz wieksza folie stawiasz a tak pieknie mialo byc
 
K

Kot z Cheshire

Guest
no Czasiek, coś mizerne te planty. chlopaki po outdoorach maja dużo lepsze ;)
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
to pewnie temu, że nie trzyma już ich pod tym stretch`em ;)
 
C

czinkłoczento

Guest
a ja gdzie je mam pod lampą ?? i czy to wazne kto ma lepsze wazne ze wogole są...są szersze niz wyzsze po 6 x fim i wielkrotnym Lst i raz Hst szczytow jest tyle ze nie jestem w stanie zliczyc<lol> 70% zaczyna puszczac włoski..
 

bladaewa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2008
Postów
727
Buchów
0
dobrze ze zyja po tym parowniku rozkrzaczone fest fajnie ze nic ci sie nie stalo bo dlugo nie pisales
 
C

czinkłoczento

Guest
Po róznych przygodach , zmaganiach i po wielu przjechanych km ,Niebawem Partyzancki Upload ..:salut::salut::salut::salut::salut:
 
F

foster

Guest
Witam.Nie bojsz się o przymrozki?
Ja mam na dworze 2 ak48 trochę sie o nie obawiam dzisiaj w nocy w moich rejonach ma byc troche na minusie.Ładnie te twoje planty wyglądają ale jeszcze im brakuje do kosy ,te fioletowe to maroc x wczesne?
 
C

czinkłoczento

Guest
Ten fiolet to passion a maroc x wczesne jest jasniutki ,zywiczny i smierdzący (te foty zapodam za pare dni)zreszta jak narazie kazdy napuchniety top mniej lub wiecej lepi sie od zywicy i dobrze klepie<lol>.a co do przymrozkow to rosliny wytrzymaja nawet do -7 jesli tylko w dzien bedzie odsiecz w postaci plusowej temperatury a najlepije pełen blask słonca jak ma sie to teraz....wiec spokojnie zobaczysz do konca pazdziernika napewno potrzymasz na out a jak pogoda pozwoli to i mozna do 2 tyg.listopada..
 
S

sub

Guest
Czasiek napisał:
a jak pogoda pozwoli to i mozna do 2 tyg.listopada..

Tak późno to WW ścinałem jedynie.

Zwykle w połowie października ciachałem wsio bo potem w zasadzie już i tak przyrostów ani widu ani słychu. Żywica? Może. Potem zaczynają wyglądać bardzo nieładnie często. Dla mnie to był : kalendarzowy :koniec sezonu.

A dane literaturowe -7... Są dosyć puste. Bo może się trafić,że po kilku oszronieniach duże liście się już nie podnoszą i zaczynają zwisać. I to w październiku.

Do oporu trzymałem kilka roślin na których były późno zawiązane nasiona.. Nie wiem z jakiej okolicy Ty jesteś ale u mnie to po połowie października konopie raczej stoją.. i są wstanie :hibernacji:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół