nasiona marihuany

Maroc x Wczesne & Passion #1

  • Autor wątku czinkłoczento
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
C

czinkłoczento

Guest
brakowalo jej wody ale ostry dyzur juz uzupełnił jej braki..mysle o instalacji kroplowki aby ciagle byla dostawa wody....co no nawozow to pisze na pierwszej stronie..a moim zdaniem nie nawoz a temperatura kluczowym sukcesem..
 
K

Kot z Cheshire

Guest
zrób im tam otwory wentylacyjne, nie powinny być foliaki tak zaparowane...
 
C

czinkłoczento

Guest
nie powinny a to dlaczego ?? bo bedzie za duzą wilgotnośc wymagana przy wysokich temperaturach? rzędu 47- 52 stopni???yszz wtedy fotosynteza Jak błyskawica wtakim parowniku..
 

psyke102

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2008
Postów
100
Buchów
0
No ja myśle że rolnik partyzant zna sie na rzeczy i za pare miechów okaże się właśnie. Zobaczycie :D
 

grabel

Active member
Rejestracja
Kwi 9, 2010
Postów
30
Buchów
0
jaka fotosynteza jak w tych foliakach prawie powietrza nie ma, te które z góry nie są zaklejone jeszcze jakoś żyją ale te całe omfg aż dziwie się że Ci nie uschła tam jeszcze, w zasadzie jeden plus masz z tego uber zaparowania, nikt nie rozpozna co to w środku jest :freak2::freak2: poza tym ta folia jest do dupy przy kontakcie z ciepłem, mój starszy jest stolarzem i używa tego do zaklejania mebli, raz zostawił zaklejoną płytę takim czymś na lekkim słońcu w letni dzień(nie było zbyt gorąco) jak zdjął folię po płycie leciała woda i płyta była do dupy, a każdy wie żeby powstała para potrzebna jest woda, w foliaku gdzie temp. jest o 10/15stopni wyższa niż na dworze ciepło tak ci wyciąga wodę z rośliny że szok a to na pewno na dobre jej nie wychodzi :) woda + powietrze dla roślin :LOOL:
ale wierzę że Pan Czasiek zna się na rzeczy i da sobie radę ;)

btw. nie mogę się powstrzymać i muszę zadać to pytanie :D ile Ty masz lat bo twoje ręce wyglądają na 40 jak z bicza strzelił XDD ? Przepraszam jeśli uraziłem
<shiza>
 
C

czinkłoczento

Guest
ha ha ha niema w foliakach powietrza a co jest próznia??rosliny mają minimalne otwory wentylacyjne ale znikome aby utrzymac wysoka wilgotnosc i temperature...miałem duzo foliakow i w zadnym tam szybko nie rosło jak w tych w których bylo tak gorąco i wilgotno ze woda kapała z roslin..w takim parowniku roslina rosła kazdym nawet najmniejszym rozgałezieniem i odrostem w zaledwie 3 tygodnie wypełniły całe worki teraz załoze nowe 120l i tez sie wypełnia roslinami do konca lipca ..i mowie po raz kolejny otworow wentylacyjnych robic nie zamierzam wystraczy ze sie wietrza gdy robie im oprysk co 5 -7 dni..jakos wolno nie rosna a za to bardzo szybko ..temparatura ma byc minimalnie 45 a nie 35 w srodku po co mi foliak i przypal z nim wziązany jak ma byc zaledwie 10 ,15 stopni wiecej niz an dworze pff moje do 55 nieraz mają ..minus co 2,3 tygodnie szklarnai za mała i trzeba budowac coraz wieksze i bardzej przypałowe....smiejcie sie dalej jak siałem w lutym i w marcu na outa wyrzucalem tez sie smiali ze za wczesnie i ze przymrozki przyjda i ze po ptakach jak widac wasze wskazówki o kant chu*a rozbic..a 800 g z najwiekszej zbiore Ja i wypale to sam :freak2:..dzis za prezetuje nowe foty tych włąsnie okazów trzymanych w parownikach i wam pokaze jak wystrzeliły w kosmos..
 
K

Kot z Cheshire

Guest
nie powinny a to dlaczego ?? bo bedzie za duzą wilgotnośc wymagana przy wysokich temperaturach? rzędu 47- 52 stopni???yszz wtedy fotosynteza Jak błyskawica wtakim parowniku..

a zastanawiałeś się kiedyś dlaczego duże szklarnie są wentylowane? albo czemu ludzie w przydomowych foliakach zostawiają drzwi uchylone w upalne dni?

rosliny do prawidłowego wzrostu potrzebują świeżego powietrza i co2 w nim zawartego.
nie wiem skąd masz info o błyskawicznej fotosyntezie w parowniku, ale jest ono błędne.

twój grow i twoje planty, ale fotka niżej pokazuje jak jest im dobrze, prawie ich nie widać :)





jak widac wasze wskazówki o kant chu*a rozbic..a 800 g z najwiekszej zbiore Ja

spoko, powodzenia :)
 
C

czinkłoczento

Guest
a zastanawiałeś się kiedyś dlaczego duże szklarnie są wentylowane? albo czemu ludzie w przydomowych foliakach zostawiają drzwi uchylone w upalne dni?
tak bo ludzie nie uprawiają w nich konopi i zwykłym roslinką bylo by w nich za gorąco..Ale nie konopią..Zebys wiedział co teraz jest pod tym workiem mega rozkrzaczona roslina dzis za pręzetuje..moje duszone okazy hahaha
 
K

Kot z Cheshire

Guest
tak bo ludzie nie uprawiają w nich konopi i zwykłym roslinką bylo by w nich za gorąco..Ale nie konopią..

hehe, bez urazy, ale jakoś twoje planty okazów zdrowia nie przypominają :D

będę tu zaglądał to zobaczymy czy finalnie ty się będziesz śmiał ze mnie, czy ja z ciebie ;)

masz tu szklarnie z konopiami, w tle widać wiatraki wentylujące. używają ich, mimo tego że tej szklarni do twoich parowników trochę brakuje :D

 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
jestem ciekaw czy na jesień też zamierzasz trzymać to w tych workach - bo jeśli tak to już widzę, jak zjada to pleśń. Jestem również zdania, że rośliny nie wyglądają najlepiej i ten pomysł bez wentylacji jest kiepski...
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
hehe,

masz tu szklarnie z konopiami, w tle widać wiatraki wentylujące. używają ich, mimo tego że tej szklarni do twoich parowników trochę brakuje :D

Niezła uprawa pewnie w NL ? <lol>
Co mdo Twoich pomidorów to źle postepujesz, na vega jest dobnra wilgoć ale nie w takim wydaniu !
Uparujesz te roślinki, sciągnij lepiej tą folie ladna pogoda jest teraz.
zajrzę za jakis czas zobaczymy co powstanie...
jakby nie było POWO:bounce:
 
K

Kot z Cheshire

Guest
wyglądają na lekko podduszone, ale może mi się tylko wydaje ;)
 
C

czinkłoczento

Guest
moze liscie odkształcone od foli bo worki są juz za małe w kazdym badz razie wrzuce je teraz w worki 160l..w foliach zamierzam trzymac do pierwszego tygodnia flo..i ile razy mam mowic jest wentylacja tyle ze minimalna..
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół