nasiona marihuany

Maroc x Wczesne & Passion #1

  • Autor wątku czinkłoczento
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
C

czinkłoczento

Guest
Pestki od Ruderalis ,wysadzone 21 lutego ,pierwsze 2 tygodnie pod lampami potem na Out do szkalrni ,po nastepnych 3 tygodniach rosliny juz pod gołe niebo na spota poleciały ..

Nawozy do Glebowo ,Goemar, Wuxal ascofol, Wuxal Amino ,Mix Gnojówka,
Oprysk Asahi ,Goemar,Florovit oprysk co 5-7 dni Oraz Tytanit

Ziemia Zyzna torfowa wilgotna: na jesien przekopana z liścmi i rozsypane 20kg dolomitu ,a wiosną znowu przekopane i dodany obornik ,dolomit i azot ..

Maroc x Wczesne
normal_PICT0289.JPG



passion#1


Fota rodzinna



passion #1 juz na innym spocie
 
Ostatnia edycja:
T

TaZz

Guest
W końcu jakiś porządny i rzetelnie się zapowiadający out!
Życzę powodzenia z całej siły!
 
A

Ace Ventura

Guest
W końcu jakiś porządny i rzetelnie się zapowiadający out! Życzę powodzenia z całej siły!

Bez przesady kilka ciekawych jest wystarczy poszukać ;]

a co do out'a to aż sie chce czekać na next upa !
 
G

Gość

Guest
No stary sporo wysiłku Cię kosztowało przygotowanie do out'a. Oby zbiory Ci to wynagrodziły <peace>
 

bladaewa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2008
Postów
727
Buchów
0
ziomus kamuflaz stosujesz znakomity jak kiedy zastaniesz kogo na spocie nie zapomni sie ladnie przywitac
 

Koszatnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 22, 2008
Postów
2,144
Buchów
20
ładne planty :)
ale ta szklarenka bez kitu przypałowa :p chyba ze masz spota na mega wypizdowiu na siedmioma górami i lasami...

Pozdro !
 
C

czinkłoczento

Guest
co do spota gdzie jest szklarenka (która bedzie za mała za 2 tygodnie i bedzie o wiele wieksza to jest w głębokim lesie i jest tam taki busz ze niema tam zadnej lipy i przypału cału busz ma 850m x 670m a widocznosc w nim jest na 8m wejsc mam za kamuflowane i juz 2 lata zero ludzi..rok temu stał tam foliak 220x170 i tez zero ludzi zreszta jest zakamuflowane i trzeba sie czołgac wszystko na piachu zero grzybow, stoją tam tez mini szklarenki i potem bedą wieksze..co do kamuflazu scinam szczyty choinek np te które w dodatku rzucają cień potem w ukorzeniacz i sadze tak aby zarastalo sciezki i wejscia i miejsca gdzie bylo widac przebijająca folie mozna tez zrobic na miejscu ekran z czarnej foli i juz nie widac nichuja..nie moge sie oprzec nie wsadzic ich w folie bo wiem jak wtedy rosnie..
 
Ostatnia edycja:

bladaewa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2008
Postów
727
Buchów
0
przyznac trzeba ze partyzant z ciebie niezly te opony foliaki niestandartowe sposoby mam nadzieje ze wszystko przebiegnie bezprzypalowo jest cos takiego ze jesli miejscowa jest obsiana sezon za sezonem i nic sie nie dzieje to czlowiek sobie pozwala na wiecej ty lecisz po calosci
 

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
ja bym tak fajnie nie miał bo lataja dwupłatowce i robia zdjecia pól rolników i łąk przez te zasrane dotacje wiec foliaki odpadają,ale ty mam nadzieje ze zbierzesz tyle ziela ile ci sie należy<joint>
 
C

czinkłoczento

Guest
umnie tez zaobserwowalem samolociki krązące po niebie..ale postawilem te 20 foliakow i licze ze nikt tego z nieba nie zobaczy..Ide za ciosem i dzis stawiam kolejne budowle .. Oto nowe Foty passion który wręcz wystrzelił w gore przypomina juz krzaka




A tu razem passion i maroc x wczesne


Maroc x wczesne




maroc x wczesne
 
Ostatnia edycja:

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
jak leci jakis samolocik czy helikopterek to zeby tylko od tego foliaka sie slonce nie odbilo w ich strone. za***isty out bede zaglądal ;) zycze zero przypalu i za***istych plonów ;]
pozdro
 
C

czinkłoczento

Guest
foliak za mały wiec była okazja zrobic foto bez foli.

a tu juz po LST

rosnaca tuz obok
 
Ostatnia edycja:

500gzkrzaka

Active member
Rejestracja
Mar 14, 2010
Postów
41
Buchów
0
jestes ostrym kocurem ; D
tutaj pierwszy raz zobaczylem takie patenty
mam nadzieje ze doczekamy konca :)
 

FreshSeed

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2009
Postów
241
Buchów
1
Może i rośliny masz duże ale moim zdaniem czegoś im brakuje. Liście takie oklapnięte na pewno im troche za gorąco w tej Twojej "szklarni" było. Może dopiero teraz sie coś ruszy. Jak często nawozy lejesz i w jakich ilościach? Pozdro.<shiza>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół