nasiona marihuany

OUT 2010 AK 47 AF & WhiteWidow by Leszcz

Wyszukiwarka Forumowa:

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Było dość słonecznie przez te dni więc postanowiłem podlać moje roślinki , oto moje maleńśtwa :















Miejscówka myśle jest naprawde dobra gdyż komarów jest tam w h*j , nie da sie tam usiedzieć , podlałem , zrobiłem foty i byłem juz cały pogryziony a na dodatek pokrzywy po pachy ... a ja w krótkich spodenkach bo w końcu lato jest =p
 

Najarany Kevin z Teksasu

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2010
Postów
69
Buchów
0
no całkiem całkiem te twoje pomidorki ... czy to jesat ww czy ak ? naginaj juz je to bedzie wiecej palonka :spalony:
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
To są WhiteWidowy bo AK poszly sie je**c juz na początku ... Mam wyjazd na 2 tygodnie 20 lipca wieć przed wyjazdem je ponaginam , a teraz niech rosna se jak chca ;]
 
G

Gość

Guest
Nawet jesli to Twoje pierwsze naginanie i roslinka sie złamie to nie przejmuj sie<coolpalacz> Wystarczy cos podłozyc taka mała proce " y " lub jak to woli usztywnic i bedzie git . Ja w tym roku miałem juz parek złamasów i teraz pieknie kwitna i mówiac szczerze dzieki temu stresowi maja obfitsze pąki
 
G

Gość

Guest
A i jesli cos sie dzieje z roslinkami nie tak to zakup sobie ASAHI SL na allegro sa 16 zł i starcza na naprawde długo i super ida po tym jesli chodzi o wzrost .
Wszelakie złamania , choroby lisci i wogole , nawet moje naj wieksze słabotki wyleczyło i sa teraz pieknymi plantami . Nawe zgorzelec łodyki wyleczyło wiec ja uwarzam ze jest naprawde godny . Tylko pamietaj zeby stosowac go tylko na wegu <coolpalacz>
 
D

delete

Guest
A i jesli cos sie dzieje z roslinkami nie tak to zakup sobie ASAHI SL na allegro sa 16 zł i starcza na naprawde długo i super ida po tym jesli chodzi o wzrost . Wszelakie złamania , choroby lisci i wogole , nawet moje naj wieksze słabotki wyleczyło i sa teraz pieknymi plantami . Nawe zgorzelec łodyki wyleczyło wiec ja uwarzam ze jest naprawde godny . Tylko pamietaj zeby stosowac go tylko na wegu

Dlaczego tylko na wegu ?
 

Najarany Kevin z Teksasu

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2010
Postów
69
Buchów
0
A mam pytanie co do twojej miejscówy a konkretniej do naswietlenia ... bo widze ze jest blisko jakis krzaków /drzew ... i chyba podobnie jak u mnie dopiero od jakies 11:00 dochodzi ładne sloneczko ? jak myslicie szkodzi to roslince ?
 
G

Gość

Guest
Jesli chcesz miec zadki nie zbite porozciagane topy to i mozesz na flo stosowac wedle woli ja pisze jak powinno byc Ziomuś ale jak uwarzasz tak zrobisz<coolpalacz>
 
D

delete

Guest
dobrze wiedziec ! bo stosowalem opryski w poczatkowej fazie flo :pl: troche takjaby sie rozlazly te topki :zombi: mam nadzieje ze przez ten czas jakos to sie uformuje... dzieki za info.
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
A mam pytanie co do twojej miejscówy a konkretniej do naswietlenia ... bo widze ze jest blisko jakis krzaków /drzew ... i chyba podobnie jak u mnie dopiero od jakies 11:00 dochodzi ładne sloneczko ? jak myslicie szkodzi to roslince ?

Miejscowa jest przy lesie , obok jest trawa/pokrzywy/krzaki wysokie na 1,5 m .
Roslinki moze traca max 2 h takiego za***istego slonca a takto caly czas non stop naswietlane . Napewno jakies roznice beda ale jak mam wybierac miedzy przypalowa a malo naswietlana miejscowka to wybiore to 2 w 100 % ;]
 

Tonnek

Active member
Rejestracja
Wrz 2, 2009
Postów
28
Buchów
0
Jak na razie to widzę ładne planty oby tak dalej na pewno bd odwiedzał.I dodaj kilka nowych zdjęć bo jestem ciekaw jak tam roślinki.
Ps. Odpisz na pw. :D<joint>
 
Ostatnia edycja:

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Wrzucam następne foty z miejscówy , trzeba było je podlać bo od tygodnia full słońce . Za tydzień w poniedziałek prawdopodobnie zorbie im LST i zazuce foty .
I tu moje pytanie do bardziej zaawansowanych .
Jak robie LST to wystarczy ze wygne rosline i przymocuje do podloza tak zeby była poziomo ?? Nic wiecęj nie trzeba robić ?

Foty


















 

m4c

Member
Rejestracja
Maj 22, 2009
Postów
10
Buchów
0
Tak ale pamiętaj żeby odgiąć szczyt w stronę północy.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół