nasiona marihuany

OUT 2010 AK 47 AF & WhiteWidow by Leszcz

Wyszukiwarka Forumowa:

m4c

Member
Rejestracja
Maj 22, 2009
Postów
10
Buchów
0
Nie jest to obojętne bo jeżeli odegniesz na południe to gdy główny top znowu ruszy do góry to zasłoni częściowo dolne odgałęzienia. Jeżeli natomiast odegniesz na północ to wszystkie boczne odrosty będę lepiej doświetlone.
 

Tonnek

Active member
Rejestracja
Wrz 2, 2009
Postów
28
Buchów
0
LST ( Low Stress Training ) Nisko Stresujące trenowanie.
Trenowanie LST polega na tym aby podwiązywać roślinę uzyskując w ten sposób jak najwięcej szczytów na jednej roślinie przycinając przy tym niektóre liście zasłaniające światło dla szczytków. Czyli należy doprowadzić do jak największego rozkrzaczenia roślin. Przy podwiązywaniu dobrze jest wykorzystać plastikowe doniczki do których można przywiązywać sznurki tak jak na zdjęciu lub nawet do scianek szafy w której rośliny rosną, Dzięki tej metodzie można uzyskać większy plon lub stosować ją na roślinach które rosną w niskich szafkach. Z LST dobrze wspolpracuje FIM.
Witam. Mam pytanko. Czy stosując trenowanie LST, główna łodyga powinna być odgięta pod kątem 90 st., czy może być to mniejszy kąt? Chodzi mi o takie coś:
Czy stosując takie "lekkie" wygięcie roślina zacznie się odkorzeniać w bok? Sory za laickie pytanie.
lepszy jest kat 90 stopni poniewaz wtedy rozliny od razu ida w góre i wykształca sie wiecej topów bynajmniej ja tak robiłem
więcej info pod tym adresem LST[nisko stresujące trenowanie] & Marihuana Haszysz.com:spalony:
 

penthesilea

Member
Rejestracja
Lip 7, 2010
Postów
11
Buchów
0
W taką pogodę ja bym na twoim miejscu nic nie zostawiała na powietrzu, takie ekstramalne temperatury raczej zniszczą to co masz do tej pory, ja bym nie ryzykowała. U mnie dzisiaj 37 stopni powyżej pępka!!!
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
To co ja mam z nimi zrobić , chyba nie bedę ich wykopywał ;] Dadza rade ;] miejmy nadzieje , w poniedziałek prawdopodobnie LST i swieze foty .
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Byłem dzisiaj robić LST , nie wiem czy o to chodziło więc wszelkie porady mile widziane . Zdjecia troche nie wyrazne ale było juz ciemno a na dodatek komary gryzly jak po***ane.

Jezeli dobrze poczytałem o rozroznianiu plci to wychodzi na to ze mam 4 zenskie i 1 meski . Meski na 100 % bo są juz takie kulki na nim , widziałem juz je tydzien temu , teraz sa bardzo wyrazne . Na reszcie widac wloski wiec raczej zenskie .













A oto chlopak , nie widac za dobrze ale zawsze cos , zrobiłem mu LST zeby nie zaslaniał swiatla reszczie . Za 2 tygodnie go wycinam zeby mi plonu nie spie****il .

 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
czemu za dwa tygodnie?
i czemu go naginasz ? taki mały badyl wiele słońca nie kradnie ;]
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Wyjezdzam w nastepnym tygodniu i dopiero za 2 tygodnie wracam , wiec wtedy go zetne .
Te LST cos da ?? Zrobi sie kilka szczytow ??

A co do tych moich badylkow , to chyba na taki wiek powinny być 40 % bardziej rozbudowane ?? Mała ilośc slonca , tak ??
 

penthesilea

Member
Rejestracja
Lip 7, 2010
Postów
11
Buchów
0
Zasadziłam na wsi u rodziców w ogródku, myślą że to zioła, bywam raczej nieregulanie w domu rodzinnym, jak to wygląda prawnie w razie niepomyślnych wiatrów jakby ktoś zauważył plantacje i doniósł na rodziców? Czy ktoś ma może podobe doświadczenia, albo coś na ten temat słyszał?
 

Mania

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
1,542
Buchów
6
jak by ktos planty wyczail zadzwonil na psy to twoi rodzice pewnie byli by w newsiaku
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Po 2 tygodniowej przerwie czas na swieze foty , niestety 3 z 5 drzewek okazało sie chlopcami i poszly do scinki . Najgorsze jest to ze najbardziej rozwiniety i rozkrzaczony był chłopcem ;/

Oto foty 2 kobitek ktore zostały :













I ten najladniejszy ktory niestety został sciety , po nim było widac efekty LST .




2 kobitki zostawiam juz w spokoju bo widze ze maja malo swiatla i musze podrosnac , moze za 3 tygodnie ponaginam je troche ...
 

Ganja for ever

Well-known member
Rejestracja
Cze 5, 2010
Postów
53
Buchów
0
Czy zawsze w tej miejscówce jest taki cień ? Jak tak możesz przyciąć trochę te krzaki które zasłaniają te miejscówkę chyba że to chwilowy cień to wtedy nic tam nie musisz robić o i życzę żebyś miał duże plony :harvest:
a potem dobre palenie :smokee:
<peace>
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Jak widać na zdjeciach , roslinki od dołu sie "troche" powyciagały , urosły juz na tyle ze maja dostatecznie duzo slonca aby rozwijac sie prawidlowo . Na slaba miejscowke juz sie raczej nie da nic poradzic ;] oczywiscie staram sie jak moge ... ucinam krzaki , trawe , chwasty , pokrzywy 30 cm wokol drzewka , a te wieksze krzaki to ucinam zeby nie były za wysokie takze jest dobrze ;]
 

Fisti

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2010
Postów
118
Buchów
0
Bardzo ładnie lecisz,bacznie obserwuje za rok ja próbuje WW.Powodzenia
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Wszyscy wiemy ze WW nie nadaje sie na Out u nas ale mimo to chciałem sprobować ;] moj test nie bedzie tez do konca wiarygodny bo miejscowa nie najlepsza ale jestem ciekawy jak to bedzie ;]
 

Ganja for ever

Well-known member
Rejestracja
Cze 5, 2010
Postów
53
Buchów
0
Ważne że próbujesz i oby ci wyszło bo na razie jest ok <peace>
:spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół