nasiona marihuany

OUT 2010 AK 47 AF & WhiteWidow by Leszcz

Wyszukiwarka Forumowa:

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Witam wszystkich ...
Jest to moja pierwsza fotorelacja a zarazem pierwsza uprawa .
Uprawa składa się z :
5 x WhiteWidow Regular
3 x AK 47 AF

Głównie fotorelacja ma dotyczyć AK 47 AF gdyz White Widow sa tylko swojego rodzaju eksperymentem jak to jest z nimi w polskim klimacie ...
Wiec zaczynamy


Aktualnie pestki wykiełkowały i zostały włożone do kubeczkow z ziemią , czekam na dalsze ich losy ...

Fotki z miejscowy gdzie stacjonują White Widoy od jakis 2 tygodni , troche sie powyciagały z powodu złej pogody , były pod butelkami , dopiero wczoraj je zdiołem , posypane na ślimaki .














Mam nadzieje ze troche odzyja , kurde ta pogoda zle wróży ...

Jest cos co mnie ciekawi a mianowicie na 3 zdjeciu z miejscowy sa dwie roslinki , jedna w butelce a druga obok , na 100 % nie było tam dwoch nasion .
 
Ostatnia edycja:

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
Witam wszystkich ...
Jest to moja pierwsza fotorelacja a zarazem pierwsza uprawa .
Uprawa składa się z :
5 x WhiteWidow Regular
3 x AK 47 AF

Głównie fotorelacja ma dotyczyć AK 47 AF gdyz White Widow sa tylko swojego rodzaju eksperymentem jak to jest z nimi w polskim klimacie ...
Wiec zaczynamy

Aktualnie pestki wykiełkowały i zostały włożone do kubeczkow z ziemią , czekam na dalsze ich losy ...

Fotki z miejscowy gdzie stacjonują White Widoy od jakis 2 tygodni , troche sie powyciagały z powodu złej pogody , były pod butelkami , dopiero wczoraj je zdiołem , posypane na ślimaki .












Mam nadzieje ze troche odzyja , kurde ta pogoda zle wróży ...

Jest cos co mnie ciekawi a mianowicie na 3 zdjeciu z miejscowy sa dwie roslinki , jedna w butelce a druga obok , na 100 % nie było tam dwoch nasion .

To nie konopia <joint>
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Co nie jest konopią ?? Ten dodatkowy krzaczek ??
 

bladaewa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2008
Postów
727
Buchów
0
tez zrobilem takie oslonki z butelek moze troche utrudnia akcje slimaką
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Miałem 6 White Widow , z tym ze 1 z***ały slimak na początku , aktualnie 1 jest lekko uszkodzona przez te hu*e , wiec wole nie ryzykowac ...
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Moze tak dziwnie wyglądać bo prawdziwego pożadnego slońca miała moze z 3 dni ;/
 
Rejestracja
Maj 27, 2010
Postów
24
Buchów
0
Jak dla mnie te pomidorki wyglądają trochę dziwnie ale poczekam z oceną jak będą większe :) Co do butelek to wg. mnie deczko małe i chyba może stać w nich woda po obfitych deszczach, zajrzyj do mojej galerii -tam masz foto dobrego patentu z butelką(można w minimalnym stopniu regulować nią temperaturę i wilgotność mając ślimaki w dupie.
 
D

DZIADEK SAMO ZLO

Guest
jak maja tak malo slonca to szkoda tych krzaczkow tym bardziej ze to "biala dama" :Dzycze powodzonka
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Te butelki sa tak jakby płotem , o wode sie nie boję gdyz miejscowka jest na gorze i naprawde nie ma szans zeby gdziekolwiek sie zatrzymywała , cały czas spływa , przetrwały juz 5 dni ciagłego burzowego deszczu , i grad takze czy cos jeszcze moze im sie stac ?? chyba nie , teraz moze byc juz tylko lepiej ...

Słońca jest dostatecznie duzo na miejscowe tylko po prostu pogoda go nie dostarcza ...
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Wystapli problem z AK 47
Siedzialy w wodzie od srody do czwartku , pozniej do soboty na wate po czym do ziemi , od niedzieli z ranca były wyłożone na pole . W poniedziałek roślinki ładne zielone zaczeły powoli sie wybijać , pozniej we wtorek rowniez troszeczke wiecej , niestety dzisiaj obczajajac je sie zaniepokoiłem a mianowicie zauważyłem nieprzyjemna zielona barwe , lekko uschniete , od razu odkopałem ziemi wokół .
Nie wiem co z nimi bedzie , mam nadzieje ze dostana troche swiatla i odzyja ...
Na fotach wyglada to lepiej jak w rzeczywistosci .
PS : nie wiem czemu ziemia jest taka brazowa , w identyczny sposob kiełkowałem WhiteWidow i wszystkie wyszły , jedyna roznica to ze w WW czekały w ciemni dopoki nie wyszły pierwsze 2 listi , ate wzuciłem od razu na pole z powodu za***istej pogody .





Jak myslicie , bedzie co z tego jeszcze ??
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Niestety ,fotoleracja bedzie dotyczyła tylko White Widow gdyz Ak 47 poszly sie je**c ;/
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Slimaki sie do nich dorwały , myslalem ze do kubkow na ogrodzie nie beda wlazic ( moj blad , nauczka na przyszlosc ) ,kurde a miałem nadziej ze troche swiatła i dadza rade ...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół