nasiona marihuany

First Outdoor - Passion #1 Sezon 2010 by Chmura

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Maj 25, 2010
Postów
10
Buchów
0
Ja też jestem ciekaf czy ta nalefka dobrze kopie jak sprawdzisz to napisz, a może sam spróbuję zrobić :jocolor:
A co do panienki to oby były topy, jak pięści :yeahh:
 
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
21
Buchów
0
Podobno taka nalewka jest lepsza od makumby bo THC rozpuszcza się lepiej w alkoholach niż w tłuszczach a przynajmniej tak mówią specjaliści ;)
 

Pansztylecik

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2009
Postów
219
Buchów
0
mój prawie 2 metrowy męszczak passiona też poleci niedługo wo wódy albo spirytusu. Ale chyba kupie połówkę spirytu i rozcieńcze tak do 70% i wtedy zaleję. Swoją robiłeś z suszonych, świerzych, odgotowanych? piękny kolorek <lol>
 

FreshSeed

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2009
Postów
241
Buchów
1
zbyt wiele słońca to one chyba tam nie mają co nie? ;]
 
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
21
Buchów
0
Ma go mniej więcej 6 godzin w ciągu dnia, na zdjęciach się tak wydaje bo robiłem je pod wieczór kiedy słońce jest już nisko:)
 

Sokół

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2009
Postów
1,354
Buchów
0
No widac ze mało słoneczka bo troche sie powyciągała ;/

Powodzenia.
 
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
21
Buchów
0
Cześć Wam.

Na wstępie chciałem powiedzieć że ten sezon mi się nie za bardzo udał, mój passion dał strasznie małe topki w ogóle nie zbite, tak jakby mu się nie wykształciły, to chyba ten brak słońca. Ale to co było zebrałem, wstawiam fotkę jednego topa żebyście mogli zobaczyć.





Marnie to wygląda, ale cóż przynajmniej się czegoś nauczyłem.

Fotorelacje uważam za zamkniętą i proszę jakiegoś moda o zamknięcie tematu. Dziękuje.
 
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
21
Buchów
0
Myślę że nawet za późno, plant zaczął mi kwitnąć na początku sierpnia a trichomy już dawno stały się ciemne, prawdę mówiąc zwlekałem bo myślałem że może bardziej się wykształcą a tu nic, topki były takie od dłuższego czasu i nic się z nimi nie działo, jedynie co to włoski im czerniały.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół