nasiona marihuany

First Outdoor - Passion #1 Sezon 2010 by Chmura

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
21
Buchów
0
Skrzyp polny, tasznik, mlecz(mniszek lekarski), wrotycz i trochę kwiatów pelargoni;]
 

ognio

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2010
Postów
1,130
Buchów
1
a planton k jakie ma npk 0-9-24 ? jesli tak to jak go zmieszasz z tym agro hitem to za***isty mix na flo ;)

powodzenia
 
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
21
Buchów
0
Dokładnie takie. Właśnie za***iście trafiłem z tym Agro-h; powiedziałem babce w sklepie żeby mi dała coś na kwitnienie i poleciła właśnie ten agro hit, że podobno dużo fosforu ma, popatrzyłem na npk i faktycznie wy***ane:yeahh:
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
K-24. Nie za duzo tego potasu w Plantonie K przypadkiem?
 
D

delete

Guest
siema gdzie kupiłeś tego agro-hita bo by mi sie przydał
:pr: ładne roślinki kwitną już??
 
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
21
Buchów
0
Kupiłem go w zwykłym ogrodniczym;) Ja mam Agro Hit "Fos-Ka", jest jeszcze Agro-hit pod pomidory ale on ma za duże stężenie fosforu moim zdaniem i trzeba by z nim uważać przy dawkowaniu, nkp: 4,5-55,2-6,2 (wg. strony producenta http://www.agro-marko.pl/oferta_warzywa.htm )

...A co do fotorelacji. Byłem na spocie tak jak obiecywałem, 2 planty zakwitły: 1 laska i 1 ku**s, ostatni pomidor pozostaje niewiadomą. Co do chłopaka mam pytanie, bo zostawiam go na pyłek do nasion i nie wiem czy by mu nie odrąbać większości odrostów i zostawić tylko 1 albo 2 żeby nie zastawiał słońca pannie, czy to nie będzie za duży stres i czy przez to pyłek się nie pogorszy?

i tu zdjęcia:


































 

Tonnek

Active member
Rejestracja
Wrz 2, 2009
Postów
28
Buchów
0
Naprawde piękne planty oby tak dalej wrzucaj ciągle nowe foty Pozdrawiam. ;)
 
G

Gość

Guest
nie szkoda ci psa zabierać w te kleszcze? ja swojemu oszczędzam...


PS
kozak krzuny
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
widze ze u ciebie tez powoli sie zabieraja do Flo
 

stachson

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2008
Postów
108
Buchów
0
Prze***ane masz przypał kolego pies Ci wjechał na spota a Ty mu jeszcze zdjęcia robisz!
Nie no świruje, a krzaki kozak
 
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
21
Buchów
0
Siemano,
Ostatni plant zakwitł: chłop. Pourywałem obu facetom odrosty na każdym zostawiłem tylko po jednym, żeby nie zasłaniały słońca lasce, a z pozostałości zrobiłem GREEN DRAGON'A - nalewkę z marihy




Smak: lekko ostry/palący, posmak zielny
Zapach: daje ziołem po prostu
Skutków jeszcze nie testowałem bo trochę ch***wo mi pić tak samemu, jak trunek zawita na salony to się obaczy ^^
 
Ostatnia edycja:

doni21

Active member
Rejestracja
Maj 17, 2010
Postów
34
Buchów
0
:smokee:no no ladne planty moje sa beztreningowe:d ale tez daja rade,przetestuj naleweczke :d
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół