nasiona marihuany

First Outdoor - Passion #1 Sezon 2010 by Chmura

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
21
Buchów
0
Witam, to moja pierwsza fotorelacja i w ogóle pierwsza jakakolwiek uprawa proszę więc o porady i wyrozumiałość:]

NASIONA:
13 x Passion#1

ZIEMIA:
"Podłoże Warzywne" pH 5,5 - 6,5
skład:
- torf ogrodniczy
- nawóz wieloskładnikowy 1kg/m3
- kreda

NAWOZY:
Biohumus Forte, a na flo jeszcze się zobaczy

TRENING:
Mam zamiar zrobić LST i FIM


Opis:
Nasiona poszły do wody 7 maja. Po pokazaniu kiełków lądowały w ziemi, ogółem do 9 maja wszystkie były wysadzone. Wschodziły przez następny tydzień w sumie wzeszło 11, 1 nie dała rady a 1 nie urosła z mojej winy. Od zasmakowania podłoża minie już 27 dni. Jeśli nie będzie padało mam zamiar dzisiaj wysadzić krzaki na spota a jak tak to za tydzień.

Tutaj parę fotek:







A to moja Lucky T(h)ree



W większej grupie:)

I coś co tygryski lubią najbardziej;]
https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage-58385.html
 
Ostatnia edycja:

fadamako

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2008
Postów
95
Buchów
0
trzymałeś je cały czas pod naturalnym światełkiem czy w boksie ?
 
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
21
Buchów
0
Cały czas pod słońcem

No więc Panowie i Panie, sprawa ma się następująco, dawno nie pisałem nic w tej fotorelacji a to dlatego że miałem lekki przypał z mymi plantami. Wszystko zaczęło się gdy wysadziłem rośliny na spota, miejscówka wydawałoby się bezpieczna, ale gdy tylko je tam zasadziłem jakimś cudem, bo nie wiem jak inaczej to nazwać, ktoś akurat przechodził koło moich krzewów, się mu na przechadzki zebrało, i wyczaił co to jest, rozpuścił o tym plote po okolicy, dowiedziałem się że znalazł tylko jednego spota (a było sobie ich 4), no ale niestety musiałem zniszczyć wszystkie planty... prawie:D zdążyłem uratować 3 z wszystkich 11, ale tak je poturbowałem podczas tego ratowanie że dziwie się że przeżyły. Przeniosłem je na inną miejscówkę przy opuszczonym domu, sadziłem je tam w środę i szczerze mówiąc nie miałem nadziei że się uratują a tu proszę jakoś dały rade. Oto zdjęcia:









No cóż liczyłem że plony będą większe ale zawsze można coś zrobić nawet z 3 plantami także tego... PEACE i trzym ta się wszyscy do następnego wpisu.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

KochamDom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 18, 2009
Postów
1,895
Buchów
0
Z jednego passiona i 100g ustukasz jak się uda...
 
D

delete

Guest
to nie masz lepszych miejscówek? koło starego domu to ci jakieś żule znowu znajdą i tyle będzie osobiście polecam nieużytki rolne
 
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
21
Buchów
0
Tam gdzie mieszkam nie ma żuli, pewnie dlatego że najbliższy monopol jest 2km ode mnie, zresztą dom stoi samotnie na uboczu, prowadzi do niego tylko mała polna droga,a planty zasadziłem w takich chaszczach, że trudno jest w ogóle się do nich dostać. Co do pierwszej miejscówki, był nią mały las nieopodal mojego domu, no cóż miałem pewne wątpliwości żeby tam to sadzić ale innych miejsców nie było niestety bo ten teren koło tego domku jest za mały żebym miał sadzić te 11 plantów.

Siema, byłem dziś na spocie i zrobiłem fim moim roślinom.

A tu parę fotek:





 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
siemka ciekawi mnie jak te passiony ci urosną ja też mam fem passiony takie jak twoje a w doniczkach mam następne pasiony GWS zobaczymy jak urosną jest to drugi sort roślin wiec giganty to nie będa ale i tak mam tego sporo.


tobie puki co powodzenia życzę obu rosły dalej tak ladnie.
 
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
21
Buchów
0
Dawno nie było więc czas na nowy wpis.
Passiony rosną, w między czasie zrobiłem im lst, a oprócz tego nic szczególnego się nie działo.






















 

Sokół

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2009
Postów
1,354
Buchów
0
Piękna zieleń. Łap bucha. Sliczne krzaki.
 
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
21
Buchów
0
Siema.
Byłem dziś na spocie i zauważyłem że coś zaczęło wpie****ać liście moim plantom.






Wiecie może od czego to???



No a skoro już pisze to dodam też parę zdjęć;]












 

FreshSeed

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2009
Postów
241
Buchów
1
moim zdaniem to samo co u mnie Ci zjada te liście. Przędziorek.
 

krasnolud20

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2008
Postów
89
Buchów
1
Ja miałem to samo pewnego sezonu! po obejżeniu liści pod lupa nie zauważyłem żadnego robactwana ale na wszelki wypadek spryskałem planta (Karate). Osobiście obstawiałbym za dużą dawkę nawozu, dlatego popaliło liście. Odstawiłem Biohumus na 2 tyg i wszytsko wróciło do normy.
a Plant wyglądał tak po pierwszym podlaniu w stężeniu 1nakretka na 1l wody.
 
Ostatnia edycja:
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
21
Buchów
0
Mi się wydaje że to jednak nie przez nawozy tylko przez jakieś robactwo, bo liście nie wyglądają na spalone tylko na nadgryzione, zresztą ja nigdy nie podlewam tym nawozem po liściach. Spróbuje spryskać planta tym Karate może to coś da.

Minęło sporo czasu od ostatniego wpisu więc...
Jakieś 2 tygodnie temu postanowiłem zainwestować trochę w nawozy i kupiłem Florovit jako dodatkowy nawóz na weg. (oprócz biohumusa), Agro-Hit - na niedobory fosforu jest wprost za***isty NPK 2,4-20-5, Amistar na grzyba oraz Planton K na faze flo.




Oprócz tego zrobiłem domowej roboty nawóz organiczny, głównie z pokrzyw + trochę innego zielska.




Jutro będę na spocie to zrobię parę zdjęć i wrzucę do fotorelki
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół