nasiona marihuany

Rozwiązywanie problemów z roślinami konopi

Wyszukiwarka Forumowa:

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
570
Buchów
5
Witam, czy to magnez i wapno?
P1020367.JPG

P1020368.JPG

P1020371.JPG

P1020373.JPG

P1020374.JPG

P1020375.JPG

P1020376.JPG

P1020372.JPG

P1020369.JPG

P1020366.JPG
 
P

Piję Mleko

Guest


Sytuacja się poprawia nie mniej mam wątpliwość czy to był nadmiar sodu w kranówce przez co nie pobierały potas
 

Vario

Active member
Rejestracja
Paź 24, 2017
Postów
28
Buchów
0
Witam,
Czy ktoś z was może wpaść na moją fotorelacje i pomóc ?
Wielkie dzięki
 

aveja

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2017
Postów
56
Buchów
0
Witam, pomoże mi ktoś chodzi o brązowe plamki na środkach liści ? 5 dni nie było mnie przy roślince i tyle też nie była podlewana, temperatura za duża(wcześniej sie tak zdażało) ? jakieś niedobory a moze za dużo czegoś może szkodnik ? ktoś w stanie jest pomóc? juz jakiś miesiąc kwitnienia :D roślina to PowerAfrica, kolejne podlanie planuje na niedziele więc moze problem do tego czasu sie wyjaśni. Z góry dziekuje


 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Po listkach niżej to wygląda jak by jej brakowało magnezu i wapnia ? Czym ją karmisz, w czym to rośnie itd. Daj więcej info :)
 

aveja

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2017
Postów
56
Buchów
0
karmie Ata organics według tabeli co 2 podlanie oraz bede jej podawac teraz pk13/14 rośnie w ziemi canna terra proffesional :D
Hps 100w, lumenów ponad stan, wilgotność 30% temperatura 27-30 stopni w dzień w nocy okolo 20
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
Elo, mam wrazenie, ze jeden z Grape Kush'y stanal. Byly przesadzane 2 dni temu i pozostale ruszyly normalnie. Ten od poczatku wydawal sie byc dziwny, a teraz cos mu sie dzieje.





O co moze chodzic?
Temp 27, 50% wilgotnosci.
[MENTION=67053]edi[/MENTION]t: juz rosnie normalnie
 
Ostatnia edycja:

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
deficyt acotu

Pany coś polecicie szybkiego na niedobór azotu? Patrzylem nawoz w ogrodniczym mineralno organiczny 6-4,5-6,5 % n-p-k nada sie?
edit ok juz kupilem jakis mineralny 27-15-12 n-p-k :)

 
Ostatnia edycja:
L

Lord of Old School

Guest
Pany coś polecicie szybkiego na niedobór azotu? Zanim ona skończy kwitnąć to straci wszystkie wiatraki puki co dostaje biogrow ale to nie robi roboty... patrzylem nawoz w ogrodniczym mineralno organiczny 6-4,5-6,5 % n-p-k nada sie?


Burza kwiatów
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Witam wszystkich , mialem sobie darować ale nie daje mi to już spokoju :)

Mógłby ktoś rzucić okiem na listki , brakuje im czegoś czy jest nadmiar ??!!




Dziewczynki mają ok. 5 tygodni z czego tydzień flo , indoor podlewane przez cały czas deszczówką poza ostatnim tygodniem bo dyszczu brakło to kranówka poleciała . Jeśli chodzi o papu to mam cały setup od biobizz , raz w tygodniu były i są podlewane w miarce kieliszkowej czyli na 5L wody leje kielona z jednej butelki w ostatnim tygodniu doszło bio bloom i top max więc teraz już nurtuje mnie tylko jedno czy to nie za dużo czy jednak za mało papu jak na tydzień (czasami ciut więcej ) będę wdzięczny za jaką kolwiek podpowiedź :)

PS. na chemię nie chodzilem więc będzie miło jak nie będziecie pisać że brakuje np.azotu itp. tylko zwyczajnie napiszecie która butle bio odstawić a którą dawkować i w jakiej ilości hehehe ������
 
A

amator19

Guest
Jest to najmłodszy random, ten jako jedyny jest w ziemi seed&cutting, podlewany praktycznie samą wodą, najpierw ph 6,2 (kupiona), później coś ponad 7 napewno (kranówka) ale tylko na nim wyskoczyło takie coś. Dodatkowo raz dostał cal-mag od vitalink i minimalną naprawdę minimalną dawkę bio-grow'a. Zaczeło się to dziać dopiero po przesadzeniu tak jak mówiłem tylko na tej. Ktoś coś pomoże albo nie pomoże? Przelew ma jakoś 6,5 ph (papierkami mierzone)




NIE JEST TO TYLKO JEDEN LIŚĆ I SIĘ ''POWIĘKSZA''TO.
 

20Greenboy18

Active member
Rejestracja
Paź 20, 2018
Postów
37
Buchów
0
Wifam, co im moze dolegac?

Ta wyzej ma opadnirte koncowki lisci a ta nizej jakies plamy :/


Pozostsle 10 roslin notmalnie daje rade.
Podlewam co 3 dzien 1l wody na rosline a co drugie podlanie dodaje pk14/13 oraz canna tera flores po pol dawki producenta
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół