nasiona marihuany

Sokół - Deszczowy Out *2010*

Wyszukiwarka Forumowa:

Sokół

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2009
Postów
1,354
Buchów
0
Witam.

Starujemy w tym roku bardzo powoli ;/ Wszystkie upatrzone spoty pod wodą więc roslinki trzymam w ogródku.
Doniczki małe, roslinki nie maja jak sie rozrastać, ale myślę że to sie zmieni w ciągu kilku dni... Już było sucho w miare na spotach, ale ostatnie 2 dni deszczu i znowu woda zalała.


Odmiany:
3x.Shaman x GWS Fem.
3x.Maroc x GWS Fem.
3x.Passion#1 x Purple Power Fem.
2x.Cindy 99 x Top 44 Reg.
20x.BBJ AF Reg.

Prawie wszystkie odmiany od www.f2seeds.fr.pl, tylko BBJ mojej produkcji :D
W planach jeszcze jakies 10 odmian af femi, ale to pod koniec czerwca raczej.

Nawozy: Zestaw GHE + Asahi + Ripen
Ziemia: Sklepowa, pod af 10 litrów, pod reste 20 litrów na krzak.
Trening: LST + FIM, ale z fimem to jeszcze zobacze.

Passiony jeszcze malutkie, maja 2 dni. Fotki bede aktualizował jak rosliny poleca na spoty.

Nawozy:


Roslinki:





















Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.
 

"makowiec"

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
1,023
Buchów
1
Lepiej pozno niz wcale, dobry poczatek. Coz pogoda nas nie rozpieszcza.
Pozdro.
 

2czarny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 15, 2009
Postów
515
Buchów
0
Muszę przyznać że za***iście to wygląda ;) podłoże kupne więc nie mogą narzekać.
Ale jak sypniesz 20Litrów i jak ubijesz trochę tą ziemie to będziesz musiał sypnąć jeszcze dodatkowe 20Litrów żeby było O.K ;) przy mojej 20L donicy poszło gdzieś plus - minus 40Litrów :D

A powiedz mi czy nie lepiej by ci było potrzymać te BBJ pod hps aż do pokazania płci ? zaoszczędziłbyś sporo ziemi.
 

Sokół

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2009
Postów
1,354
Buchów
0
No Af-y sa w doniczkach małych cały czas, 5 tylko na spota polecialo reszta stoi sobie w trawie i czeka na lepsza pogode, bo mokro wszedzie ;/
 

bladaewa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2008
Postów
727
Buchów
0
srodek na slimaki radze ci kupic bayera bo mialem ten co ty i slabo sie sprawdza w deszczowa pogode bo sie latwo rozpuszcz
 

Maverick

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2010
Postów
111
Buchów
0
srodek na slimaki radze ci kupic bayera bo mialem ten co ty i slabo sie sprawdza w deszczowa pogode bo sie latwo rozpuszcz

Zgadzam się. Wcześniej też miałem to co na zdjęciu, a potem rodzicielka kupiła Bayer'a i szczyptę walnęła na kilka m^2 i miazga, po nich. Koszt 13-14zł a wydajny bardzo.

Jesteś obeznany w temacie, więc co tu dużo pisać, powodzenia życzę!
 

Sokół

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2009
Postów
1,354
Buchów
0
Bede jutro w ogrodniczym to zapytam o polecany przez was preparat :D Ja w tamtym roku stosowalem ten i było ok. Ale zakupic nowy nie szkodzi.
 
G

Gość

Guest
Sokół naprawde ładne masz roślinki. Widać, że mają potencjał na niezłe chwasty. Nie przetrzymuj ich za długo w tych doniczkach, wal na spota, deszczu będzie coraz mniej a jak przyjdą upały to będą już dobrze ukorzenione (pozostanie im nic tylko rosnąć). Ps Jak na spocie masz ciągle kałużę to nie lepiej zmienić miejscówe? Nic nie zrobisz jak np w lipcu przyjdą ulewy.
 

bizi10

Member
Rejestracja
Lut 3, 2010
Postów
22
Buchów
0
Moze i dobrze ze je troche przytrzymales<lol> Pozniej bd mial:harvest:ale zapewne troche wiecej bo pogody to do tej pory nie bylo:zjarany: Zycze powodzenia i DUZYCH plonow<wodna> Bd zagladal<shiza>
 

Sokół

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2009
Postów
1,354
Buchów
0
Mala aktualizacja :

Roslinki dzisaj wyniesione w plener. Czekaja tylko 3 razy passion.





 
D

DZIADEK SAMO ZLO

Guest
Powodzonka Sokół,ciekawie sie zapowiada wiec duzych zbiorow zycze!!!
 
R

Rufi

Guest
ah sokole te twoje planty są takie za***iste, ty też jesteś za***isty:-D moje afy mają podobne rozmiary do twoich.
powodzenia
 

Sokół

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2009
Postów
1,354
Buchów
0
Jutro chyba pomysle zeby zrobic 40 litrowa donice, przedzielic ja na 2 czesci i wsadzic shamana i maroc kolo siebie :)

Ale zobacze jeszcze, bo jakos nie ufam tej pogodzie ;/
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół