nasiona marihuany

Lactuca virosa ,Sałata jadowita, Sałata kompasowa

Wyszukiwarka Forumowa:

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
hmm... niewiem... eufori zero, lekkie zrelaksowanie i calkowity brak motywacji by robic cokolwiek, po prostu siedzialem i nie chcialo mi sie dupy ruszyc by nalac cos do picia ;)
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Spróbuj samego ususzonego mleczka z sałaty, najlepiej jadowitej i zjaraj się tym porządnie :) Pozdro
 

Sweet Bulldog

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
89
Buchów
3
Właściwości wg. Wikipedi:
Silny środek nasenny, wykrztuśny, rozkurczający i kojący. Medycyna ludowa wykorzystywała lactucarium jako lek przeciwastmatyczny.. :)

Jadowita:
clear.gif


Kompasowa:
clear.gif
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Łatwo odróżnić sałatę jadowitą od kompasowej. Kompasowa ma od razu łodygę na której znajdują się liście, a jadowita jest na początku wielką kępą liści, które po pewnym czasie zwijają się i roślina zaczyna wytwarzać łodygę, wielkie liście pozostają przy ziemi, a łodyga wytwarza nowe listki :)
 

rzeznikpl

Active member
Rejestracja
Mar 9, 2009
Postów
25
Buchów
0
Sporo już tej sałaty rośnie, więc postanowiłem trochę tego pozbierać. Tylko mam pytanie ja to się robi i czym. Próbowałem nacinać łodygi żyletką, ale nic mi się nie udało pozyskać.
 

Włóczyblant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 1, 2008
Postów
566
Buchów
3
Tylko mam pytanie ja to się robi i czym. Próbowałem nacinać łodygi żyletką, ale nic mi się nie udało pozyskać.
OrieNt!! jeden z postów w sałatowym temacie obok->
Lepiej ugotować wywar: Gotować 5-10 minut na małym ogniu kilka pokrajanych (ewent. pokruszonych) sałat, z niewielkim dodatkiem soku z cytryny, w ok. 0,5-1 szklance wody. Odcedzić, wypić. Smacznego. Można zapodawać analnie . __________________
 
Ostatnia edycja:

rzeznikpl

Active member
Rejestracja
Mar 9, 2009
Postów
25
Buchów
0
A jak pozyskać mleczko?? Z kompasowej wszystko wylatuje pięknie, a z tej jadowitej to lipa.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Chcesz to palić? Zawsze możesz zrobić wywar i odparować wodę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół