nasiona marihuany

Out 2010 pechy emeryt&monst...

Wyszukiwarka Forumowa:

explozja

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2009
Postów
287
Buchów
0
Witam mam takie pytanie... xD czemu mój ogródek nic prawie nie pachnie czy to dopiero się uaktywnia podczas suszenia?

























wiem fotki nie najlepszej jakości przez komary walą bez opamiętania...
 
Ostatnia edycja:

explozja

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2009
Postów
287
Buchów
0
Wrzucam foty kilku szczytów jeden zjedzony nie muszę mówić przez kogo... głównie interesuje mnie czy są gotowe czekam na info









 

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
Pozapylały ci sie troszke te planty. A nie wierzę że nie pachną bo raczej to twój zmysł powonienia cię oszukuje szukając zapachu typowego dillerskiego zapachu sqna. :joker:
 

grzęda

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
45
Buchów
0
Na 2 ostatnich zdjeciach widac, ze co top to nasiono no chyba ze mnie wzrok myli.
No ale historia z kiedys mialem krzaczka niewielkiego ok 1 m, zapylil sie obojniak ***any no i coz mysle co zrobic, wiec wysuszylem dziada byl piekny deszczowy dzien zakupilem piwko i usiadlem z tym przy stole. Meczarni wchuj ok 3-4 godziny oddzielanie powloki roslinnej od nasiona ktora miala na sobie trichomy i nadawala sie do konsumpcji. Z racji ze sezon byl marny to palenia z tego mialem cokolwiek. Heh czego to czlowiek nie zrobi jak mu sie palic chce i jest w kropce :smokee:
 

explozja

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2009
Postów
287
Buchów
0
Dokładnie zapyliła mi herma i to dość potężnie martwię się o całość mimo wszystko sionka będą na następny rok :) tylko nie wiem jak się je wydobywa (najlepszy sposób) Ripen już czeka tylko teraz kwestia kiedy skończyć z plantonem K puki co im to dawkuję pozdrawiam czytelników !
 

explozja

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2009
Postów
287
Buchów
0
Od kiedy zacząć najlepiej dawkowanie ripenu ? I w jaki sposób poprawić zapach i smak bo tak podlatuje dziwnie w smaku nie ma tragedii ale nie pachnie jak powinno. Czy WC w tej sytuacji pomoże ? Chyba ,że jest inny sposób na poprawę jeżeli chodzi o moc to zadowalająca :)
 
Ostatnia edycja:

grzęda

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
45
Buchów
0
Dokładnie zapyliła mi herma i to dość potężnie martwię się o całość mimo wszystko sionka będą na następny rok

Z tego co mi wiadomo nasionka z panienki zapylonej przez herme urodza rosliny ze sklonnosciami do hermienia sie, tak wiec nie wiem czy oplaca sie wkladac prace w cos takiego, no chyba ze masz zamiar regularnie usuwac meskie kwiaty by nie zapylily, co wydaje mi sie wchuj ciezkim i mozolnym czynem.
 

explozja

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2009
Postów
287
Buchów
0
Z tego co mi wiadomo nasionka z panienki zapylonej przez herme urodza rosliny ze sklonnosciami do hermienia sie, tak wiec nie wiem czy oplaca sie wkladac prace w cos takiego, no chyba ze masz zamiar regularnie usuwac meskie kwiaty by nie zapylily, co wydaje mi sie wchuj ciezkim i mozolnym czynem.

Zaryzykuje będzie to spot tylko na hermy :) oczywiście za rok ( o ile ruszę )

Dzięki KO !
 
Ostatnia edycja:

explozja

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2009
Postów
287
Buchów
0
Dobra przemyślałem sprawę sytuacja mam nadzieje opanowana ,okaże się za parę dni :) Pozdrawiam Czytelników !
 
Ostatnia edycja:

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
Czy to miał być żart ? 0,5 wystarczyło na 1 podlanie większości krzaków...
(oczywiście mowa o ripen-nie)

chyba nie wiesz co piszesz....
jak tego sie daje MILILITRY NA PARE LITROW ... wiec 0,5l to 500ml
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
100 litrów wody to nie tak dużo na outdoor ;]
 

explozja

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2009
Postów
287
Buchów
0
Dokładnie 0,5 poszło na 1 podlanie prawie całe więc wnioskuję iż zostałem wprowadzony w błąd nie szukam problemu bo pewnie ziomuś nie doczytał ,że mam tyle łętów :) Tylko gdybym wiedział zamówił bym więcej no ale zdarzyło się nie mam pretensji tylko szkoda zmarnowanego czasu... mimo wszystko pozdrawiam ludzi zaglądających tutaj w szczególności zielonamase SZACUN !


Teraz na dniach będą już ostatnie zdjęcia...
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół