nasiona marihuany

Out 2010 pechy emeryt&monst...

Wyszukiwarka Forumowa:

explozja

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2009
Postów
287
Buchów
0
Zastanawiam się nad prowadzeniem dalszej fotorelacji... myślałem ,że coś pomożecie a puki co mam dylemat i echo. :(
 

ognio

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2010
Postów
1,130
Buchów
1
w miejsce fiutów wsadziłem automaty co o tym sądzicie ?

Proszę o konkretne wypowiedzi bez pier... Pozdro !

oczywiście, ze herma zapyli i nie płacz. ja fotorelacje robiłem dla siebie i zeby pomo innym a nie żeby mi komentowali:pP
 

explozja

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2009
Postów
287
Buchów
0
oczywiście, ze herma zapyli i nie płacz. ja fotorelacje robiłem dla siebie i zeby pomo innym a nie żeby mi komentowali:pP

Po.1 Czemu myślisz ,że ja płaczę ?
Po.2 Nie robię fotorelacji dla siebie.
Po.3 Nie pomogę jeżeli nie posiadam doświadczenia. ( Co innego jak to się zmieni )
 

ognio

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2010
Postów
1,130
Buchów
1
Po.1 Czemu myślisz ,że ja płaczę ?
Po.2 Nie robię fotorelacji dla siebie.
Po.3 Nie pomogę jeżeli nie posiadam doświadczenia. ( Co innego jak to się zmieni )

ad1.cytat:" Zastanawiam się nad prowadzeniem dalszej fotorelacji... myślałem ,że coś pomożecie a puki co mam dylemat i echo."

ad2. błąd ja cały czas przegladam i analizie swój growlog. Przedewszystkim dla mnie.

ad3. pomoc bierna, ktoś boryka się z podobnym problemem, u Ciebie widzi rozwiazanie i już mu pomogles.

powodzenia i wytrwałości.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Hermę najlepiej usuń bo zapyli Ci resztę krzaków. Ewentualnie jak możesz to ją przenieś i możesz próbować zapylać - jest szansa na nasiona femi. Powiedz mi czy ta herma to nasiono ode mnie ?

Jeśli to jest twoja pierwsza uprawa, to pamiętaj - najwięcej nauczysz się na własnych błędach
 
Ostatnia edycja:

explozja

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2009
Postów
287
Buchów
0
Dziękuję ziomki za pomoc jak i wsparcie w tych ciężkich chwilach dla mnie , co do hermy to niestety nie od ciebie od ciebie jest ten krzak co te pąki wklejam bardzo ładnie urósł mimo zaniedbania .
 
Ostatnia edycja:

10xWiadro

Active member
Rejestracja
Cze 24, 2010
Postów
43
Buchów
0
Jak masz dolomit to podsyp lekko , napewno nie zaszkodzi im to.No niby są zółte liscie od dołu bo roslina sie starzeje robi im sie jesien ale mimo to to troche zawczesnie zółkna.Mam nadzieje ze zainwestowałeś w Ripen !! a jak nie to koniecznie kup. Niby tak pozno zaczołes a i tak jest wporzadku wydaje mi sie ze to zasługa długo naswietlonej miejscówy i Twoja:)na przyszły rok zrób jeszcze jedno takie pole :D oczywiscie zdala od tego.Mam nadzieje ze na nastepna Twoja fotoleracje bede wcinał popkorn i obserwował z zachwytem.
 

51015

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2008
Postów
45
Buchów
0
dolne liscie ktore sa zolte, bialawe lub gnija to najprawdopodobniej wina pogody i intensywnych opadow deszczu przez pare dni, niektore krzaczki mogly stac w błocie (podczas opadow pod krzaczkami gromadzila sie woda) , a efekt jest taki jaki jest :jocolor: teraz musisz nadrabiac nawozami :zjarany:
 

explozja

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2009
Postów
287
Buchów
0
dzięki za miłe słowa , więc tak dolomit dodany a co do ripenu to ile bym musiał kupić go na tyle "kwiatów" ? z góry dzięki za konkretne odp. Pozdrawiam wszystkich zaglądających tutaj.
 
Ostatnia edycja:

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,359
Buchów
1,128
Odznaki
4
0,5 l w zupełności Ci wystarczy :freak:
 

explozja

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2009
Postów
287
Buchów
0
Witam mam kilka pytań do was więc tak zacznę od pierwszego "Biosept" ile ml kupić tego ( pleśń ) nie widzę oznak ale wole dmuchać na zimne , następnie chciałbym się dowiedzieć ile razy się podlewa ripenem bo słyszałem teorie taką na ten temat iż 2x pytam bo nie wiem ile w tym prawdy...
 

Załoga_Z

New member
Rejestracja
Maj 19, 2010
Postów
2
Buchów
0
ja bym tego nie pryskał środkami przeciwgrzybicznymi ponieważ te rośliny raczej na pleśń nie są narażone. zdrowa ale niezbyt mocno obdarowana topami roślina nie zacznie pleśnieć wiec nie przejmuj się tym w tym roku:) a ripen w 10 dni kończy uprawę wiec nie dawałbym więcej niż 3 razy w tym czasie. pozdrawiam i życzę więcej szczęścia w sezonie 2011:D
 

Delta Force

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2010
Postów
344
Buchów
0
zdrowa ale niezbyt mocno obdarowana topami roślina nie zacznie pleśnieć wiec nie przejmuj się tym w tym roku
tutaj się zgadzam, ale te topy przecież napuchną i wtedy pleśń może zaatakować.
nie widzę oznak ale wole dmuchać na zimne
pryskamy prewencyjnie, gdy pleśń już się pojawi nasze starania nie dadzą odpowiednich rezultatów.
 

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,359
Buchów
1,128
Odznaki
4
Witam mam kilka pytań do was więc tak zacznę od pierwszego "Biosept" ile ml kupić tego ( pleśń ) nie widzę oznak ale wole dmuchać na zimne , następnie chciałbym się dowiedzieć ile razy się podlewa ripenem bo słyszałem teorie taką na ten temat iż 2x pytam bo nie wiem ile w tym prawdy...

jeśli chodzi o preparaty na pleśń to polecam miedzian wp lub amistar (z tyłu na etykiecie masz wszystko opisane) jeśli chodzi o ripen lejesz 3 razy (co 3 dzień) 10 dni flush i :harvest:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół