nasiona marihuany

Out 2010 pechy emeryt&monst...

Wyszukiwarka Forumowa:

explozja

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2009
Postów
287
Buchów
0
Dzisiaj najprawdopodobniej aktualizacja ewentualnie jak się nie wyrobie to jutro na 100% ale myślę ,że dam rade :)
 

FreshSeed

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2009
Postów
241
Buchów
1


oto zdjęcie liścia z którym nie wiem do końca co jest jakieś niedobory albo... szkodnik ? Proszę o info z góry dzięki.

Przyłączam sie do pytania. Również mam podobny problem i nie wiem jak go rozwiazac. Może dolomit pomoże?
 

krasnolud20

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2008
Postów
89
Buchów
1
Panowie spójżcie z drugiej strony liścia może coś tam sami zaobserwujecie niepokojącego. jesli bedą jakiekolwiek drobne pajęczynki to tak jak kolega wyżej odpowiedział Przędziorki mogą to być
(Karate Zeon 050 CS bądź Talstar 100 EC i po sprawie)!
Zdjęcie nie jest dość wyraźne, ale na moje oko to można brać pod uwagę przypalenie nawozem, oczywiście jak był używany. (Bo nie wiem czy czegoś nie przeoczyłem:) Powodzenia. Będzie Dobrze :) !!!
 
Ostatnia edycja:

Ganjozaur

Active member
Rejestracja
Maj 3, 2010
Postów
44
Buchów
0
Wez lupe i zajrzyj pod wewnetrzna strone liscia, jesli sa male potworki (przezroczyste,czerwone i zielone tez sie podobno trafiaja) i delikatna pajeczynka - jest to przedziorek.

Ale po tym co widze to na 89% jest to ten szkodnik, przez te upaly zaczol sie bardzo dobrze rozwijac, mi wszystkie planty oblazl ...:/
Chemia go trzeba traktowac bo wycieraniem lisci woda z mydlem sie pochlastac mozna - codziennie trzebaby to robic.

Ogrodniczy zaprasza - preparat na przędziorki do 10 zł powiniscie kupic.

Pozdrawiam i zycze powodzenia w walce z tym gownem.
 

explozja

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2009
Postów
287
Buchów
0


co to takiego może być ? chyba nie ten rodzaj " kaczki " xD

niby największa...





tutaj rządek najzdrowszych :)

puki co to by było na tyle wiem potworów nie ma ale lepsze to niż...
 
G

Gość

Guest
piękny spocik czemu tylko tak dużo razem , a jak pewnej nocy tydzień przed scinką znikną

mimo wszystko bezprzypałowego grow i owocnego harestu i słonecznego września i pażdziernika
 

el Capitan

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2010
Postów
81
Buchów
0
piękny spocik czemu tylko tak dużo razem , a jak pewnej nocy tydzień przed scinką znikną

mimo wszystko bezprzypałowego grow i owocnego harestu i słonecznego września i pażdziernika
wlasnie wszystko za***iscie ale tyle plantow w jednym miejscu!?ja bym sie nie odwazyl, takie poletko o wiele bardziej swieci w oczy niz jakies z 2 ,3 planty w jednym miejscu Ale jesli pujdzie wszystko dobrze i ty kose zrobisz to palenia troche bedzie Powodzenia:harvest:
 

Tawerman

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2010
Postów
331
Buchów
0
O ku**a ale jesteś hardcore :zombi: Uważaj jak chodzisz na spota, gdyby ktoś znalazł takie pole to na pewno zadzwoni na psiarnie a oni zapewne chcieli by się przyczaić na właściciela. To tak na przestrogę a za szaleństwo łap busia
 
G

Gość

Guest
edit do posta wyzej

pewnie spot w bezprzypałowym miejscu, że taki luz ????
 

explozja

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2009
Postów
287
Buchów
0
Coś w tym stylu + jeszcze ja na luzie hehe teraz sobie dodałem trochę ale nie trzęsę porami co ma być to będzie. Moje motto " nie ryzykujesz nie masz " dzięki ludziska za uwagę :) [ nie wie nikt na temat tej " kaczki" ] ? eLo


Czasami pod latarnią najciemniej...
 

Mania

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
1,542
Buchów
6
spore poletko tam masz:pr:

lap bucha i uważaj z tym bo newsiak węszy <lol>
 

explozja

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2009
Postów
287
Buchów
0
Teraz seria z automatami pierwsze poszły Low Snow choć średnio kiełkowały następnie Diesel Ryder FEM , w wodzie White Widow FEM.





jakiś delikwent...







czyżby niedobór Zn ?

a ten osobnik chyba posiada pytę ? :)


ktoś mi odpowie czy mam martwić się przed ostatnią fotką ? z góry dzięki za solidną odpowiedź. Zapomniałem dodać ,że automaty będą trenowane oczywiście lst
 
Ostatnia edycja:

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
posiada... wysusz i dodaj do makumby z lisci zenskich ;]
 

HGHWDP

Active member
Rejestracja
Lip 4, 2009
Postów
44
Buchów
0
widze ze ladnie lecisz powodzenia bez przypalu do konca
:harvest:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół