nasiona marihuany

L.s.d

Wyszukiwarka Forumowa:

Pawka

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2009
Postów
302
Buchów
0
Nasiona feminizowane. Stary dobry Skunk skrzyżowany z Mazarem. W ekipie Barney's farm nazwano tą odmianę L.S.D ponieważ daje silne długie tripy. Rozpowszechniona ze starożytnej genetyki, długo stabilizowana. Krzyżując Skunk'a #1 z Mazarem stworzyliśmy bardzo mocną Indyjke. LSD rośnie bezproblemowo, jest silna i daje rade w każdym boxie. Zapach wydaje się być ziemisty z drobną nutką słodyczy. LSD daje euforyczne prawie psychodeliczne doznania. Mega trippowa odmiana oraz bardzo mocny stoned.
clear.gif



Ktoś kiedyś uprawił ta odmianę Proszę o opinie
 

deep

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2008
Postów
1,068
Buchów
2
obecnie uprawiam i nie polecam,mało kwiatów od groma liści (małe zawinięte listki zakrywają kwiaty),na flo już jest 7 tygodni i końca nie widać,***ie dislem podobnie do black widow

jest dużo dużo ciekawszych odmian ,moze też być taka opcja że jakieś trefne geny mi się trafiły ,szkoda ze nie zrobiłem foty bo chętnie bym ją tu dodał
 

TataSqn

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2008
Postów
272
Buchów
0
no to już nie pierwsza odmiana od tego breedera, której opis się nie zgadza, szczególnie tyczy się to okresu kwitnienia, mało pozytywnych opinii zbiera barneys farm:/

P.S. Czemu temat jest w world of seeds
 
Ostatnia edycja:

Pawka

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2009
Postów
302
Buchów
0
Dodaj foty, jestem ciekawy jak to wygląda .
Opisz jaki jest palenie na koniec, bo szukam odmiany mocno psychodelicznej :pr:
Rozumiem ze masz in deep forest
 

bolczer

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2009
Postów
150
Buchów
0
Dziwne bo wczoraj palilem LSD i bylo wyk***iscie w kosmos odrazu zaklepalem sobie klona i teraz czekam na niego. LSD rzadzi
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół