nasiona marihuany

Terrarystyka

Wyszukiwarka Forumowa:

pavulon2012

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2013
Postów
67
Buchów
1
Siemka. Hodował ktoś jakieś jady kiedyś? hoduje? o węże mi chodzi konkretnie. Orientujecie się może jak teraz jest z dostępnością kupna hota w Czechach? Jezdzi ktos na gieldy, orientuje się? Ja zajmowalem sie hodowla skorpionow oraz pajakow wlasciwych, piec lat temu mialem cerastesa, kupilem od kolegi ktory wyjazd mial i musial sprzedac gada. Teraz mam dwa terraria wolne i mysle wlasnie nad kupnem jakiegos hota. Pozdrawiam
 

Rivi1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2015
Postów
518
Buchów
5
Hoduje ktoś tutaj skorpiony ? Mam kilka ciekawych gatunków na oku, niebawem zagoszczą u mnie :)

Najbardziej interesują mnie odmiany o większej sile jadu, te pustynne różne gatunki. Kozacko wyglądają i energiczne zwierzątka!
 

tomekk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 30, 2011
Postów
944
Buchów
1,258
Odznaki
3
Rivi swojego czasu miałem kilkaset sztuk :D

Sprawdź z rodziny buthidae, np. leiurus quinquestriatus. Ciekawe stworzonka i mega agresywne :D
 

Rivi1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2015
Postów
518
Buchów
5
Ooo ! coś dla mnie, piękne są :) właśnie wczoraj sobie kilka sztuk ogarniałem, czekam tylko na kontakt i zobaczę co znajomy jest w stanie sprowadzić. Szkoda że do tych bardziej jadowitych ograniczony jest dostęp, bo bardzo ciekawe zwierzęta.
Tomuś, masz jakieś zdjecia z hodowli ? :) miło by sie poogladalo
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Stałem się spadkobiercą takiego stadka, myślę o zamianie może na jakieś światło bo ogólnie to boję się samych świerszczy a co dopiero Poe. Regalisa i agresywnej bardzo L. Parachybany. Jak kogoś interesuje to proszę o kontakt.








 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Jak ci to w nocy na dom wylezie to pozamiatane...
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Zona by sie chyba wyprowadziła gdybym.pająka do domu przyprowadził :D
Jaszczury przebolała , robaki z resztą tez :D :p


Jak ktos jest z Irlandii to mam nad stan karmowki . Karaczany madagaskarskie elliptorhina javanica .
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
robaki z resztą tez :D :p

oblecha to z foty, znajomek kiedys mial w ch*j sprzetu, gekony, legwany pajaki chyba tez i zdaje sie wlasnie takie robactwo jako karmowke, juz wolalem patrzyc na swierszcze heh. btw legwan chyba mial diete z bazylii o ile pamietam, ale to ze sto lat temu bylo
gekony wiem ze pędził w pokolenia, chyba nawet traszki kiedyś hodował.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Ja jestem w posiadaniu węża zbożowego i agamy brodatej. Nie mam pod ręką żadnych fotek ale przy najbliższej okazji zagoszczą w dziale ,,Luźna Strefa'' mojej fotorelacji <shiza>
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Mnie osobiście, nigdy węże i pająki nie kręciły, kiedyś miałem kotka którego sam uratowałem! a był bardzo mały ledwo na dłoni się mieścił, ale ostatnio kupiłem sobie zwierzaka który jest moim zodiakiem, tak na przekazie i jest bardzo ładnym skorpionem z gatunku heterometrus petersii, a Wy macie jakieś skorpiony? :D
 

Rivi1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2015
Postów
518
Buchów
5
Ze skorpionów mam trochę gatunków : leiurus quanquestriatus i haengii, hottenototta hottenototta, polisticus i gentili, androctonus amoreuxi, androctonus crassicuada, niedługo bd miał androctonus australis, jeszcze mam heterometrus petersi, babycurus gigas, babycurus jacksoni, hadrurus arizonensis, lychas sp indie, centruoides gracilis, centruoides nigrimanus i kilka pewnie jeszcze innych..

Z pająków/ptaszników to w piz*u, nawet nie chce mi sie pisac gatunków ale jednymi z ciekawszych to na pewno sicarius terrosmus, poeciloteria regalis, pterinihilus murinus usambara...

parahybany też miałem agresywne, do czasu jak je dałem do mniejszych pojemników - stały się spokojne, bardziej wystraszone mniej pewne siebie

cerytropagopus darlingi .. z 15-20 gatunków

troche roboty z tym jest, ale pasja za***ista

skorpiony to ogólnie skryte zwierzaki, piękne zwierzaki ale trzeba podchodzić do nich z zdrowym rozsądkiem, bo można głupot narobić.. tak ptasszniki trudniej kontrolować bo niektóre są po***ane np mam heteroscodra maculata kilka sztuk, mocny jad i szybkie skubańce trzeba uważać..

jak ktoś coś nie wie, pisać śmiało postaram się pomóc w miarę możliości i czasu, temat nie jest jakiś skomplikowany i hodowla jest łatwa ;)
 

Outdoorowy

Member
Rejestracja
Cze 27, 2021
Postów
20
Buchów
11
Ze skorpionów mam trochę gatunków : leiurus quanquestriatus i haengii, hottenototta hottenototta, polisticus i gentili, androctonus amoreuxi, androctonus crassicuada, niedługo bd miał androctonus australis, jeszcze mam heterometrus petersi, babycurus gigas, babycurus jacksoni, hadrurus arizonensis, lychas sp indie, centruoides gracilis, centruoides nigrimanus i kilka pewnie jeszcze innych..

Z pająków/ptaszników to w piz*u, nawet nie chce mi sie pisac gatunków ale jednymi z ciekawszych to na pewno sicarius terrosmus, poeciloteria regalis, pterinihilus murinus usambara...

parahybany też miałem agresywne, do czasu jak je dałem do mniejszych pojemników - stały się spokojne, bardziej wystraszone mniej pewne siebie

cerytropagopus darlingi .. z 15-20 gatunków

troche roboty z tym jest, ale pasja za***ista

skorpiony to ogólnie skryte zwierzaki, piękne zwierzaki ale trzeba podchodzić do nich z zdrowym rozsądkiem, bo można głupot narobić.. tak ptasszniki trudniej kontrolować bo niektóre są po***ane np mam heteroscodra maculata kilka sztuk, mocny jad i szybkie skubańce trzeba uważać..

jak ktoś coś nie wie, pisać śmiało postaram się pomóc w miarę możliości i czasu, temat nie jest jakiś skomplikowany i hodowla jest łatwa ;)

Szkoda że już tu nie zaglądasz ?

Odświeżam troszkę temat razem z moim Heterometrusem Silenus. Jest tu ktoś jeszcze z jakimiś dziwadłami? ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół