nasiona marihuany

Terrarystyka

Wyszukiwarka Forumowa:

oberdiler

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2009
Postów
414
Buchów
1
Podobno tylko po***ani hodują marihuane...
Podobno tylko po***ani hodują jadowite węże, pająki, pytony, krokodyle itp, itd etc :)

Jak to jest z tym u Was ? co trzymacie ?
 

KochamDom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 18, 2009
Postów
1,895
Buchów
0
Dwie zbożówki - classic i odmiana amelanistyczna, wg. mnie najładniejsze węże (prócz pytonów zielonych na które nie mam warunków bo zbyt kapryśne) oraz samca kameleona jemeńskiego.
 

qkis_ns

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2010
Postów
203
Buchów
0
Dwie zbożówki - classic i odmiana amelanistyczna, wg. mnie najładniejsze węże (prócz pytonów zielonych na które nie mam warunków bo zbyt kapryśne) oraz samca kameleona jemeńskiego.
tez mam zbozówke na 170cm :D musze go sprzedac :(:(:(
 

Sokół

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2009
Postów
1,354
Buchów
0
Ja mam samiczke boa constrictor imperator ma 14 miesiecy, 170 cm.
 

boloo

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2009
Postów
81
Buchów
0
3 gekony lamparcie (classic sunglow sthct), zólwia stepowego , 9 ptasznikow .:spalony:
 

Regulaminowy_Nick

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2010
Postów
207
Buchów
1
ja się do kupna węża przymierzam już 2 lata, pewnie kupię w wakacje :sunny:terrarystyka fantastyczne hobby :]
 

Ami

Well-known member
Rejestracja
Lut 9, 2010
Postów
450
Buchów
0
Ja nie za bardzo kumam, ani sie do tego przytulic ani wyjsc na spacer, poglaskac wziac nas kolana, jeszcze nawet rybki to ladnie wygladaja a tego to nawet znajomi by sie bali, siedzi w klatce i sie chowa a jak cos to ci reke u....... ;]
 

KochamDom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 18, 2009
Postów
1,895
Buchów
0
Oj Ami mylisz się, i to grubo. Czasem jak mnei starsza zbożówka ściśnie z miłości to jest fajnie:D A znajomi? Szczerze mówiąc się zachwycają, chodź nie biorą na ręce ani nic.
 

oberdiler

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2009
Postów
414
Buchów
1
Jeden hoduje ganje, drugi rybki, trzeci węże :pr:
 

SS20Dezerter

Well-known member
Rejestracja
Wrz 7, 2008
Postów
335
Buchów
3
Ha. Ja właśnie jestem w trakcie budowania boxa :freak2: terrarium oczywiście dla zbożówki
 

krasnoludek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2009
Postów
220
Buchów
142
ja mam rybki. ale mi sie nudzą bo one nie palą a tak z samym kotem ew.bratem to lipa. może dałoby sie przerobić akwarium 60l na terrarium dla gada jakiegoś??
 

oberdiler

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2009
Postów
414
Buchów
1
ja mam rybki. ale mi sie nudzą bo one nie palą a tak z samym kotem ew.bratem to lipa. może dałoby sie przerobić akwarium 60l na terrarium dla gada jakiegoś??

jasne !
wystarczy kupić pokrywę ze swiatłem, wywiercić otwory na wentylacje i terra wstępnie masz zrobione, pozostaje kwestia urządzenia go w środku, zależy co chcesz hodować : węża, jaszczurkę, pająka...
 
G

GbUr

Guest
To może coś mojego -felsuma madagaskarska (popek)




varanus prasinus three monitor
(po lewej Gutek ,w środku Luii-niebieski to Varranus macraei) ,a po prawej Mr.X)


agama czerwona






Epicrates cenchria cenchria (boa tęczowy młody ) Malina w trakcie posiłku ..




żeby nie było że nie ma rybek...
Pyszczaki ..


pozdro GbUr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół