nasiona marihuany

Pierwszy OUT - 3x DR, 2x WR

Wyszukiwarka Forumowa:

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
moge jeszcze za okolo tydzien wysiać 5 AF? bo czekam na kase i wtedy bym mogl wysiac. dojdzie AF? mysle,ze tak ale prosze o opinie ;]
pozdro:bounce:
 

TataSqn

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2008
Postów
272
Buchów
0
moge jeszcze za okolo tydzien wysiać 5 AF? bo czekam na kase i wtedy bym mogl wysiac. dojdzie AF? mysle,ze tak ale prosze o opinie ;]
pozdro:bounce:
tak, bez problemu;)
 

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
Po Plantonie K ;] Troche przypakowały,ale deszcze też były.

I powiedzcie mi czemu 2 roślinki całkiem kwitną już na rozgałęzieniach a 2 pozostałe mają tylko włoski i widać, że to żenskie, ale nie kwitną? Prosze o odpowiedz :jaraczz:

Kwitnące:





Same włoski:





pozdro:spalony:
 
D

delete

Guest
te wloski to preflowery pojawiaja sie we wczesnym stadium kwitnienia. Gorne szczyty dopiero sie formuja jeszcze troche musza podrosnac zeby wyksztalcic topy. Czekaj spokojnie a wszystko bedzie tak jak trzeba !
 

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
A u tych co najmniej widać preflowery to lać też nawoz na kwitnienie czy na veg czy moze sama wode?
pozdro
 

Tajpan

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2008
Postów
446
Buchów
0
jak widac pierwsze oznaki kwitnienia to spokojnie lej nawozy na flo
 
D

delete

Guest
Ale trzeba dodac zebys nie dawal od razu samego nawozu z PK - np. planton K.
Azot? tez ale juz w mniejszym stopniu bo beda jeszcze troszke go potrzebowac, stosuj moze florovit lub biopon... duzo jest tego. Na koniec planton K albo jesli chcesz cos lepszego to PK 13/14. I na sam koniec przed flushem Ripen.
 

MichuDiiL

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2010
Postów
55
Buchów
0
Przygnij je jeszcze troche:p Teraz już jak wieksze to łodygi twardsze ale powoli je ściągaj w dół i wreszcie bedzie dobrze ;)
 

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
ale problem w tym,ze florovit nie zawiera w ogole fosforu a to jest bardzo potrzebne plantom... moze bede lal florovit i planton? tylko co ile czasu i czy odrazu 2 nawozy na raz czy w jakichs odstepach raz ten raz ten ? i co to jest flush? hehe. Michu - juz naginam co jakis czas ;)
pozro
 

Kałach =D

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2010
Postów
343
Buchów
0
Co do nawozów ... połącz 2 w 1.
Na 5litrów wody daj 1/2 zalecanej dawki obu nawozów... 1/2 dawki plantonu i 1/2 dawki florovitu ...

Flush - jest to "przeczyszczenie" roślinki od wszelkich śmierdzących i zmieniających smak nawozów , gdy stosujesz jakiekolwiek nawozy zawsze rób flush pod koniec ich życia ...
 

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
lać nawozy co drugie podlewanie czy jak? bo leje teraz za kazdym razem i nic nie ma oznak przenawożenia... jak myślicie?
pozdro
 

BigBit

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2009
Postów
136
Buchów
0
ja swoje białe ruski podlewam też za każdym razem nawozem. To w końcu jest out więc nie ma chyba co żałować ;)
 

MichuDiiL

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2010
Postów
55
Buchów
0
No tak jak kolega mówi to podlewaj za każdym razem jeśli przenaworzenia nie widać :) Tylko też z tym ostrożnie bo niedość ze mozna przelać to i przenawozic:D Ale tak spokojnie co 4-6 dni możesz podlewac ;)
 

Delta Force

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2010
Postów
344
Buchów
0
Po co mieszać te nawoziki?? Sam planton jest w sobie dobrym nawozem dającym fajne rezultaty. Nie ma potrzeby mieszać go z czymś innych, no chyba że z jakimś boosterem na kwitnienie, to aj i owszem.
Jeżeli nie ma oznak przedawkowania to możesz przy kazdym podlewaniu nawóz. Planton na 5L dwie kopiaste łyżeczki od herbaty dawałem, czasem więcej i wszystko było w porządku, ale wiadomo, że każdy nawozi wg. własnego odczucia, bo w końcu plantator widzi jak rosliny na to reagują.
Raz na dwa tygodnie wystarczy je podlać. To jest outdoor nie indoor więc trzeba ograniczyć odwiedziny do absolutnego minimum.
 

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
Ja mieszam i na razie jest git a azotu troche sie im jeszcze przyda.
Ja je odwiedzam częściej bo nie moge utrzymać w domu nie widząc jak urosły,czy im nic nie jest itd ;]
P.S. znacie jakis dobry shop z nasionami? bo w f2seeds nie maja nic,ruderalis.pl tez nic,nirvana nie ma tego co chce,cannabis,fr,pl nie ma automatów... chcę AF'y - AK47 i może cos jeszcze... znacie cos?
pozdro<joint>
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół