nasiona marihuany

Pierwszy OUT - 3x DR, 2x WR

Wyszukiwarka Forumowa:

HGHWDP

Active member
Rejestracja
Lip 4, 2009
Postów
44
Buchów
0
No ladnie,bylo by pieknie jak by sloneczko swiecilo a nie prawie caly czas deszcz:pl:wedlug prognoz ma byc poprawa:freak:
 

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
no ma byc od soboty podobno an dluzej ;] na razie przez ta pogode planty stoją w miejscu, wiem tylko ze jeszcze jeden facet jest.. ;/ ale dokupuje jeszcze 3 ak47 af femi i blueberry, wiec cos bedzie ;]
 

Wepster

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
161
Buchów
0
Tez planuje to posadzic jednak beda rosly w boxie od poczatku do konca. Mam nadzieje ze ci to ladnie wyjdzie a jak narazie wychodzi.
 

HGHWDP

Active member
Rejestracja
Lip 4, 2009
Postów
44
Buchów
0
No wyglada to ladnie ja tez w podobnej odleglosci sadzilem swoje automaty tylko troche wiecej,ale ciagle brak slonce:pl:
 

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
UPDATE
8.06.2010

Po obfitych deszczach czas na foty :p Mam na razie 3 damki na 4 planty i jedna nie pokazala wgl plci wiec moze beda 4 damki,jednego faceta wyrwałem jak pisałem wcześniej ;]
Za tydzien zamawiam jeszcze 3x AK47 Femi i Blueberry AF

Damka WR



Włoski na rozgałęzieniach WR



Wszystkie



pozdro,zapraszam do komentowania ;D
 

swiety666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 4, 2009
Postów
796
Buchów
0
Pozazdrościć mogę , naprawdę ładne planty . moje automaty sa 10x mniejsze :( ale teraz pogoda lux wiec tylko do przodu będzie .
pozdro i bez przypałowo życzę
 

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
dzięki stary ;) to też życze powodzenia i bez przypału. Pogoda sie robi coraz lepsza i nareszcie ruszają ;] powiedz mi czy lepszy jest Florovit czy Planton k? lałem florovit 2x i sie zastanawiam czy przejsc na planton k...?
pozdro
 

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
to w takim razie ile florovitu i ile plantonu k lac?
pzdr ;D
 

psyke102

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2008
Postów
100
Buchów
0
z czasem jak będą większe możesz eksperymentować z coraz to większymi dawkami....
 

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
Hej.
Troche wczesnie robie update,ale ladnie się rozwinely po podlaniu florovitem. Kupiłem dzisiaj jeszcze Planton K i będe lał oba jak mówicie ;]
Powiedzcie mi tylko czemu 2(WR i DR) krzaki juz dosc ladnie zaczely kwitnać od jakiegoś czasu a 2 DR'y tylko pokazały płeć(włoski) ale nie kwitną ? Troche pózno juz jest a nie zaeczely ;/

Całość



Już zaczynają sie robić kwiatki na rozgałęzieniu? czy to tylko włoski?



WR



Pozdro i dzięki za odp ;)
 

Tajpan

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2008
Postów
446
Buchów
0
planujesz zastosowac chociaz LST?? bo tutaj by sie przydalo, nizsze topki szybciej by sie uformowaly i troche po wyciagaly do swiatla
 

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
przeciez jest lst ale nie widac jego skutkow... masz pare postow wczesniej jak robilem lst ... nie widac na razie zadnych zmian po jego zastosowaniu a sie troche rozrosly i nie widac lst
pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół