nasiona marihuany

Pierwszy OUT - 3x DR, 2x WR

Wyszukiwarka Forumowa:

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
Hej.
Niestety jeden z pobocznych szczytów DR'a zaczal plesniec na czarno... Jak moge zapobiec dalszemu rozwojowi i uratowac szczyt? Jakies srodki czy cos?
pozdro
 

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
no to leje ripena i za tydzien scinka tego dra
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
ok poinformuj mnie jak wrzucisz.
dzieki i pozdro

edit: wczoraj zerwałem 1g mokrego WR'a, dzisiaj wyschlo i wyszlo 0,5 suchego i pierwszy raz mialem tak fajną banie, miala taki zapach lesnych owocow i zywicy i smak owocowy, nigdy takiego nie palilem ;D ta dealerska wgl nie ma szans u niej. ah nie moge sie doczekac scinki;)
pozdro

napewno bylo za***iste po 1 dniu curringu :pl:
 

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
jimmy - ja chyba pisalem,ze porownuje to z dilerskim sortem c'nie? wiec co sie plujesz jak nie doczytujesz. Poza tym suszenie jakie stosowałem to nawet nie curring. Wiec nie wiem nawet co ty probujesz. Jak zetne calego krzaka to zastosuje curring i wtedy powiem jak smakuje prawdziwy sort.:pl:
 

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
Niestety WR zaczal chorowac na jakies dziadostwo i musialem go sciac.
Wyszlo 8g suszu... ch***wo ale zawsze swoje.. mam jeszcze 8 roslin przeciez ;D


 

wariat

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2010
Postów
146
Buchów
0
Mam te same odmianki i mam do Ciebie pytanko, czy od kąt samice pokazaly biale wloski to urosly ci coś jeszcze ? Jestem przezazony bo moje automatki nie wiem czy maja 20 cm, jakies 3 tygodnie zycia a juz pokazaly.:pl::pl::pl:
 

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
tak tak, urosna Ci. moje ak tez pokazaly jak byly male a teraz urosly
 

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
Hej. Troche dawno nie pisalem nic,ale nic ciekawego sie nie dzieje.

AK47




Diesel ryder



Jakis mix AF - zaczal kwitnac!!



Jeden DR ...



wyszlo 13g suszu z DR'a. te 2 krzaki - poprzedni WR co scialem niedawno i ten DR za dlugo w boxie staly w kubeczkach i troche byly opoznione ; p
wiem jakich bledow nie popelnic za rok ; ]
pozdro
 

michaelgrow

New member
Rejestracja
Wrz 23, 2011
Postów
1
Buchów
0
wr"a

ok poinformuj mnie jak wrzucisz.
dzieki i pozdro

edit: wczoraj zerwałem 1g mokrego WR'a, dzisiaj wyschlo i wyszlo 0,5 suchego i pierwszy raz mialem tak fajną banie, miala taki zapach lesnych owocow i zywicy i smak owocowy, nigdy takiego nie palilem ;D ta dealerska wgl nie ma szans u niej. ah nie moge sie doczekac scinki;)
pozdro

ku**a po ch*j ścinasz mokre i niedojrzałe:pl: przecież cie to nie polkepie bo nie ma co :pl: same białe włoski i to ma cie zbakać ku**a IDIOTYZM:pl: jeszcze tam nie ma thc a ty sie zbakałeś dobry jesteśhahahahahahahhahahahha:spalony: i jeszcze jedno taki zbiór po ch**u to po co w ogóle sadzisz roslinki ładne ale sam jesteś sobie winien gleba jest za twarda i korzeń nie ma jak rosnąć dodaj następnym razem kulek styropianowych troche to będzie lepiej
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
ku**a po ch*j ścinasz mokre i niedojrzałe:pl: przecież cie to nie polkepie bo nie ma co :pl: same białe włoski i to ma cie zbakać ku**a IDIOTYZM:pl: jeszcze tam nie ma thc a ty sie zbakałeś dobry jesteśhahahahahahahhahahahha:spalony: i jeszcze jedno taki zbiór po ch**u to po co w ogóle sadzisz roslinki ładne ale sam jesteś sobie winien gleba jest za twarda i korzeń nie ma jak rosnąć dodaj następnym razem kulek styropianowych troche to będzie lepiej
zależy ile mu brakuje. klepać klepie tylko słabiej.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół