nasiona marihuany

Pierwszy OUT - 3x DR, 2x WR

Wyszukiwarka Forumowa:

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
Ziemia:
Ogrodnicza 5,5-6,5 pH

Sionka:
3x DR,2x WR z ruderalis.pl

Nawozy:
Humvit EKO - veg
Teraz bede dawał Planton K - flo(dobry wybór?)

Trening:
Będzie LST

Nasiona wykiełkowałem na zwilżonej wacie 23 kwietnia, wyszły na drugi dzień czyli 24 ;] Wykiełkowane dałem do ziemii ogrodniczej w kubeczkach plastikowych. Zdjęcia robiłem niesystematycznie,bo nie chciałem robić fotorelacji - błąd... miałem jeszcze 4 passiony ale zjadły mi je ślimaki(bynajmniej wiem co na przyszły rok źle zrobiłem). Tu zdjęcia. Proszę o komentarze jak sie sprawują i czy cos dodać czy coś ;)

P.S. Wszystkie zdjęcia robione komórką, następne będe robił aparatem ;P


27.04


03.05


05.05


26.05




30.05(Początek flo)




Proszę o komentarze i porady ;)
Pozdro.
 
Z

Zlocisz1234

Guest
Muszę ci powiedzieć ,że ładne roślinki. Rosną na otwartym terenie , czy gdzieś obok drzew ?
 

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
Rosną między dzikimi różami ;D zrobiłem tunel i na srodku dałem placyk dla nich ;] ze strony północnej jest las a z innych pusto. Dzięki <shiza>
 
Ostatnia edycja:

MichuDiiL

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2010
Postów
55
Buchów
0
Roślinki ładne zdrowe trzeba przyznać<shiza> Kiedy dałeś je do ziemi na spocie? Bo widze ze pofarciło Ci się i pogoda za bardzo na ich rozwój nie wpłyneła ;) Moim zdaniem możesz już zacząć LST ;)
 

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
na spota 2 tygodnie temu dałem ;] tylko chcialem dzisiaj zrobic lst juz mialem druty,ale jak nagialem planta to jakby lekko wylazi z ziemii chyba musi sie bardziej ukorzenic co?
proszę o odpowiedź.
pozdro<shiza>
 
Ostatnia edycja:

vikingwp

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2009
Postów
184
Buchów
0
jak wychodzi z ziemi to go troche podsyp <joint>
 

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
wątpie aby to coś dało,ale sprobuje
dzieki
 

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
Fotki z dzisiaj.
Powiedzcie mi czy dobrze zrobiłem LST?
Robiłem selekcje i na razie na 5 roślin jest 1 męska...

Fota DR'a faceta:



LST





POZDRO<shiza>
 

MichuDiiL

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2010
Postów
55
Buchów
0
No podsypanie może dużo nie dać. Ogrodnicza ziemia lekka no i mogą być mało zakożenione:jaraczz: No to może jeszcze pare dni poczekaj z lst;p Szkoda żeby planty się połamały albo korzenie wyszły z ziemi i naraziły się na działanie słońca;p
 

MichuDiiL

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2010
Postów
55
Buchów
0
2 posty jeden pod drugim ale...;p LST jeszcze nie robiłem ale z czego czytalem/widzialem powinieneś jeszcze podwiązać na końcu. http://www.forum.haszysz.com/trening-lst-pytania-t5940.html tutaj jest temacik poczytaj;p

"Teraz bede dawał Planton K - flo(dobry wybór?)"
Mówią że dobry mimo to ja mam florovit;p ale oba są sprawdzone , używane przez wielu i raczej bedzie to dobry wybór<shiza>Za***iscie podobają mi sie te krzaczki niestety nie moge powiedziec tego o moich:pl: Pozdro ziomek ciągle zaglądam i będe pomagał w miare możliwości :) Zajrzyj do mojej fotorelki i zobacz mikrusy:D AAAA I jeszcze pytanko będziesz zapylał ? ;>
 
Ostatnia edycja:

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
dzięki stary ;) zaraz zajże jak znajde ;D
pozdro
 

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
Dzisiejsze odwiedziny,bo nie byłem pewny czy dobrze LST zrobiłem ;)
Już się ładnie wygięły do słońca, więc chyba wszystko ok. Zresztą oceńcie sami.



I dodatek - jakie to jest ku**a piękne!<shiza>




 

MichuDiiL

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2010
Postów
55
Buchów
0
No ładnie, ładnie:D Zamierzasz trzymać jeszcze faceta?:p Będziesz zapylał?:D jakbyś miał zamiar zapylać daj znać mozna by zrobić jakąś wymiane:D Ja zapyle któryś z moich krzaczków i koło lipca powinienem mieć pesteczki:D Jeśli nie wyszło by z tymi to koło 20 czerwca wysadzam c99 x ak i napewno będzie:p
 

lemonskun

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2010
Postów
59
Buchów
0
elo, ładnie się wszystko zapowiada aby pogoda była to będzie Pan zadowolony... będę zaglądał
 

RDX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
81
Buchów
0
Nie będe zapylał a faceta juz pare dni temu wywaliłem jak widać na fotach są 4 krzaki nie 5 ;]
Nie musisz do mnie mówić pan ;D
pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół