nasiona marihuany

Masło z THC

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 21047

Guest
można

...................

A czy taki swiezy nie wysuszony top trzeba wcześniej tez wygotować w celu pozbycia się chlorofilu czy tyczy się to tylko lisci i lodyg?
Wydaje mi się ze powinienem wygotować ale wole zapytać.
Czy do ewentualnego gotowania topa pociac ,rozdrobnić czy tak w calosci wrzucić.dodam ze mam na myśli male topki z dolnej partii rosliny
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
A czy taki swiezy nie wysuszony top trzeba wcześniej tez wygotować w celu pozbycia się chlorofilu czy tyczy się to tylko lisci i lodyg?
Wydaje mi się ze powinienem wygotować ale wole zapytać.
Czy do ewentualnego gotowania topa pociac ,rozdrobnić czy tak w calosci wrzucić.dodam ze mam na myśli male topki z dolnej partii rosliny

trzeba jak malutkie topki to wrzuć całe
 
P

PolnaMiedza

Guest
,,6. Ostrożnie z masłem. Nie lekceważ. Dobrze zrobione potrafi trzymać parę godzin i trudno pozbyć się fazy, która potrafi być nieprzyjemna nawet dla kozaków.''


Najważniejszy punkt w tej wypowiedzi. W lutym tego roku wpadłem na świetny pomysł ugotowania sobie makumby z resztek i liści z out 2016. Użyłem do tego śrenio upakowanej jednorazówki resztek wszelakich odmian. Wygotowałemto w wodzie żeby maksymalnie zmniejszyć obiejtość i ostatecznie zalałem litrem mleka z połową kosti masła i wygotowałem. W głowie miałem myśl że bedzie mega fajnie i długo bedzie trzymać. Ostatecznie wyszło coś około 700 ml. mleka. Niewiele myśląc odpaliłem film i rozpoczełem degustacje. Po wypicu wszystkiego czekałem na efekty. Niestety kiedy faza osiągneła kulminacje nie było ani miło ani wesoło. Cieżko opisać ten stan ale jedno jest pewne nie polecam tego najgorszemu wrogowi. Jedynym ratunkiem było położenie sie spać co i tak było rozwiazaniem chwilowym. Po przebudzeniu dalej mózg tańczył kankana. Potężna faza 24 h i drugi dzień wyjety z życiorysu. Nie polecam nikomu. We wszytkim trzeba miec zdrowy rosądek i mierzyć siły na zamiary.:zjarany:
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
takie mnie wyszlo :D
z 35g pozostalosci na 200g masla 82% wyszlo 120g masla konopnego. ciacha zrobilem ale bez fot, zjadlem jedno i faza weszla po 1,5h na jakies 7godzin :D

 

1T2H3C4

New member
Rejestracja
Maj 19, 2010
Postów
2
Buchów
0
witam, co poszlo mi nie tak robilem maselko ale inna metoda tj. garnek z woda, na to drugi garnek i na parze roztopilem maselko ok 200g. i do tego 5g. dobrego suszu i tak to grzalem prawie 2h. Upieklem na bazie tego masla ciastka ktore nie klepia w ogole w czym jest problem? Wydaje mi sie ze przesadzilem z iloscia masla 200g masla na 5g nektaru? Ciastka zjadlem nawet 2 naraz czekalem i nic kompletnie 0 gdzie pamietam kiedys jak jadlem u kogos samorobki to robily pieknie. Pierwszy raz w zyciu pieklem sam i lipa :)
 

Faynem

Active member
Rejestracja
Mar 11, 2018
Postów
33
Buchów
0
witam, co poszlo mi nie tak robilem maselko ale inna metoda tj. garnek z woda, na to drugi garnek i na parze roztopilem maselko ok 200g. i do tego 5g. dobrego suszu i tak to grzalem prawie 2h. Upieklem na bazie tego masla ciastka ktore nie klepia w ogole w czym jest problem? Wydaje mi sie ze przesadzilem z iloscia masla 200g masla na 5g nektaru?

Po pierwsze to troche za mało tematu na tyle masła, a drugim problemem może być zbyt wysoka temperatura pieczenia. W ilu stopniach piekłeś?
 

1T2H3C4

New member
Rejestracja
Maj 19, 2010
Postów
2
Buchów
0
No i tutaj mozesz miec racje kolego, a tego nie wziolem pod uwage ciasteczka wypiekalem niby na ok 170 stopniach, ale mam uszkodzony piekarnik i wydaje mi sie ze grzeje caly czas na maxa. Ale z drugiej strony kieliszek maselka sobie zostawilem i dziabnolem go zeby sprawdzic moc to w dzialaniu nie poczulem zupelnie nic gdzie po takim kieliszku to powinienem miec ladnie. Wyglada to tak jakby THC nie uwolnilo sie do masla

Pomoze ktos bo nie wiem gdzie popelnilem blad?
 
Ostatnia edycja:

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Siema robiłem masełko z odpadów liście koło topow i dałem suchego suszu z 80 g 200g masła i moje pytanie ile jeść tego masła jak to dawkować na fajne bomby chop odp :)
 

GreenPlantMan

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2016
Postów
103
Buchów
0
Zrobiłem masło według przepisu użytkownika sputter_green ze strony 40 i mam pytanie jaka jest różnica między gotowaniem odpadów (liście, liście po trymie) 3 godziny a 6 godzin? Im dłużej gotujemy materiał tym lepiej? Prosiłbym o dokładne informacje.

Gotowałem odpady z 2 roślin przez 6 godzin i z 250g masła klarownego wyszło 120g zielonego masła konopnego. Zrobiłem 10 ciastek więc było 12g masła na ciastko i efekty były takie, że najbardziej ciastka klepaly osoby, które nigdy nie paliły i nie miały kontaktu z MJ i poklepały je mocno ale nie do "przerostu" - moc była dla nich idealna ale dla mnie czyli osoby już z kilkuletnim stażem palenia musiałem zjeść 2 ciastka żeby poczuć przyjemne upalenie i po 5 godzinach około faza puszczała i chciało mi się mocno spać.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
6h ? Chyba wygotowałeś THC. :D Ja ostatnio gotowałem odpady z trymu bodajże 5 AF przez 1.5h.
Dałem na wszystko 1.5 kostki masła i zrobiłem kilkanascie ciastek. Zjadłem 3 i byłem mega roz***any przez cały dzień, do momentu aż padłem.
 

CodeGreen

New member
Rejestracja
Maj 23, 2018
Postów
3
Buchów
0
Też się nad tym zastanawiam o ile możliwe to jest bo wszystko na małym ogniu. Były to wszystkie liście i odpady z trymu oraz łodygi - wszystko z 2 roślin no name (pestki z palenia) Masło klarowane. Spróbuję gotować teraz 2 godziny.

Tak czytam I chyba ide dokupic masla, bo dalem tylko 450g na 130g krzakow

130g wiatrakow? Trymu? czy 130g topow

Wszystkiego..wiatraki, łodygi, popcorn...

No to jak wrzucasz same smieci i chcesz uzyskac mocne maslo to te 450g jest lekko przyduzo i dorzucajac wincyj uzyskujesz slabszy produkt koncowy. Chcesz, zeby jedno ciastko robilo robote czy wolisz jesc kilka sztuk?

Smieciami bym tego nie nazwal...zobaczymy jaka bedzie moc
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

G.C

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2018
Postów
59
Buchów
1
Tu jest do bólu głowy o tym :
https://www.forum.haszysz.com/showt...Dragon-Zielony-Smok-nalewka-z-marihuany/page7

Jak robiłem w tym roku masełko z trymu i bobków których nie miałem siły już otrymować to jakieś 50g mocno oszronionego tematu gotowałem z 200 gramami masła przez jakieś 20 min. na minimalnym ogniu w plenerze, by canabinole się rozpuściły a następnie hajcowałem jakieś pięć minut by nastąpiła magiczna dekarboksylacja.

Ćwierć ciasteczka daje przyjemną fazę przez jakieś 3 godz(DP od DP nie jest zbyt mocnym ziółkiem)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Tak czytam I chyba ide dokupic masla, bo dalem tylko 450g na 130g krzakow

130g wiatrakow? Trymu? czy 130g topow

Wszystkiego..wiatraki, łodygi, popcorn...

No to jak wrzucasz same smieci i chcesz uzyskac mocne maslo to te 450g jest lekko przyduzo i dorzucajac wincyj uzyskujesz slabszy produkt koncowy. Chcesz, zeby jedno ciastko robilo robote czy wolisz jesc kilka sztuk?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Zielony789

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2018
Postów
116
Buchów
0
Trochę odkopie ale potrzebuje pomocy.
Mam jakies 30g dobrego suchego trymu i ponad 1kg mokrego zapylonego krzaka, jest w piz*u nasionek i nie ma zbudowanych topow tylko takie gęste liście więc od razu idzie to na masło a potem ciasteczka.
Jakie dać proporcje masła do tego tematu?

I drugie pytanie czy te sionka na drugi rok będą kobietami i można je spokojnie wysiac? Czy co z nich wyrośnie?
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Słaby i pózny out w tym roku wszystko poszło do gara :joker:
Nie wiem ile tego było ale liście topy wszystko poszło.
Rzut pierwszy wyszło 77 sztuk.
Lekko ponad 200g masła
400 gram mąki
3 żółtka i jedno całe jajko
szczypta soli
troche cukru (mało)
orzechy włoskie
czekolada w niektórych
1,5 łyżeczki proszku do pieczenia
cukier waniliowy powinien być ale nie ma
troche mleka z pół szklanki
cukru na góre orzechy co tam pod ręką
białko do smarowania po wierzchu
BROWAR DO POPICIA

Mam jeszcze 600 gram. Wyjdzie tym sposobem ze 300...:paleniee:
Codziennie jedno i cały rok na bani haha








Ktoś reflektuje ? Bo huuj wi co z tym teraz robić tak naprawde . POZDRO
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół