nasiona marihuany

Masło z THC

Wyszukiwarka Forumowa:

Biedii

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2020
Postów
109
Buchów
9
Kolego punk zapodaj przepis na te pieguski :brawo:
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Przepis banalny
Masła dałem 0.5 kg do garnka pełnego liści i łodyg (goliłem doły)
Jak już zastygło zimne masło wymieszałem z jednym żółtkiem, łyżeczką cukru, mąką (nie wiem ile waliłem na oko aż dobra konsystencja się zrobiła) na koniec bakalie.
Górę posmarowałem białkiem i gotowe.
Nic skomplikowanego. Klepio dobrze :perk:
Pozdro
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Pierwsze w życiu CanaMasło to się pochwalę :) sugerowałem się przepisem z 40 strony, z tym że klarowałem według sympatycznej Pani Sylwii z YT, wydaję się to samo z tym że dwa razy szybciej ;) Z 53g suchych resztek i z 400g masła na początku powstało 250g zieloniutkiego masełka przy 6h gotowaniu. Za tydzień będą wypieki i testy mocy ;) Trochę syfu się przedostało do produktu, a to ze względu na to że myślałem że mam gazę, a w rzeczywistości jej nie miałem i trzeba było improwizować :jprd:.
:kuch:​








pOzDrO mordeczki
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Witajcie,
mam 140gr suchych liści i 90gr suchych łodyg z tegorocznych automatów.
Ile masła użyć do gotowania żeby to miało sens i moc? Chciałbym później zrobić z tego ciastka.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Witajcie,
mam 140gr suchych liści i 90gr suchych łodyg z tegorocznych automatów.
Ile masła użyć do gotowania żeby to miało sens i moc? Chciałbym później zrobić z tego ciastka.

Tyle, żeby wszytko się potopilo i mogło rozpuszczać w tłuszczu. Polecam okej kokosowy, można go długo przechowywać w przeciwieństwie do masła
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Masło mozna zamrozic wydluzajac diametralnie jego termin przydatnosci do uzycia
 
Ostatnia edycja:

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Mam i ja.



Z 6 kostek masła wyszło około litra masła konopnego.Wcześniej moczyłem sprzęt 24h i wymieniałem wodę z 6 razy.
Musiałem siuwax (140gr suchych liści i 90gr suchych łodyg) podzielić na 2 porcje i gotować jedna po drugiej w tym samym maśle.
Gotowałem w sumie z 6 godzin wszystko.Wyciskałem ręcznie i filtrowałem przez gazę.Wydaje mi się że będzie bardzo mocne i będę mieszał ze zwykłym masłem w proporcji 50/50 do ciastek:skull:

EDIT
-----------------------------------------------
Chociaż nie,póki co nie będę mieszał ze zwykłym masłem,pierwsze ciastka to będą mordercy mam nadzieję:snoop:
 
Ostatnia edycja:

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Gdyby to był olej kokosowy, to bym Ci zaproponował dać 10g testowo do kawy xD Chociaż czekaj, ponoć niektórzy piją z masłem :D
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Gdyby to był olej kokosowy, to bym Ci zaproponował dać 10g testowo do kawy xD Chociaż czekaj, ponoć niektórzy piją z masłem :D

Siemasz,
ze 125gr masłą zrobiłem 15 ciastek (mniejsza o wagę reszty składników).Pieczone 25 min w temp 150 stopni.Zjadłem jedno godzinę temu i zaczynam się czuć inaczej i chyba to drugie ciastko 10 min temu było pochopną decyzją :wal:
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Siemasz,
ze 125gr masłą zrobiłem 15 ciastek (mniejsza o wagę reszty składników).Pieczone 25 min w temp 150 stopni.Zjadłem jedno godzinę temu i zaczynam się czuć inaczej i chyba to drugie ciastko 10 min temu było pochopną decyzją :wal:

To ładnie może być xD Ja przy teście mocy oleju miałem osiem godzin bani, trzymaj się tam! :D
 

SaiyanGod

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2015
Postów
271
Buchów
147
zrob z kostki powinno być ok. Ja osobiście robię tak że kupuje kg masla czyli 5 kostek i wrzucam tyle ile mam odpadow. Nigdy nie robilem z tak małej ilości ale wydaje mi się że będzie spoko
 

Rotbraun

Well-known member
Rejestracja
Gru 10, 2020
Postów
94
Buchów
247
Chciałem się pochwalić co wczoraj zrobiłem. Według przepisu Ridera tylko zamiast 18g topów dałem 38g liści cukrowych, małych wiatraków przy topowych i popcornu (wszystko pachniało jak materiał z którego był) i wciągu tych 3h dolewałem trochę wody. Masło 250g BIO. Dzisiaj rano wylałem tą zieloną wodę, która oddzieliła się od masła (mam nadzieję, że nic tam nie było dobrego) i przełożyłem na talerz 220g. Z pojemnika, w którym się ścinało wydrapałem i zjadłem resztki masła (może 5g) i poszedłem na zakupy. Złapało mnie lekko podczas misji. Było lekko i udało się wrócić do domu. Jutro chleb bananowy posmarowany 10g. Masło w smaku jest słodko maślane i lekko weedowe. MNIAM!



 

zbyszard

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2019
Postów
87
Buchów
259
Mam dyszke kozackiego palta amnezja moc jest konkretna czapkę zdejmuje za każdym razem planuje pione przeznaczyć na masełko którym chce sobie zastapic palenie dodam ze mam prawie 2 miechy przerwy i tu pytanie o przyrządzenie. Chciałem ugotować w 2 l mleka dodać z 1,5 - 2 kostki masła i gotować przez 40 minut, pare razy robilem podobnie odstawialem zeby zastyglo maslo ktore pozniej zbieralem a mleko pilem nie zależy mi na tym żeby karało niewiadomo jak a raczej dawało przyjemność. Co myślicie o proporcjach i sposobie ktoś coś doradzi?
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
2 kostki masła na 5g??? To ja na 4 kostki dałem ok 150g. Nie wiem czy pół kostki to za dużo nie będzie...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół