nasiona marihuany

Pierwszy out. Diesel Ryder Auto FEM

Wyszukiwarka Forumowa:

Kamil.JLB

Active member
Rejestracja
Sty 31, 2010
Postów
28
Buchów
0
Dziś zauważyłem że liście zaczeły się robić brązowe na końcach liście te na dole u jednej roślinki.Wydaje mi sie że to niedobór fosforu albo azotu.
4 czerwca (34 dzień)


 

beryn

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2009
Postów
431
Buchów
0
Mi się wydaje , że za mokro mają .
Przysusz je to korzenie rozrosną się bardziej gdyż będą wędrowały
w poszukiwaniu wody .
Pozdrawiam
 

Kamil.JLB

Active member
Rejestracja
Sty 31, 2010
Postów
28
Buchów
0
Dwie pozostałe roślinki raczej mają się dobrze i widać że zaczynają kwitnąć.
4 czerwca (34 dzień)

 

beryn

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2009
Postów
431
Buchów
0
To bardzo dobry efekt ;]
Życzę powodzenia .
 

bizi10

Member
Rejestracja
Lut 3, 2010
Postów
22
Buchów
0
Na parapecie w bloku..:zombi: czemu nie:bounce: tylko musisz latac od okna do okna i wylapywac slonce bo tak to plonu nie bd mial duzego..:harvest: Jak nie chcesz biegac to najlepiej postaw na poludniu tam zawsze najwiecej promieni ale zgadzam sie z moim przedmowca i najlepiej na out wystaw bo juz sie cieplo robi:spalony:
 
D

delete

Guest
Dzięki wszystkim za rady.. Chyba jednak potrzymam je do soboty w domu ewentualnie w dzień na dwór, a od soboty już na spota idą.

Marnujesz pestki... i jesli chcesz zeby Twoj plon był bliziutko zera, to powoli Ci sie udaje sprawic taka opcje.

Wy*** to na dwór, taka parapetówka to kicha.

Na parapecie w bloku..:zombi: czemu nie:bounce: tylko musisz latac od okna do okna i wylapywac slonce bo tak to plonu nie bd mial duzego..:harvest: Jak nie chcesz biegac to najlepiej postaw na poludniu tam zawsze najwiecej promieni ale zgadzam sie z moim przedmowca i najlepiej na out wystaw bo juz sie cieplo robi:spalony:
Niektórzy to tylko chyba aby zdjęcia oglądają. Czytanie nie boli!:pl::pl:
 

Kamil.JLB

Active member
Rejestracja
Sty 31, 2010
Postów
28
Buchów
0
Noi tak więc jak już zapowiedziałem dziś (sobota) roślinki trafiły na spota.(ci którzy wypowiadali się wcześniej że marnuje nasionka itp proszę o dokładniejsze czytanie bo napisałem dokładnie że jeśli pogoda się poprawi roślinki trafią na spoty).

5 czerwca (35 dzień)

Pierwsza Roślinka:







Druga Roślinka:







Trzecia roślinka:




 

MichuDiiL

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2010
Postów
55
Buchów
0
No elegancko jak już na spocie;) Tylko teraz mniej podlewaj bo mozliwe ze te żółte liscie to z przelania i moze sie poprawi. Kup florovit i podlewaj :)
 
D

delete

Guest
Ja bym je podsypał dolomitem, bo coś z pH chyba za dobrze nie jest, na pewno im nie zaszkodzi.
 

Kamil.JLB

Active member
Rejestracja
Sty 31, 2010
Postów
28
Buchów
0
Więc dziś wybrałem się na spota podlać roślinki. Niestety jedna roślinka została wyeliminowana ponieważ komuś przyszło do głowy wykosić ugór nie użytek już od około 4 lat.(Proszę nie komętować że wybrałem złe miejsce ponieważ miejsce było dobre dookoła nie było zamieszkania w promieniu 2km poprostu chyba właściciel postanowił zagospodarować pole). Więc zostały 2 roślinki. Dziś zauważyłem że do tej pory najsłabsza roślinka stała się najsilniejszą (tylko dlatego że najsilniejsza została wyeliminowana) roślinka szybko zaczeła się rozwijać. Średnio rozwinięta do tej pory stała się najmniej rozwiniętą widać że się rozwija lecz nie tak szybko jak ta najsłabsza która stała się najsilniejszą.
zamieszczam fotki.


8 czerwca (38 dzień)

pierwsza roślinka





druga roślinka


 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
nie radzę ich podlewać - po ostatnich deszczach ziemia jeszcze nie podeschła - a poziom wody nadal jest wysoki. Te zżółkłe liście to właśnie przelanie. pozdrawiam
 

Kamil.JLB

Active member
Rejestracja
Sty 31, 2010
Postów
28
Buchów
0
Z tym że po ostatnich deszczach ziemia nie podeschła to mnie nie dotyczy ponieważ ja sadziłem w wiadrach i ziemia z ogrodniczego. A przelanie to już chyba nie to te liście uschły.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół