nasiona marihuany

Pierwszy out. Diesel Ryder Auto FEM

Wyszukiwarka Forumowa:

Kamil.JLB

Active member
Rejestracja
Sty 31, 2010
Postów
28
Buchów
0
Witam to mój pierwszy out...
Nasiona:
3x Diesel Ryder Automatic FEM

Ziemia:
Ziemia z ogrodniczego ph 5.5 - 6.5

Trening:

Mam zamiar zastosować LST

Nawozy:
Na wegetację Biohumus
Na kwitnienie Florovit






Nasiona zaczołem kiełkować 30 kwietnia, 2 maja wrzuciłem już w ziemię dziś od kiełka mają 30 dni. Roślinek nie przesadziłem jeszcze na spot przez pogodę jaka była ostatnio (jutro już idą na spota), na spocie będą rosły w zakopanych wiadrach z ziemią z ogrodniczego.

W planach już kolejne roślinki.

2 maja (1 dzień) :



4 maja (3 dzień):



6 maja (5 dzień):



9 maja (8 dzień) :


17 maja (16 dzień):



23 maja (22 dzień):



30 maja (29 dzień):





 
1

12345

Guest
troche male te pseudo doniczki,mogles od razu do wiekszych wsadzic a tak poza tym planty zdrowe
 

Kamil.JLB

Active member
Rejestracja
Sty 31, 2010
Postów
28
Buchów
0
przesadziłem do takich ponieważ miałem pod ręką... a poza tym jutro idą w wiadra i na spoty:spalony:
 

HGHWDP

Active member
Rejestracja
Lip 4, 2009
Postów
44
Buchów
0
to podsyp je pod te pierwsze listki bo sa strasznie wyciagniete<lol>
 

Kamil.JLB

Active member
Rejestracja
Sty 31, 2010
Postów
28
Buchów
0
właśnie nie wiem dlaczego się tak wyciągneły, zrobię tak jak radzisz
 

MichuDiiL

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2010
Postów
55
Buchów
0
Powyciągane tak pogoda nie zbyt dobra i słabo ze światłem... Teraz nie radził bym Ci przesadzać na dwór bo kolejne dni mają być deszczowe. Przesadź je za pare dni kiedy pogoda się poprawi :harvest: No a doniczki też bys mogł zmienic;p i tak jak kolega wyzej mowi powinieneś je podsypać ;-) Pozdro! Będe tu zaglądał;)
 

beryn

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2009
Postów
431
Buchów
0
Będę obserwował .
Na zachętę buszek i
POzdro!
 

vikingwp

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2009
Postów
184
Buchów
0
Caly czas planty trzymasz na parapecie, czy gdzie? Moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem dla ciebie na chwile obecna bedzie, albo zmontowanie im jakiegos mini boxa bo pogoda nie rozpieszcza, albo zrob na dworze jakis maly namiocik foliowy. Bede patrzyl jak Ci idzie, sam mam sporo dr<coolpalacz>
 

q-uake

Member
Rejestracja
Kwi 26, 2010
Postów
10
Buchów
0
Obserwator

Będę obserwował zapowiada się ciekawie? Interesuje mnie właśnie temat af na out-cie. Ciekawi mnie ta roślina bez fazy wega, ale mam zamiar podejść do niej jak do normalnej odmiany z tą różnicą, że zastosuje ukorzeniacz i nawozy na polepszenie korzeni + Wit. I po przejściu na flo dopiero jakieś nawozy na flo. Może będzie ciekawie będę porównywał ze swoimi.PIS
 

luszyn

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2010
Postów
317
Buchów
0
q-uake weź najpierw poczytaj jak Cię tak interesują... bez wega ? a teraz na jakiej fazie są na flo? :p...
Super odmianka ale ja wiem czy im deszcz zaszkodzi ;) przesusz je porządnie w domu i wywal na spota napewno tam będą miały wiecej słońca... Af wbrew pozorom dobrze sobie radzą w ciężkich warunkach nie są wcale delikatne ;)a padać już nie będzie tak długo jeszcze z tydzien i kilka dni słonca powinno być zawsze coś :p
 
D

delete

Guest
Jak możesz to przesadź je w jakieś 2l doniczki i potrzymaj na parapecie do soboty ( ma się już w tedy ocieplić), w wiaderka i na spota .
Powodzenia PdG!
 

Kamil.JLB

Active member
Rejestracja
Sty 31, 2010
Postów
28
Buchów
0
Dzięki wszystkim za rady.. Chyba jednak potrzymam je do soboty w domu ewentualnie w dzień na dwór, a od soboty już na spota idą.
 

Kamil.JLB

Active member
Rejestracja
Sty 31, 2010
Postów
28
Buchów
0
Elo. Coś mnie zaniepokoiło więc pisze, dziś patrze na roślinki a te liście na samym dole robią sie takie brązowe co to może być. foto:
2 Czerwiec (32 dzień)

 

Wiaderko

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2010
Postów
59
Buchów
0
Normalka wcześniej czy później i tak odpadną bo nie są już potrzebne :) Nie ma się co martwić :harvest::spalony:
 

MichuDiiL

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2010
Postów
55
Buchów
0
No to normalne;) Tak jak kolega powiedział wyżej one w końcu odpadają, a suczki dalej są baaardzo zdrowe i nic im nie dolega:D <shiza>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół