nasiona marihuany

Początkujący - Zadaj pytanie o Suszenie marihuany indoor

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Guest

Guest
Doświadczone osoby będą odpowiadać na pytania początkujących o
SUSZENIU ROŚLIN w uprawie INDOOR

Zadawajcie tylko mądre pytania i sensownie złożone inaczej otrzymacie
ostrzeżenie. Jak nie wiesz czy pytanie jest mądre pisz w dziale Nie bić początkujący

Pytania zadawać jedynie tylko wtedy gdy nie możecie na nie znaleźć odpowiedzi w wyszukiwarce która jest w lewym górnym rogu

na początku przeczytaj tematy o Suszeniu
Plony
Scinanie, suszenie i magazynowanie w papierze
Co to jest curring ijego wpływ na moc
Scinanie , Suszenie, Curring
 

jestemadam

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2010
Postów
195
Buchów
0
Co myślicie o takim pomyśle...
Jakieś większe pudełko, wycinam z nim dziury i zalepiam takim filtrem węglowym w arkuszach (do okapów http://www.allegro.pl/item1051114627...ennych_ss.html). Montuję od spodu jeden wiatrak 12mm i wrzucam jakieś pochłaniacze zapachów do lodówek. Wszystko stawiam przy otwartym oknie na strychu.
Co myślicie?
 

huligan20

Well-known member
Rejestracja
Mar 29, 2010
Postów
68
Buchów
0
co zrobić jak moje topki zaatakowała pleśń????pomocy i proszę o szybką odp postawia bucha za dobrą odp
 

nick użytkownika

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2008
Postów
1,755
Buchów
4
splesniale kwiaty wytnij tak zeby nic plesni nie zostalo na topkach.reszte kwitnacych roslin potraktuj jakims srodkiem przeciwko plesni i obserwuj czy problem nie wystapi ponownie.
 

WhiskY104

Member
Rejestracja
Sie 12, 2010
Postów
8
Buchów
0
Moje pytanie:
Przed ścięciem i suszeniem pomidora wkładamy go do ciemni na 48 godz- po co?

Wiem, ze w dzien krzak produkuje cukier, a w nocy jakos tam sobie go przetwarza- czy chodzi o to zeby ten cukier przetworzyło?
Pozdro

:harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest:
 

Zamerstary

Well-known member
Rejestracja
Sie 11, 2010
Postów
355
Buchów
0
Jak topiszcza są w ciemni to roślina świruje, oblewa się żywicą :spalony:
 

cipQ

New member
Rejestracja
Sie 29, 2010
Postów
3
Buchów
0
Mam bardzo ważną sprawę i chciałbym szybkiej odpowiedzi!
Razem z ziomkami zerwaliśmy wczoraj bardzo dużo szczytów, obcięliśmy wszystkie liście i teraz na łodygach zostały same kwiaty które po ususzeniu i oberwaniu z łodygi będą gotowe do palenia. I teraz następuje moje pytanie:
1. Czy mogę suszyć je w szafce (w biurku)?
2. Czy podczas suszenia kwiaty mają zostać na łodydze czy oberwać je i rozłożyć w biurku na jakiejś gazecie?


Mam nadzieję, że każdy zrozumiał o co mi chodzi. Proszę o jak najszybszą odpowiedź na te pytania, bo będę jeszcze następne.

PS. Sorry jeśli są już takie tematy, ale szukałem i nie ma konkretnej odpowiedzi na moje pytania.
 
D

delete

Guest
1. Czy mogę suszyć je w szafce (w biurku)? 2. Czy podczas suszenia kwiaty mają zostać na łodydze czy oberwać je i rozłożyć w biurku na jakiejś gazecie?
1. Tak mozesz .
2. To nie ma znaczenia .

Porozkladaj topy w biurku na gazetce moga byc w z lodygami albo bez to nie ma zadnego znaczenia...
 

cipQ

New member
Rejestracja
Sie 29, 2010
Postów
3
Buchów
0
Po ilu dniach suszenia w ten sposób wrzucić kwiaty do papierowej torebki, bo czytałem gdzieś na forum, że można w ten sposób dosuszać zetke.
 
Rejestracja
Lip 8, 2010
Postów
12
Buchów
0
Co myślicie o suszeniu w opuszczonym domu ? Żeby powiesić w kartonie, przykryć od góry, zrobić dziury z 2 stron w jednej wentylator, a w 2 nic. Zaryzykowali byście i zrobili to w opuszczonym domu(ten dom jest koło ulicy i tam chodzą ludzie ale wejście jest z drugiej strony). Zostawił bym w kartonie i tyle. Co o tym myślicie ?
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
pewnie ktoś to znajdzie, jeśli dom nie jest zamknięty to lipa.
 
Rejestracja
Lip 8, 2010
Postów
12
Buchów
0
Dom jest zamknięty kompletnie, ale da się tam wejść po przez górne okienko(które nie jest duże), ja już sobie tam ogarnąłem ;)
 

Arsenio Hall

White Pride
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2009
Postów
2,537
Buchów
1
zielony jak chcesz to zaryzykuj ale jak ci planty znikną to mozesz miec pretensje sam do siebie. Do odwaznych swiat nalezy pozdrawiam;)
 

q-uake

Member
Rejestracja
Kwi 26, 2010
Postów
10
Buchów
0
suszenie

Niestety z braku warunków suszenia w domu pozostaje jakieś ustronne miejsce na dworze i zastanawiam się jak to zrobić? Może na spocie? Czekam na propozycje i sugestie w sprawie suszenia na dworze dodam że do ścinki zostały mi jakieś 4 tyg albo aż do przymrozków to się okaże jak pogoda dopisze.Pis
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół