nasiona marihuany

Początkujący - Zadaj pytanie o Nawożenie konopi indyjskich indoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Meth

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2011
Postów
356
Buchów
0
Witam,
Chcę kupić pod automaty ziemię Canna Terra Professional Plus i wobec tego mam pytanie. Będę sadził odmiany z FastBuds, które dochodzą w 65-75 dni powiedzmy. Jest sens nawozić w ogóle na wegu coś czy nie? Na późniejsze flo dawać im już coś rozumiem?
Pozdrawiam.
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Witajcie :) Żeby nie robić niepotrzebnych tematów, zadam pytanie tutaj. Mam nawóz jak na zdjęciu, czy mogę go "Wbić" W doniczkę na parapecie ? Czy nie przyniesie on więcej szkód niż korzyści ? Roślina kwitnie już od jakiegoś tygodnia.

florvit~0.jpg


Pozdro.
 

Meth

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2011
Postów
356
Buchów
0
Od którego dnia mogę robić oprysk Rhizotoniciem? Od 5 dnia od wyjścia z ziemi już mogę? Mogę robić codziennie oprysk jak jest ciemnia przez wega?
Pozdro!
 

nowincjusz

New member
Rejestracja
Sie 4, 2016
Postów
4
Buchów
0
Witam, chciałabym się dowiedzieć czy można stosować nawozy innego producenta razem z CANNA ? - chodzi o kwitnienie, co mogłabym mieszać z CANNA Flores, jeżeli chodzi o nawozy, a nie stymulatory. Z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam jeżeli jest gdzieś taki temat, niestety po długich poszukiwaniach nic nie znalazłam.
 

Lukasio

Member
Rejestracja
Cze 3, 2014
Postów
23
Buchów
0
Jakie najpopularniejsze i w miarę tanie nawozy polecacie ? Kiedyś coś czytałem o biohumus oraz planton K. Oba te będą ok ? Czy polecacie może coś innego ?
 

Lilipili12

New member
Rejestracja
Paź 12, 2018
Postów
1
Buchów
0
Siemka,

Jest mi ktos w stanie powiedziec czy to niedobor czy moze nadmiar jakiegos skladnika odzywczego? Usychaja pojedyncze liscie na samym dole, po jednym na ~2dni.
Kwiatek to lowres2, aktualnie jest w 2tyg. kwitnienia, byl od czasu zakwitniecia nawozony raz 5ml nawozu 4-6-6, raz 1mg 11-11-35. Z racji, ze podczas wega popalilem troche koncowki na flo nawozilem bardzo skromnie.
Nie wiem teraz czy dodac nast razem pelna dawke ktoregos z tych nawozow czy lac czysta wode, ew. z rozpuszcoznym dolomitem.

IMG_20181012_131309.jpg
 

HodujaNaGnoju

New member
Rejestracja
Wrz 9, 2018
Postów
1
Buchów
0
Witajcie, postaram się pisać po Polsku nadmieniając, że Jestem rodowitym Ślązakiem.

Konkrety, mieszkam w Hiszpanii, uprawa parapetowa, automat kupiony w stacjonarnym sklepie w Holandii.
Dzień 17, chciałbym wiedzieć czy zmienić już nawóz na taki do roślin kwitnących, załączam zdjęcia, powinno być wszystko widać.
Pozdrawiam

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]
 
A

amator19

Guest
Ziemia all mix+bio grow+bio bloom+Top max.
Do tego lepiej bio heaven czy root juice? (Nie stać mnie na dwa a nie chce już czekać dluzej). Wydaje mi się że bio heaven będzie lepszy ale pewny to nie jestem.
 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
254
Buchów
418
Odznaki
2
Amator19: Moim zdaniem jak chcesz oszczędzać to użyj tylko tego co jest w TryPack (bio grow+bio bloom+Top max). Miałem parę razy indor w microbox z ziemią All Mix i sam Try Pack dawał radę. Ładnie wszystko rosło, nawet ph nie sprawdzałem. Podlewałem tylko tanią źródlaną niegazowaną wodą z marketu w baniaku 5L z tymi 3 nawozami.
 
A

amator19

Guest
To ja wiem i nie napisałem też że chce oszczędzać. Po prostu nie stać mnie na te dwa stymulatory a w sumie to nie wiem sam czy lepszy root juice tylko na korzenie praktycznie tylko przez dwa trzy pierwsze podlania co idzie czy bio heaven stymulator ogólny który daje się przez praktycznie całą uprawę?
 
O

OdcieńZieleni

Guest
bierz to na korzenie a bioheven sobie odpuść, kup np, stymulator od hesi, 250ml za 30zł i też da rade
 
A

amator19

Guest
Zamówiłem root juice ale namiot mi przyszedł o tydzień szybciej niż miał przyjść no i chyba raczej nie przyda ki się na ta uprawę. Ale zawsze już na następną będzie. No chyba że przyjdzie szybciej też. A ten stymulator od hesi to jest organiczny czy mineralny (niby stymulator że względu na to z czego robiony to chyba organiczny, właśnie chyba) bo jak patrzyłem na dawkowanie i WGL opis to on w ch*j mocny jest w porównaniu do bio heaven np...
 

Ravahr

Member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
19
Buchów
0
Cześć
pojawił się u mnie taki problem, czy dobrze wnioskuję z opisów że jest to niedobór magnezu?
temp w dzień 23, noc 18

 

Forek

New member
Rejestracja
Lut 2, 2019
Postów
4
Buchów
0
Witam
1x White Widow auto
1xAk47 auto
W 16 dniu od nasiona pokazaly sie kwiaty. Nie zdazylem nawet uzyc nawozu na weg. Lac od razu nawoz na flow?
Czy LST nie zaszkodzi?.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
nie zaszkodzi jej LST, nawozu na veg możesz używać dopuki rośliny się wyciągają (szybko rosną do góry podczas indukcji) ale jeżeli nie widzisz takiej potrzeby to go nie lej
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół