nasiona marihuany

Początkujący - Zadaj pytanie o Nawożenie konopi indyjskich indoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Forek

New member
Rejestracja
Lut 2, 2019
Postów
4
Buchów
0
Wielkie dzieki za pomoc. To moj pierwszy raz i staram sie nic nie spieprzyc. Troche mnie zaskoczylo tempo dziewczyn :p
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
witam mam taki specyfik Ukorzeniacz o nazwie atami ATA organics root c i jest napisane na na stronie u producenta ze mozna stosowac od pierwszych dni zycia a waszym zdaniem? drugie pytanie mam caly zestaw nawozow z firmy PLAGRON TOP GROW BOX ZESTAW NAWOZÓW ORGANICZNYCH i mam tabele to stosowac tak jak pisze producent takie dawki ?> i co każde podlanie ? czy co 2 raz ?? pierwszy indoor :( dziekuje
 

freshgreen

Member
Rejestracja
Lut 21, 2019
Postów
6
Buchów
0
Hejka,

Czy moge laczyc (miksowac) Canna CalMag Agent z Plagron Top Grow Box 100% Natural?
Jesli tak kiedy i jak stosowac CalMag ?

---------- Post Zaktualizowany 21:06 ---------- Data pierwszego postu 21:04 ----------

Moja woda ma poziom 0,2 EC czy w zwiazku z tym moge suplementowac CalMag Agent do poziomu roztworu 0,4EC tak jak sugeruje Canna.
 

Nowicjusz1337

Member
Rejestracja
Mar 31, 2019
Postów
5
Buchów
0
Witam Serdecznie :)
Zakupiłem 3 nasiona Special Kush 1
Jaką ziemię mam wybrać i nawozy (Myslałem nad ziemią z firmy CANNA -Ziemia Canna Terra Professional) a nawozy to nie wiem jakie moglibyście mi coś doradzić?
będę kupywał z sklepu growbox.pl
 

Poliszynszyl

Active member
Rejestracja
Paź 5, 2019
Postów
29
Buchów
0
Witam czy można łączyć nawozy plagron?
Typu; power roots,terra grow i pure zym?

Dawkowanie po 1ml i dzielic to przez te trzy nawozy czy ogólnie walnąć każdej po takim szejku z 3 ml różnych nawozow?
 

Swanman

Chyba ty!
Rejestracja
Lip 29, 2019
Postów
102
Buchów
0
Witam czy można łączyć nawozy plagron?
Typu; power roots,terra grow i pure zym?

Dawkowanie po 1ml i dzielic to przez te trzy nawozy czy ogólnie walnąć każdej po takim szejku z 3 ml różnych nawozow?

A co jest napisane na opakowaniu ?
 

Powidok

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2020
Postów
316
Buchów
89
Witam, czy mogę korygować ph pożywki z nawozów Mineralnych płynami organicznymi od biobizz czy koniecznie musze kupic ph minus mineralny ? Pozdrawiam.
 

Rosownik

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2020
Postów
87
Buchów
8
Hejo, mniej więcej od którego dnia włączyć podlewanie canna vega? Dzieki
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Hejo, mniej więcej od którego dnia włączyć podlewanie canna vega? Dzieki

Zależy jakie masz podłoże i jaka jest dawka nawozów startowych, zazwyczaj jest dawka na to 2-4 tyg więc może się okazać, że przy AFach w ogóle nie będzie konieczności lania czegokolwiek na wega. Wykazują jakieś niedobory?
 

Rosownik

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2020
Postów
87
Buchów
8
Zależy jakie masz podłoże i jaka jest dawka nawozów startowych, zazwyczaj jest dawka na to 2-4 tyg więc może się okazać, że przy AFach w ogóle nie będzie konieczności lania czegokolwiek na wega. Wykazują jakieś niedobory?
Hejo, dopiero kilka dni odkąd wyszły na wierzch. Link do relacji w mojej sygnaturze. Ziemia canna seed mix. Miałem chwile i wolałem się dopytać. Dzieki
 

Kadaffi

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2019
Postów
222
Buchów
149
Odznaki
1
Siema
mam koleżkę co pracuję w Casto***** na stoisku "Ogród" polecacie jakieś nawozy na wzrost/kwitnienie ?
 

Zabka95

Active member
Rejestracja
Mar 23, 2020
Postów
44
Buchów
1
Help me! :/
We wtorek przekarmiłem - amnesia haze, w sobotę próbowałem ją przelać czystą wodą - 4,2l.
Ogólnie roślina rośnie zdrowo, ale wizualnie wydaje mi się, że się jej nie poprawia. Główny szczyt mocno popalony, boczne wyglądają lepiej. Przelać ją raz jeszcze? Zostawić w spokoju i po prostu lać czystą wodę?
Na foto główny szczyt. W sobotę przełączam lampę na flo.
20201130_232449.jpg
 

Dantes205

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2020
Postów
54
Buchów
0
Czesc. Mam pytanie, o LST. Robic trening przed wylaczeniem swiatla, czy skrępowac roslinke kiedy sie swieci?
 

Zabka95

Active member
Rejestracja
Mar 23, 2020
Postów
44
Buchów
1
Czesc. Mam pytanie, o LST. Robic trening przed wylaczeniem swiatla, czy skrępowac roslinke kiedy sie swieci?


Kiedy im świeci to niech rosną. Ja do treningu je wyciągam z boxa w czasie "ciemności", robię co trzeba i odkładam na miejsce ;)

Przy okazji byłoby miło gdyby ktoś raczył odpowiedzieć na moje pytanie post wyżej..:watyo:
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Nie ma różnicy kiedy naginasz krzaki, ważne tylko żebyś nie robił tego po podlaniu bo łodyga może tego nie wytrzymać.
Żabka jak przelałeś planta samą wodą, to nie ma co kombinować, czekaj i obserwuj, podlewaj samą wodą póki co i będzie wsio grać. Jak zaczniesz zapodawać znowu żarcie, to polecam zacząć od 50% dawki na flo, żeby znowu nie popalić.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół