nasiona marihuany

Początkujący - Zadaj Pytanie o Kiełkowanie nasion marihuany indoor

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Guest

Guest
Doświadczone osoby będą odpowiadać na pytania początkujących o
KIEŁKOWANIU

Zadawajcie tylko mądre pytania i sensownie złożone inaczej otrzymacie
ostrzeżenie. Jak nie wiesz czy pytanie jest mądre pisz w dziale Nie bić początkujący

Pytania zadawać jedynie tylko wtedy gdy nie możecie na nie znaleźć odpowiedzi w wyszukiwarce która jest w lewym górnym rogu

na początku przeczytaj o Kiełkowaniu
Kiełkowanie na chusteczkach
Problemy z kiełkowaniem
Dobry sposób na kiełkowanie
Kiełkowanie nasion
 

Bluberian

New member
Rejestracja
Cze 1, 2010
Postów
4
Buchów
0
Ile czasu maksymalnie czekać aż wykiełkują nasiona?

Ile czasu maksymalnie czekać aż wykiełkują nasiona? Kiedy można być pewnym że już nic z niego nie będzie? Chodzi mi o kiełkowanie np. na waciku.
 

Rastamto

Member
Rejestracja
Maj 17, 2010
Postów
6
Buchów
0
A takie pytanie : Ile nasionka juz wykielkowane moga siedzie na wacie ?
 

MatkaBoskaNieDzielna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 15, 2010
Postów
2,028
Buchów
9
Mam troche nurtujace mnie pytanie:

Jak to jest z ta woda utleniona i CO2 przy kielkowaniu bo czytalem jakis madry artykul o tym i troche nie moglem doczytac sie proporcji i gotowych przepisow.
 
K

Kot z Cheshire

Guest
Mam troche nurtujace mnie pytanie:

Jak to jest z ta woda utleniona i CO2 przy kielkowaniu bo czytalem jakis madry artykul o tym i troche nie moglem doczytac sie proporcji i gotowych przepisow.

po co??? po co??? po co???

ku**a mać, to tylko nasiona, woda albo woda + wata i koniec.
 

Pawlak9006

Member
Rejestracja
Maj 26, 2010
Postów
9
Buchów
0
Witam, obok łodygi wyrosło mi takie "białe coś" i nurtuje mnie cóż to może być, pokazało się wcześniej niż sam kwiat i tak już sobie tam jest. Co to może być ?
 

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
Witam, obok łodygi wyrosło mi takie "białe coś" i nurtuje mnie cóż to może być, pokazało się wcześniej niż sam kwiat i tak już sobie tam jest. Co to może być ?

masz google to sobie sprawdz !

ten dział jest aby komuś pomóc w kiełkowaniu !

wyrwij chwasta nie bedzie zabierał papu twojej dziuni ...

Dzięki, na prawdę... Wyrwałbym korzeń kwiatka dzięki TOBIE,a nie jakiegoś chwasta... A co do googli, to do każdej jednej wypowiedzi można by tak napisać...
jak jestes taki mądry to na ch*j sie głupio pytasz ?

wyrwał byś go tylko dzięki swojej wysokiej inteligencji !! weź sie zastanów co za bzdury piszesz ...
 
Ostatnia edycja:

Pawlak9006

Member
Rejestracja
Maj 26, 2010
Postów
9
Buchów
0
Dzięki, na prawdę... Wyrwałbym korzeń kwiatka dzięki TOBIE,a nie jakiegoś chwasta... A co do googli, to do każdej jednej wypowiedzi można by tak napisać...
 

pineapple

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2010
Postów
49
Buchów
0
Witam! Wydaję mi się, że odpowiedź na moje pytanie jest raczej oczywista, ale kto pyta nie błądzi. Otóż moje nasionka pokazują kiełki i nie wiem czy lepiej wrzucić je do doniczek w piwnicy (w boksie) temp. 16 stopni a po 24h włączyć HPS. Czy lepiej poczekać do wyjścia roślinek z ziemi w domu gdzie jest 23 stopnie a potem do boxa pod lampe? Opcja 2 wydaje mi się rozsądniejsza, ale niech wypowie się ktoś bardziej doświadczony.
 

ocb11211576

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2010
Postów
260
Buchów
0
lepiej poczekać do wyjścia roślinek z ziemi w domu gdzie jest 23 stopnie a potem do boxa
 

konstantin

Member
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
19
Buchów
0
Witam
3 nasionka trzymalem na chusteczkach az wykielkowaly i kielek byl okolo 2 cm wsadzialem do ziemi i przez 5 dni nic wkoncu rozgrzebalem i zagladnelem i nasionka tak jak byly posadzone takie sa nadal i wygladaja na takie bardziej "sklapciałe" wie ktos moze co mogla byc przyczyna tego i czy jest sens trzymania ich na chusteczkach czy raczej juz ich nie uratuje?
 
D

delete

Guest
Pewnie za dużo wody im lałeś, albo słabe pestki. Raczej już nic z tego nie będzie.
 

Tom:-)

Active member
Rejestracja
Maj 12, 2010
Postów
44
Buchów
0
Jak długo (około) roślina przebywa w stanie wegetacji? Na kwitnienie trzeba liczyć około 2-3 miesięcy a ile wegetacja trwa?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół