nasiona marihuany

Początkujący - Zadaj Pytanie o Kiełkowanie nasion marihuany indoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Alborosie

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2010
Postów
58
Buchów
0
siema mam takie dosc glupie pytanie ale nie umiem znalesc odpowiedzi... wsadzilem dzis kiełki do kubka z ziemia (mialy po 1.5 cm). mam je trzymac pod lampa czy na razie w ciemnosci? ile mam im zrobic godzin swiatla a ile nocy w grow boxie?:freak2:
 

SQNi

Active member
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
35
Buchów
0
witam
mam pytanie czy to jest dobrze zrobione ?
to moja pierwsza uprawa więc wole zapytać
clear.gif
http://img265.imageshack.us/f/img314l.jpg/
clear.gif
http://img64.imageshack.us/f/img313c.jpg/
clear.gif
 

gość147

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2010
Postów
303
Buchów
1
Odznaki
1
Witam, jako iż jesteśmy początkującymi growerami, zadaje wam to pytanie, czy jeśli posadziliśmy z kolegą rośliny indor na dworzu to czy coś nam wyrośnie? Po tygodniu widać już, że wyszły małe trzy listki na powierzchnię ziemi, ale czy potem gdy roślina będzie większa to będą topy, a jesli jest szansa to co ile ją podlewać i co jeszcze robić? obecnie roślinę podlewamy co 2 dzień.
 

Ks_Proboszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
851
Buchów
0
Co to za odmiana dokładnie ? Raczej wątpliwa sprawa, żeby doszła, no chyba ze to automat...
 

gość147

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2010
Postów
303
Buchów
1
Odznaki
1
Nasiona to Fruit Bow - Indor

A co możecie doradzić, co zrobić, aby koniecznie ona wyrosła?
 
Ostatnia edycja:

gość147

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2010
Postów
303
Buchów
1
Odznaki
1
Posiadamy także nasiona indor białej wdowy, są w plastikowych kubeczkach w domu, są podlewane co 2dni i także widać 3 listki tuż nad powierzchnią ziemi, czym ją podlewac co jaki czas i jakie nawozy?
 

Ks_Proboszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
851
Buchów
0
Z tym Fruit bowl to moze byc cienko...
Co do ww... Z nawozami dajcie sobie jeszcze na wstrzymanie dopuki nie wyrosną 4 pietra 5+ palczastych lisci. Przesadzcie je już do wiekszych pojemnikow...
 

gość147

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2010
Postów
303
Buchów
1
Odznaki
1
A co ile je podlewać ww? i frut, która jest na dworzu?
 

Ks_Proboszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
851
Buchów
0
Co do podlewania to sami musicie ocenic kiedy maja sucho. Przy wiekszej donicy mysle ze 2-3 razy w tygodniu bedze ok. Do okreslenia wilgotnosci gleby stosuj metode "ważenia" donicy lub poprostu wloz palec w ziemie na glebokosc 5 cm. jak bedzie sucho to podlewasz. Co do Out'a to przy obecnej pogodzie mozesz dac na luz, ew raz w tygodniu
 

4Tech

Member
Rejestracja
Cze 11, 2010
Postów
7
Buchów
0
Siemka .
Przez moją nie ostrożność mojej dziewczynce oderwałem skorupkę a została łodyga 2cm czy jest szansa ? I ile czasu trzeba czekać aż passion wykiełkuje trzymam go cały czas pod lampką
 

Ks_Proboszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
851
Buchów
0
Samą skorupkę oderwałeś ? Najlepiej daj foto. Jesli jest tak jak myślę to powinna dać radę, musisz tylko mocno uważać żeby nie przesuszyć kiełka. Najlepiej jak załozysz na donice foliowy worek albo ucięta butelkę, aby zrobic mini szklarnie. To pomoże utrzymać wilgoć. Rośliny wychodzą z ziemii po około 3 dniach
 

4Tech

Member
Rejestracja
Cze 11, 2010
Postów
7
Buchów
0
No dobra tak zrobię odezwę się za 3 dni i zobaczymy :bounce:
 

Alborosie

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2010
Postów
58
Buchów
0
siema mam takie pytanie i nie umiem znalesc odpowiedzi... wsadzilem dzis kiełki do kubka z ziemia (mialy po 1.5 cm). mam je trzymac pod lampa czy na razie w ciemnosci? ile mam im zrobic godzin swiatla a ile nocy w grow boxie?:freak2:
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,335
Odznaki
13
jak wyjdą z ziemi do światła z nimi, zrobic to wiesz... nie wiesz ile się swieci na wegu? wiesz co to weg? minimum 16 godzin swiatła im "zrób" a od 24 odejmnij sobie te 16 wtedy ci wyjdzie ile nocy im "zrobić" haha radze poczytać forum
 

Lekkie_Pluco

New member
Rejestracja
Cze 9, 2010
Postów
3
Buchów
0
Gdy pestki zakiełkowały na wacie i przenoszę je do ziemi to gdy jeszcze nie wybiły się z ziemi świecić lampami czy nie? :smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół