nasiona marihuany

Początkujący - Zadaj pytanie o Płeć konopi indyjskich indoor

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Guest

Guest
Doświadczone osoby będą odpowiadać na pytania początkujących o
PŁCI ROŚLIN w UPRAWIE INDOOR

Zadawajcie tylko mądre pytania i sensownie złożone inaczej otrzymacie
ostrzeżenie. Jak nie wiesz czy pytanie jest mądre pisz w dziale Nie bić początkujący

Pytania zadawać jedynie tylko wtedy gdy nie możecie na nie znaleźć odpowiedzi w wyszukiwarce która jest w lewym górnym rogu

na początku przeczytaj tematy o Płci Roślin
Rozpoznawanie płci roślin
Męska czy żeńska
Hermafrodyta
 
A

andżej

Guest
witam , mam takie pytanko czy jak wiem że mam faceta MJ czy on posiada już jakieś thc jak dopiero pokazał jajca ? bo zrobił bym z niego makumbę ?:)
 
K

Kot z Cheshire

Guest
witam , mam takie pytanko czy jak wiem że mam faceta MJ czy on posiada już jakieś thc jak dopiero pokazał jajca ? bo zrobił bym z niego makumbę ?:)

spróbuj to zobaczysz - co masz do stracenia? :)
 

anusiak

Member
Rejestracja
Mar 3, 2010
Postów
6
Buchów
0
herma?

chciałbym się dowiedzieć czy ta roślinka to herma bo nie mam 100% pewności,ponieważ widać na niej tylko 2 twory przypominające męskie kwiaty

 

Ks_Proboszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
851
Buchów
0
To chyba odrosty, poczekaj aż bardziej się rozwiną, wtedy można będzie lepiej ocenić...
 
A

Ace Ventura

Guest
nie no z tego zdj to ci ku**a wywróżę ile gietów będziesz miał... daj dobre zdj to ci powiem..
 

emgieha

Active member
Rejestracja
Lis 13, 2009
Postów
28
Buchów
0
Złap ostrość na krzak a nie kanapę za nim... I zrób zdjęcie z bliska. Jak nie masz aparatu, który ci złapie z bliska ostrość to rób przez lupę..
 

huligan20

Well-known member
Rejestracja
Mar 29, 2010
Postów
68
Buchów
0
Witam mam planta który rośnie na parapecie w h*j czasu bodajże już z 3 miechy na początku przypuszczałem ze to herma ale teraz jak sie zrobiło ciepło i słońce nawet dobrze daje to zaczyna się nawet dobrze rozwijać moje pytanie jest takie czy takiego planta moge dać do boxu do innych plantów które są panienkami dodam że plant jest bardzo malutki ma z 10 cm ale listki dobrze rosną i nie widać jeszcze płci
 

Lomu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 20, 2007
Postów
1,694
Buchów
13
Witam mam planta który rośnie na parapecie w h*j czasu bodajże już z 3 miechy na początku przypuszczałem ze to herma ale teraz jak sie zrobiło ciepło i słońce nawet dobrze daje to zaczyna się nawet dobrze rozwijać moje pytanie jest takie czy takiego planta moge dać do boxu do innych plantów które są panienkami dodam że plant jest bardzo malutki ma z 10 cm ale listki dobrze rosną i nie widać jeszcze płci
Możesz....
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół