nasiona marihuany

Początkujący - Zadaj pytanie o Wentylację w uprawie konopi indoor [w domu]

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Guest

Guest
Doświadczone osoby będą odpowiadać na pytania początkujących o
Wentylacji jaką trzeba użyć do UPRAWY INDOOR

Zadawajcie tylko mądre pytania i sensownie złożone inaczej otrzymacie
ostrzeżenie. Jak nie wiesz czy pytanie jest mądre pisz w dziale Nie bić początkujący

Pytania zadawać jedynie tylko wtedy gdy nie możecie na nie znaleźć odpowiedzi w wyszukiwarce która jest w lewym górnym rogu
 

finolid

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
68
Buchów
0
siema mam boksa o pow 0.41 i w***alem tam hpsa 250 nie moge za hu*a zbic temperatury mam dwa wentyle wyciagajaca z pod lampy jeden dmuchajacy na lampe w odleglosci 3 cm od zarowki jeden wiejeacy na szybe o grubosci 6 mm i jeden podajacy.
ku**a juz nie mam pomyslow jak to obnizyc macie jakies maadre rady??

lampa jest w odleglosci 35 cm od doniczek , na razie robie proby na such ale ciagle mam 37 stopni;////ku**a
 
K

Kot z Cheshire

Guest
siema mam boksa o pow 0.41 i w***alem tam hpsa 250 nie moge za hu*a zbic temperatury mam dwa wentyle wyciagajaca z pod lampy jeden dmuchajacy na lampe w odleglosci 3 cm od zarowki jeden wiejeacy na szybe o grubosci 6 mm i jeden podajacy.
l***a juz nie mam pomyslow jak to obnizyc macie jakies maadre rady??

tylko lepsze wentylatory cię uratują, nic innego nie wymyślisz.
 

finolid

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
68
Buchów
0
tylko lepsze wentylatory cię uratują, nic innego nie wymyślisz.


wyciagajace maja w sumie przepustowosc 500m3/h

pozostalem po 100 wszystkie lazienkowe, kanalowe

polozylem teraz mokry recznik na odblysnik a jak myslyslisz lod w woreczkach na odblysniku by cos dal

a jak nie to jakie te wentyle mam miec??
 

finolid

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
68
Buchów
0
2

2King

Guest
ale t nie powinno miec znaczenia, no coz bedziemy daialac dzieki majster __________________

Dlaczego nie? Ciepłe powietrze wędruje na górę boksa więc tam najlepiej byłoby montować wentylator wypuszczający powietrze z boksa.
 

finolid

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
68
Buchów
0
zgadzam się ,ja mam wentylatory nad lampą

Tak wiem o tym mialem jeden na gorze i jeden wyciagajacy z pod lampy tylko ze na jednym przewodzie odprowadzajacym. Teraz sprobuje dac na dwa przewody i te wlotowe obnize plus jeden mieszajacy wiejacy od dolu ku gorze boksu nic na lampe niebede dawal. Zobaczymy co z tego wyjdzie
 

finolid

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
68
Buchów
0
Tak wiem o tym mialem jeden na gorze i jeden wyciagajacy z pod lampy tylko ze na jednym przewodzie odprowadzajacym. Teraz sprobuje dac na dwa przewody i te wlotowe obnize plus jeden mieszajacy wiejacy od dolu ku gorze boksu nic na lampe niebede dawal. Zobaczymy co z tego wyjdzie


siema to znowu ja zrobilem tak jak mowiliscie i po 40 min jest na tremometrze cyfrowym 32 stopnie a na zwyklym rteciowym 30 nie iwm ktoremu wierzyc ten cyfrowy to jest razem z higrometrem(kosztowal 24 zl pozatym ma dwie skale wew i zwe i piomimo tego ze sa w jednym pomieszczeniu pokazuja inne odczyty) i nie jestem za bardzo do niego przekonany wiec co radzicie ktory waszym zdaniem jest dokladniejszy
 

finolid

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
68
Buchów
0
siema to znowu ja zrobilem tak jak mowiliscie i po 40 min jest na tremometrze cyfrowym 32 stopnie a na zwyklym rteciowym 30 nie iwm ktoremu wierzyc ten cyfrowy to jest razem z higrometrem(kosztowal 24 zl pozatym ma dwie skale wew i zwe i piomimo tego ze sa w jednym pomieszczeniu pokazuja inne odczyty) i nie jestem za bardzo do niego przekonany wiec co radzicie ktory waszym zdaniem jest dokladniejszy

A pytanie to jak dlugo powinnien trwac pomiar ( chodzi o czas) zeby temperatura sie ustabilizowala ???

A swoja drog apodawanie CO2 z bimbrownika obniza cos temp bo cos czytalem ale chyba nie ze zrozumieniem. pewnie nie;p
 
Ostatnia edycja:
K

Kot z Cheshire

Guest
siema to znowu ja zrobilem tak jak mowiliscie i po 40 min jest na tremometrze cyfrowym 32 stopnie a na zwyklym rteciowym 30 nie iwm ktoremu wierzyc ten cyfrowy to jest razem z higrometrem(kosztowal 24 zl pozatym ma dwie skale wew i zwe i piomimo tego ze sa w jednym pomieszczeniu pokazuja inne odczyty) i nie jestem za bardzo do niego przekonany wiec co radzicie ktory waszym zdaniem jest dokladniejszy

to przyjmij ze jest 31 i bedzie git :)

a bimbrownik sobie daruj, bo to chu*a dziala.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół