nasiona marihuany

Początkujący - Zadaj pytanie o Oświetlenie do uprawy marihuany w domu [indoor]

Wyszukiwarka Forumowa:

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
VERTYKALNA UPRAWA :) znajdzies tu gdzies fr takiego to sposobu
 

Ravahr

Member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
19
Buchów
0
[MENTION=85296]kanabisek[/MENTION]
tak jest, czytałem ten artykuł przed postem, jednak nie ma w nim jasnej odpowiedzi czy wszystkie HPS mogą być w tej pozycji czy nie (gdzieś indziej wyczytałem że nie każda jest do tego dostosowana - ale wiadomo, ile ludzi - tyle opinii ;) )
dzięki za odpowiedzi!
 

qwerty1122

Active member
Rejestracja
Kwi 27, 2010
Postów
31
Buchów
0
Witam. Czy lepszym oświetleniem do małego boxa (35x35x90) będzie cfl 150 lub 200w czy może panel z 1300 sztuk diod LED SMD 2835. Stosunek diod czerwone niebieskie 4:1. Taki panel ma około 120w.

mod: Regulamin, punkt nr 10 !!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

G.C

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2018
Postów
59
Buchów
1
To jest szajs jak większość paneli na aledrogo, sprzedawca nie podał nawet mocy.
Ps przeczytaj regulamin zanim mod się zjawi.
 
E

eldom

Guest
tak mnie to zaciekawiło , wg artykułu na wiki wertykalna uprawa jest bardziej ekonomiczna / korzystna - dlaczego więc tak mało jest takich upraw u nas ? Przynajmniej na fotorelacjach. Nie wygląda to na specjalnie trudniejsze , nie trzeba cooltuby , chłodzenie wydaje sie dosc proste , jedyny problem jaki widze to ewentualne nakierowanie nawilżacza z dala od lampy zeby nie strzelila ...
 

qwerty1122

Active member
Rejestracja
Kwi 27, 2010
Postów
31
Buchów
0
To jest szajs jak większość paneli na aledrogo, sprzedawca nie podał nawet mocy.
Ps przeczytaj regulamin zanim mod się zjawi.

Rozumiem. Czyli taki panel zupełnie się nie nadaje do uprawy? Czyli jedna Cfl 150w będzie świeciła lepiej niż 1300 diod SMD? Tzn będzie lepsza do uprawy?
A link umieściłem świadomie, bo jak lepiej zobrazować o co mi chodzi niż podając adres do konkretnego przedmiotu? Regulamin pewnie ma na celu by ktoś nie reklamował produktów. Ja jestem daleki od tego ale rozumiem edycję przez moderatora.
 

G.C

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2018
Postów
59
Buchów
1
Coś ci pod tym urośnie ale nie chce mi się odpowiadać w dziale !!!pomocy!!! ,,Dlaczego moje roślinki nie rosną ?,,
Tak na chłopski rozum jeśli sprzedawca chwali się 120 wat mocy tysiąc coś dziod led brak ŻADNYCH danych
co do zastosowanych komponentów, on musiał by mi chyba zapłacić bym to kupił.
Jak się już tak napaliłeś na tanie ledy to spróbuj zrobić z żarówek led, masz o tym arta w haszyszopedii.
Za 7 -9 dych zrobisz leda full wypas na 0.12 m2, jest to lepsze rozwiązanie niż kupowanie kota w worku.
G.C
 

qwerty1122

Active member
Rejestracja
Kwi 27, 2010
Postów
31
Buchów
0
Troszkę przesadziłeś z tym, że napalilem się na ledy. Nic takiego nie napisałem. Równie dobrze mogę tam wsadzić cfl-ke. O tej lampie z alle**o pomyślałem, bo wygodne by to było (podłączam i gotowe) ale jeśli mówisz że lepiej z żarówek led to zaraz sprawdzę ten temat.
 

jasieksiasiek

New member
Rejestracja
Sie 19, 2013
Postów
1
Buchów
0
Dzień dobry,
Przeszukałem internet wzdłuż i wszerz i nigdzie nie mogłem znaleźć informacji na ten temat. Czy przy budowie panelu LED do fazy wzrostu wystarcza same niebieskie diody czy dobrze by było dodać jeszcze jakies full spectrum albo czerwone. Jeśli było już to proszę o stosowny link ale drugi dzień już szukam.
 

PolskiHERO5247

New member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
1
Buchów
0
pytanko tak od serduszka

siemka siemaneczko i elówka ,mam pytanie odnośnie HPS czy istnieje możliwość podłączenia bez żadnego zasilacza np magnetycznego ? tylko kabel i gwint.?
 

Gibi420

Member
Rejestracja
Lut 16, 2018
Postów
11
Buchów
0
Cześć
Posiadam lampę 250W na powierzchnię 0.25m. Wiem, że jest to za dużo, ale jeżeli ogarnę temperaturę (co już mi się udało) czy wszystko będzie dobrze?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół