nasiona marihuany

Początkujący - Zadaj pytanie o Podłoże indoor

Wyszukiwarka Forumowa:
B

biohujus

Guest
Czy ktoś używał BIOCANNA Bio Terra Plus? Co o niej sądzicie? Dodać do niej perlitu, czy już sama w sobie zapewnia odpowiednie napowietrzenie? Opisy i recenzje są sprzeczne. Na przykład w jednym opisie jako składnik wymieniony jest perlit, gdzie indziej zaś jest zdjęcie tej gleby, gdzie perlitu nie widzę. Albo w jednym miejscu piszą, że jest super lekka, a ktoś inny przestrzega przed tym, że jest bardzo ubita. O ch... tu chodzi...
 

inomolo

Member
Rejestracja
Mar 31, 2018
Postów
16
Buchów
0
Witam. Szybkie pytanko. Mam glebę podłoże Super Lekkie Compo i teraz pytanie czy sadzonki też w tym robić od razu czy wymieszać z zwykł ą uniwersalną i potem przesadzić w 100 % compo ?
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
Witam. Szybkie pytanko. Mam glebę podłoże Super Lekkie Compo i teraz pytanie czy sadzonki też w tym robić od razu czy wymieszać z zwykł ą uniwersalną i potem przesadzić w 100 % compo ?

• Zapewnia do 12 tygodni nawożenia

nie pisze ile ma tych nawozów w lightmixach daje od razu

ja bym dal najpierw do normalnej a potem juz w compo , na zimne trzeba dmuchac.
 

Meth

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2011
Postów
356
Buchów
0
Witam,
Chciałbym posadzić automaty w taki sposób, że dałbym je od razu do docelowych donic z Canna Terra Professional Plus, dadzą radę bez problemu? Mogę kupić jeszcze ziemię seed mix od Canny i zrobić dziurę powiedzmy na 1, 1,5l w docelowej donicy i wsypać tam tego seed mixa, żeby go miały na początek. Jest sens tak robić czy lepiej ładować od razu w Terra Professional Plus?
Pozdro.
 

hanson

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2011
Postów
52
Buchów
0
wal w terra professional plus. Dadzą rade od razu w docelowych bez problemu :) Pozdro
 

Lukasio

Member
Rejestracja
Cze 3, 2014
Postów
23
Buchów
0
Czy ta ziemia będzie dobra pod indoor ?
Podłoże Compo Sana do orchidei
-Zawiera:

TORF WYSOKI - odznacza się stabilną, włóknistą strukturą, dużą pojemnością wodną i powietrzną sprzyjającą zdrowemu rozwojowi korzeni. Gwarantuje też, że podłoże będzie czyste, wolne od patogenów i zanieczyszczeń nasionami chwastów
KORA SOSNOWA - wspomaga drenaz i przewietrzanie gleby, zapobiega nadmiernemu gromadzeniu się wody i gniciu korzeni
STARTOWA DAWKA NAWOZU - wystarcza na 4-6 tygodni od przesadzenia

lub

Ziemia kwiatowa Substral
Mieszanka torfu – niskiego i wysokiego, nawóz, keramzyt, krzemionka.
Utrzymuje powietrze i wodę.
Nie przesycha, tak jak wysoki torf.
SUBSTRAL Osmocote – bazowa dawka nawozu
- 2,5 g/ltr x 50 L = 125 g nawozu

Chyba, że polecacie jakąś inną + jakieś dodatki. To są moje początki więc i tak naprawdę nie chcę wydać niewiadomo ile, a później by coś się nie udało lub został spory nadmiar rzeczy ;)
 

Crac0via

New member
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
3
Buchów
0
Witam wszystkich mam pytanie jaką wybrać ziemie Plageron all mix,BioBizz All MIX,canna professional plus czy Golden label special mix
 
D

DarkMessiah

Guest
Witam wszystkich mam pytanie jaką wybrać ziemie Plageron all mix,BioBizz All MIX,canna professional plus czy Golden label special mix

A jaka uprawę będziesz robił? Mineralna czy organiczna ? Biobizz i Golden organiczna a cannai plagron mineralka. Z tym ze canna ma mało nawozu tak jak i Golden wiec mozesz robić cokolwiek z nią.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
A jaka uprawę będziesz robił? Mineralna czy organiczna ? Biobizz i Golden organiczna a cannai plagron mineralka. Z tym ze canna ma mało nawozu tak jak i Golden wiec mozesz robić cokolwiek z nią.

Allmix z Plagronu też jest organiczny.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół