nasiona marihuany

Początkujący - Zadaj pytanie o Podłoże indoor

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
11
Buchów
0
są jeszcze herbatki ☺na niedobory .a co z przepuszczalnością mieszanki
nie chodzi mi o odpowiedź kup se ziemię i dosyp dolomitu ,tyle to ja wiem hi hi. tylko jakie proporcje ziemia perlit kokos ziemia i zdanie osób co ich zdaniem jest najlepsze

---------- Post Zaktualizowany 11:46 ---------- Data pierwszego postu 11:24 ----------

Śmieszek420 widziałem twoje relki i widziałem że też robiles różne konfigurację. light mix. koko.stara ziemia .i chodzi mi o opinię co naprzyklad Twoim zdaniem jest najlepsze. wiem że tyle opini ilu ogrodników. ale chyba warto czerpać z doświadczenia innych o ile to nie tajemnica ostatnie lata jechałem hydro i miałem super wyniki ale zależy mi na jakości a nie ilości tymbardziej że zmniejszyła mi się drastycznie powierzchnia .z 4.88 na 3× 0.72

---------- Post Zaktualizowany 14:07 ---------- Data pierwszego postu 11:46 ----------

a co z bat guano i palm ashes .jakie ilości dodawać. ktoś wie ?
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
WITAM. szykuje sie do kolejnej uprawy.Zastanawiam sie nad coco profesional plus /biobizz light mix/biobizz all mix. Kielkowac bede w krazkach jiffy. Co polecacie?
 
O

OdcieńZieleni

Guest
na wega lightmix w 3l doniczkach, po przestawieniu na flo 11l allmix
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
na wega lightmix w 3l doniczkach, po przestawieniu na flo 11l allmix

nie chce jej przesadzac tyle razy. Bede sadzil automat wiec chce go wykielkowac w krazku i potem do docelowej doniczki. Myslalem o coco profesional plus lub all mix. Nie popala mi jej?
 

JBlaze

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2019
Postów
106
Buchów
1
"tyle razy" czyli raz , z 3L do 11L :D

a jak nie chcesz przesadzać to daj 3/5 allmixu na dole donicy a 2/5 light mixu na górze
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
"tyle razy" czyli raz , z 3L do 11L :D

a jak nie chcesz przesadzać to daj 3/5 allmixu na dole donicy a 2/5 light mixu na górze


krazek tez musze wrzucic do ziemi wiec roslina troche bedzie potrzebowac a potem znow do duzej. Ale dzieki raczej wezme all mix
 

Swanman

Chyba ty!
Rejestracja
Lip 29, 2019
Postów
102
Buchów
0
11l all mix od razu nie ma co przesadzać i babrać się!
 

rafwis7317

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2019
Postów
111
Buchów
0
Jaka ziemia z gotowych jest dobra biobiz canna terra profesional kupowaloscie jakies inne?
 

MrJones

New member
Rejestracja
Lut 8, 2020
Postów
3
Buchów
0
Witam wszystkich, chciałbym poradzić się Was o ocenę asortymentu do podłoża w jaki planuje się zaopatrzyć do pierwszej uprawy indoor, box będzie miał wymiary 35x35x90 i będzie oświetlany przez CLF, temat właściwej gleby jest tak rozległy, ze przyznaje, iz pogubiłem się w tym całkowicie... planuje zakupić następujące składniki
- 2l perlitu
- 2l keramzytu
- EAZY MIXX ZIEMIA DO WYSIEWU I PIKOWANIA 2,5L
- Plagron Growmix 25L
- Kostki kokosowe do kiełkowania Coco Pellet fi33mm 1szt
- EAZY PLUG BLOK 75x75xH60 1szt
- wapno dolomitowe 1l
- BIOBIZZ TRY PACK INDOOR 3X250ML, ZESTAW NAWOZÓW ORGANICZNYCH
Chciałbym spróbować posadzić dwie roślinki i moje pytanie brzmi, czy nie przesadzam? Chce aby roślinka miała dobre warunki, ale nie wiem czy nie jestem nadgorliwy?
Pozdrawiam ;)
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Trochę jesteś. Ziemia + Trypack, odstana kranówka wystarczy. Z tej listy bym wyeliminował: eazy plug, kostki kokosowe. Masz eazy mixa ziemie do wysiewu, kostki ci nie potrzebne czy tam eazy plug. Te wapno to tez póki co bym darował sobie
 

MrJones

New member
Rejestracja
Lut 8, 2020
Postów
3
Buchów
0
Trochę jesteś. Ziemia + Trypack, odstana kranówka wystarczy. Z tej listy bym wyeliminował: eazy plug, kostki kokosowe. Masz eazy mixa ziemie do wysiewu, kostki ci nie potrzebne czy tam eazy plug. Te wapno to tez póki co bym darował sobie

Dziękuje bardzo, zaoszczędze pare złotych ?
 

evads

Active member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
39
Buchów
1
Moje roślinki trochę umierają. Kupiłem perlit, kermazyt, dolomit. Doniczki 5.6l. Ziemie mam już z nawozem 5-6.5 ph. Jakie proporcje ? Jak to połączyć ?
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
evads- co znaczy trochę umierają?
Na przykład na litr ziemi daj małą garstkę perlitu na dno doniczki daj dwa cm keramzytu , a dolomit sobie odpuść skoro ziemia z nawozem, a jaka to ziemia ?
 

evads

Active member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
39
Buchów
1
Liście żółkną i opadają w dół. Wyczytałem ze to może być niedobór magnezu stad ten dolomit. Ziemia do roślin pokojowych. PH 5-6,5
Zasolenie w g NaCl/L 0,8-2,0.
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
A jaki jest wiek roślin ? najlepiej to daj foto będzie łatwiej coś poradzić.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół