nasiona marihuany

Proste, rysowane schematy jak i co podlączyć

Wyszukiwarka Forumowa:
B

blancik

Guest
To napiszę Ci tak, ten o którym pisze wygląda tak jak np. od magnetofonu kabel, i taki w zupelności Ci starczy. Niemasz co cudować bo naprawdę wiem co piszę. Ić sobie do elektrycznego i poroś dwurzylowy kabel i taki sprzedawca podobny ci da, sam zobaczysz, takie kable mam przy dwuch sodówkach 400W każda.
 
S

sting

Guest
Ja mam statecznik 220 chyba, zaplonnik od lampy jazeniowej, i kondenstator 160 w. Da sie z tego zrobic lampe? I jaka zarowke do tego wlozyc? Nic sie nie spali :silent: ?
 
B

blancik

Guest
sting napisał:
Ja mam statecznik 220 chyba
220 to volty, musisz podać dokladniej jaki to, powinno na nim być napisanie.

zaplonnik od lampy jazeniowej, i kondenstator 160 w

Ale wnioskując mniejwięcej z opisu to komlet caly może być do lamy jażeniowej, czyli do rur, takich jak na schemacie pierwszym.
 
B

blancik

Guest
Tak, ale nie pod jedną. Czytaj i daj sobie czasu na to a napewno znajdziesz i sie dowiesz.
Wszystko jest na forum.
 
S

slawek1989

Guest
Lampe HPS trzeba jakoś inaczej podpinać niż zwykłe swietlówki? Bo ja myślałem że to nie robi różnicy.
 
B

blancik

Guest
slawek1989, cofnij się do pierwszej strony, tam masz wszystko pokazane.
 
1

1tathc

Guest
a te wentylatory od kompa to są głośne??bo ja mam boxa w pokoju za łużkiem :thumleft: i mam taki ***itny wentylaor i musze go wyłanczać w nocy bo nie da rady zasnąć.
 
B

blancik

Guest
Glośne może nie, ale przy 3-4 już są uciążliwe, zwlaszcza napewno w nocy, gdy jest calkowita cisza :)
 
1

1tathc

Guest
no właśnie.to i tak musze se kupić ze 2 bo mam już dawno zasilacz.tylko musze sie wybrać do miasta, niedługo do budy to akurat bende mugł se zakupić.dzieki
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Fakt wentyle od kompa sa male i dosc ciche ale przy kilku powiedzmy 4 szt i ciszy w nocy i tak slychac ten nieznosny szum sam na poczatku mialem problem zeby przy takim czyms zasnac ale to kwestia przyzwyczajenia :tongue: :thumright:
 
1

1tathc

Guest
czyli im więcej wentylatorów tym ciszej??no ale przy tym ***utniku co tera mam to napewno bendą o niebo ciszsze(hyba tak sie pisze te słowo bo niewiem) i ten zasilacz co sie go tam ustawia o jak by było głośno to w****ć na środek skali i lulu...musze tak zrobić :salut:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół