nasiona marihuany

Czarny afgan - produkcja haszyszu.

Wyszukiwarka Forumowa:

Pan topik

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
59
Buchów
0
Jestem po wypróbowaniu tej metody i uważam, że jest ona bardzo dobra dla ludzi, którzy nigdy nie mieli przygody z produkcją haszyszu. Sam wykonywałem go pierwszy raz i jestem zadowolony. Wykorzystałem śmieci, które i tak mogłem wyrzucić, wyszedł mi taki sześcian o wymiarach boku 0,5cm. A moc jest też zadowalająca, szkło na 2 os. i już milsza atmosfera poza tym trochę pobudzające :jaraczz::jaraczz:
 

szefooo

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2010
Postów
142
Buchów
0
Zbiory już dawno poszły z dymem, a ja dopiero postanowiłem wykorzystać własne przesuszone resztki z trymowania Purple Maroc'a i Durban Poisona. Niewiele tego było - na jedną operację produkcji haszu tą metodą w słoiku 0,7L. Wszystko już podgrzane i zebrane, wyszło z tego jakieś 4 szkła - ciekawe co to będzie bo póki co to leży i się podsusza ;] Dodam, że pozostałą wodę zdekantowałem do kolejnej szklanki i poczekam do jutra, aż wszystko grawitacyjnie się osadzi (już widać delikatny osad na dnie po ok 1,5h). Strasznie jestem ciekaw co to za haszyk z tego wyjdzie. Zdam relację jak i wrzucę foto zapewne w niedzielę. PZDR<peace>
 

GreenDaro

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2012
Postów
67
Buchów
0
Zrobiłem hasz ze starej ścinki z mojego ostatniego In.
Wszło coś takiego =P





susz 16,2g
Hasz 1.9g

Ten po lewo był pierwszy który uzyskałem.
A ten czarny,bardziej plastyczny drugi.

A oba jakoś dziwnie skwierczą podczas podpalania (jak siarka) :zjarany:
Jak myślicie da się to palić ??
 

MamTymbarka

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2011
Postów
513
Buchów
0
tak jak soki (żywica na lufce) im więcej tym lepiej skwierczy,proste,pozazdroscic prawdziwego haszu :)
 

ziomek13331

Member
Rejestracja
Kwi 25, 2012
Postów
11
Buchów
0
ja mam taki pomysł żeby zamiast odparowywać wode na gazie to można to zrobić takim oto urządzeniem
Kod:
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3b/GHG660LCD.JPG/300px-GHG660LCD.JPG&imgrefurl=http://pl.wikipedia.org/wiki/Opalarka&h=227&w=300&sz=15&tbnid=-PEhfX-OSLTvtM:&tbnh=90&tbnw=119&zoom=1&usg=__tSCazJwzYaRncj7YzHsaISFjTcE=&docid=qmFmcqGVEkp-zM&sa=X&ei=p2fEUZjKEtDQsgaP8IC4Cg&ved=0CG0Q9QEwBg&dur=454
Co o tym myślicie ?<joint>
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
bakam bakam bakam mikrofon w rece latam latam latam po polu i pije kakao

Witam , mam pytanie co do tematu. Jak świeże ścinki wpierdzele do dużego kotła i dodam lodu i wymieszam mieszadłem pożądnie to uzyskam tym sposobem haszysz czy robić to jakoś inaczej???????? i czy osad z nalewki jak oddzele go od alkocholu też mozna palić??????
 

darth.vader

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2014
Postów
111
Buchów
1
A ja szukałem nie wiadomo gdzie a miałem pod nosem. Dzięki wielkie
 

ptasznik69

Well-known member
Rejestracja
Cze 5, 2011
Postów
191
Buchów
0
Coś ode mnie.
Wszystko powstało z około 20stu gram odpadów po odmianie "Duck Foor" od Warr Seeds.
A wyglądało to tak...











 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół