nasiona marihuany

Czarny afgan - produkcja haszyszu.

Wyszukiwarka Forumowa:
K

khaaaaaaaa

Guest
Jesli ma zywice na sobie to cos ci moze wyjsc ale IMO meskie do wy***ania zawsze...
 
F

fredo

Guest
No to też sie pochwale, robiłem pierwszy raz tą samą metodą co autor tematu....


Pierwsza wersja sypka


DSC01297.JPG





Oraz druga ładna klejąca. Troszke dego wyszło, nawet sie nie spodziewałem że aż tyle :santa:


DSC01300.JPG





Bardzo przyjemnie kopie, ale też szybko schodzi. 1.5 h i koniec latania
 
T

TaZz

Guest
No wporzo wyszło!
A odparowywałeś też nad ogniem? U mnie moc też nie była wielka bo odparowywałem pod "dużym" ogniem i THC chyba się ''wypalało''. Następnym razem zrobię to bardziej powoli. A nie w 3min:D
 

Green Man

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2010
Postów
111
Buchów
0
Witam
Druga ture latwiej i szybciej jest puscic przez filtr od kawy:paleniee:
 
T

TaZz

Guest
Druga ture latwiej i szybciej jest puscic przez filtr od kawy
Mówisz tak bo tak zrobiłeś, czy ci się wydaje?
Ja też o tym myślałem i wręcz tą opcję wykluczyłem bo bankowo osad haszyszowy się zmiesza z papierowym filtrem i będzie kicha. I będziesz miał haszysz + papier.
 
F

fredo

Guest
No wporzo wyszło!
A odparowywałeś też nad ogniem? U mnie moc też nie była wielka bo odparowywałem pod "dużym" ogniem i THC chyba się ''wypalało''. Następnym razem zrobię to bardziej powoli. A nie w 3min:D



Osobiście odparowywałem ciecz na odbłysniku w szafie z krzakiem :) Odparowywało z 30 h.

Juz zbieram liscie na nastepne trzepanko :) Po żniwach zrobie coś lepszego :bongo4:

Lepszy taki okruszek, niż 1 szt za 20 zł którą sie tak wszyscy podniecaja na ulicach. Jakies *****e kakao sprasowane - wole bez osobiscie.
 
D

delete

Guest
Ja podbije do tematu : czy materiał musi być to produkcji haszu lodem suchy , czy możne być np po dobie suszenia ? Ziomek nawijał mi ze to bez różnicy ?
 

twister999

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2011
Postów
325
Buchów
4
Używając świeżego zioła otrzymasz haszysz o wysokiej jakości z racji tego iż przedostaje się do niego mało zanieczyszczeń. Jeśli dasz suche zioło haszu będzie więcej ale niższej jakości. Można też uśrednić - parę dni schnięcia.
 

benio75

Active member
Rejestracja
Wrz 1, 2011
Postów
29
Buchów
0
odparowanie wody

Witam.

Już po zbiorach i przyszedł czas na zagospodarowanie zbiorów. Ja, po ususzeniu wszystkiego i zapakowaniu szczytów, przystąpiłem do produkcji haszu. Niestety nie udało mi się zdobyć bubble bags i nie wiedziałem jak mechanicznie wytrzepać hasz z 2 wiader suszy. Polecam np sita labolatoryjne o najmniejszym oczku 0,063 mm. Z tego sita zebrałem sporo materiału i wysuszyłem na folii aluminowej. Pozostały materiał w wodzie myślałem jakoś odzyskać i spróbowałem przefiltrować przez filtry do kawy - NIE POLECAM! Dużo pierniczenia, a efekt mizerny. Za przykładem zakładającego temat, chciałem na gazie odparować wodę. Niestety na patelni teflonowej i w przyspieszonym tempie też nie polecam - samo skrobanie. Proponuje zagospodarować trochę więcej czasu i zrobić to powoli i dokładnie. Jeszcze jestem w trakcie odparowyweania wody przez rozlanierozlanie na tależ i poczekam do jutra - zobaczymy co wyjdzie. Spaliłem wczorajszy haszyk z sita 0,063, który już był lepki, plastyczny i SUPER smaczny.

Pozdrawiam z <wodna>

Benio
 
Rejestracja
Paź 25, 2011
Postów
21
Buchów
0
Witam

Male pytanko. Wlasnie konczy sie uprawa moich 1szych krzaczkow indoor i tez chcialbym zrobic troche haszyku ta metoda. Jak przygotowac liscie do zrobienia haszu ? Nalezy je oddzielic po scince od topów i tu pytanie, jak je ususzyc zeby nadawaly sie do zrobienia haszyku ta metoda ?
 

Ku Klux Klan

Active member
Rejestracja
Sie 13, 2011
Postów
39
Buchów
0
Nie trzeba suszyć ja w każdym bądź razie nie suszyłem .Hasz to żywica z liści wiec lepiej robić go na "Świerzych" liściach bo jak zrobisz z zasuszonych kruszących się listków to będziesz miał dużo zanieczyszczeń i to będzie słabszej jakości hasz ale będzie go trochę więcej.:yeahh:
 
C

cwelowicz

Guest
jest jedno proste rozwiazanie na Wasz problem,urzyc suchego lodu <lol>
 

Niedowidzialny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2011
Postów
75
Buchów
0
A ten hasz odessany z wody nadaje się do potraw (np. jajecznica)?
 
Ostatnia edycja:

fuck Dillers !

Well-known member
Rejestracja
Paź 3, 2010
Postów
164
Buchów
0
Siema, wpadłem na pomysł który wypalił. Mianowicie wszystko robimy tak jak napisał TaZz tylko ja wrzuciłem wszystko do butelki z dużego Kubusia ( tej nowej plastikowej ) i co? Do wirówki !^^ dla porównania woda z wirówki była czarna a jak trzepałem rękami zielona ( może dlatego ze bylem spalony ) ale naprawdę polecam pralki wirówki cokolwiek :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół