nasiona marihuany

Początkujący - zapytaj fachowca. INDOOR - uprawa roślin konopi w domu pod lampą/żarówką.

  • Autor wątku Kot z Cheshire
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
K

Kot z Cheshire

Guest
Tu ktoś z bardziej doświadczonych growerów postara się Wam pomóc w uprawie INDOOR.
 
G

GbUr

Guest
1.Ile rośliny mają mieć wilgotności w nocy
2.Jakie donice zastosować na przedłużony weg .
3.Ile razy mogę fimować krzaczka ? czy to nie ze stresuję bardzo rośliny i nie zacznie sie Hermić
4.Co z wilgotnością na flo ile %
5.Czy woda z akwarium np: Karasie ,Karpie nadaje się do podlewania roślin..
6.Czy opłaca się wysiać nasiona z hermionej rośliny ..?
7.Jakie firmy nasion polecacie ?
8.Klony .Jaki ukorzeniacz polecacie w żelu czy w proszku ..
9.Co z np : mam krzaka mazara męskiego czy mogę posypać pyłkiem ice żeńskiego, co z tego będzie ?
10.Nawozy co lepsze organiczne czy chemia .? (chodzi mi o jakość) :freak2::freak2::freak2::freak2:
pozdro..
 

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
1.Ile rośliny mają mieć wilgotności w nocy
2.Jakie donice zastosować na przedłużony weg .
3.Ile razy mogę fimować krzaczka ? czy to nie ze stresuję bardzo rośliny i nie zacznie sie Hermić
4.Co z wilgotnością na flo ile %
5.Czy woda z akwarium np: Karasie ,Karpie nadaje się do podlewania roślin..
6.Czy opłaca się wysiać nasiona z hermionej rośliny ..?
7.Jakie firmy nasion polecacie ?
8.Klony .Jaki ukorzeniacz polecacie w żelu czy w proszku ..
9.Co z np : mam krzaka mazara męskiego czy mogę posypać pyłkiem ice żeńskiego, co z tego będzie ?
10.Nawozy co lepsze organiczne czy chemia .? (chodzi mi o jakość) :freak2::freak2::freak2::freak2:
pozdro..

Tak powinny wyglądać pytania!
Kocie, kasuj resztę!

... i udzielaj odpowiedzi, hehe...
 

Akcios

Member
Rejestracja
Maj 20, 2010
Postów
14
Buchów
0
Witam. Zaczynam moją pierwsza uprawe i mam kilka pytan.
Czy jak roslinka juz wykiełkuje i zostanie zasadzona do malej doniczki to ile potrzebuje swiatla(czas naswietlania)
Po jakim czasie mam ja przesadzic do doniczki w ktorej juz bedzie do konca?
I najbardziej nurtujace mnie pytanie: kiedy jest ten tryb wegetacji i flow bo niewiem oco wogole w tym chodzi?
Sory za glupie pytanie ale jestem tak zwanym noobem w tej dziedzinie i chce sasiegnac rad weteranow.
 
2

2King

Guest
Witam. Zaczynam moją pierwsza uprawe i mam kilka pytan. Czy jak roslinka juz wykiełkuje i zostanie zasadzona do malej doniczki to ile potrzebuje swiatla(czas naswietlania)
Tyle samo co w fazie weg.
Po jakim czasie mam ja przesadzic do doniczki w ktorej juz bedzie do konca?
Najlepiej odrazu w docelowej doniczce sadz.
I najbardziej nurtujace mnie pytanie: kiedy jest ten tryb wegetacji i flow bo niewiem oco wogole w tym chodzi?
veg- faza wzrostu wegetacyjnego rośliny, w tym okresie roślina najbardziej przybiera na wzroście i rozwoju rozgałęzień wtedy stosuje się różne techniki ( jak np. LST, FIM....) czas naświetlania roślin wynosi od 18 do 24h na dobę podobno najbardziej optymalne jest naświetlania 20h i 4h ciemni.
Flo - czyli kwitnienie w tym okresie Twoja roślina formuje kwiaty które po średnio 2 miesiącach już będziesz mógł palić;) Czas naświetlania jaki się stosuje to 12/12 ja osobiście pod koniec życia roślinek zmniejszam jeszcze czas naświetlania do 11/13 i 10/14.
 

Ambroży

Active member
Rejestracja
Lut 20, 2010
Postów
35
Buchów
1
1.Ile rośliny mają mieć wilgotności w nocy
2.Jakie donice zastosować na przedłużony weg .
3.Ile razy mogę fimować krzaczka ? czy to nie ze stresuję bardzo rośliny i nie zacznie sie Hermić
4.Co z wilgotnością na flo ile %
5.Czy woda z akwarium np: Karasie ,Karpie nadaje się do podlewania roślin..
6.Czy opłaca się wysiać nasiona z hermionej rośliny ..?
7.Jakie firmy nasion polecacie ?
to juz kwiesta gustu, jest troche o tym na forum
8.Klony .Jaki ukorzeniacz polecacie w żelu czy w proszku ..
9.Co z np : mam krzaka mazara męskiego czy mogę posypać pyłkiem ice żeńskiego, co z tego będzie ?
10.Nawozy co lepsze organiczne czy chemia .? (chodzi mi o jakość) :freak2::freak2::freak2::freak2:

pozdro..
Ad. 1 w fazie weg wilgotnosc ok 60% na flo mniejsza ok 30% ma to zapobiec pojawieniu sie plesni w kwiatostanach.
Ad. 2 wielkosc donnic zalezy od wielkosci boxa oraz tego jak duze chcesz miec planty moim zdaniem najmniejsze donnice to jakies 8 litrow a na wielkie badyle do 20L
Ad. 3 fimowac mozesz zaczac jak pojawi sie 5 pietro lisci, fimowac mozesz zawsze w fazie weg. ale z umiarem.
Ad. 4 to juz wyzej napisałem.
Ad. 5 ja polecam wode z biedronki 5 litrow za 1.68 chyba nie jest to duzy wydatek a jak chcesz oszczedzac albo nie chcesz latac do sklepu to najlepiej odstana woda z kranu. co do wody z akwarium nie wypowiem sie, ale mysle ze lepiej nie warto probowac, woda ta moze zawierac jakies grzyby.
Ad. 6 nie probowalem,
Ad. 7 to juz kwiesta gustu i wielkosci portfela, jest troche o tym na forum, poprzegladaj fotorelacje.
Ad. 8 jak dobry klon to mysle ze nie bedzie mialo to wiekszego znaczenia
Ad. 9. bedzie cross, konopia moze latwo sie krzyzowac z roznymi odmianami.
ad. 10. organiczne sa napewno bezpieczniejsze i jest mniejsza szansa na zmarnowanie planta, jesli jest to twoja pierwsza uprawa polecam organiczne.
 

Amsterdamczyk

Member
Rejestracja
Maj 17, 2010
Postów
19
Buchów
0
Moze mi ktos pomoc ?
Liscie wygladaja jak nizej.
Nie wiem czy to od mszyc, z ktorymi walcze, czy od chemi na mszyce, czy jakas nowa choroba ?
Pomocy :)



 

Amsterdamczyk

Member
Rejestracja
Maj 17, 2010
Postów
19
Buchów
0
i jak z tym walczyc
Zostaly mi 2 tyg do scinki.
Wogole czy sie oplaca walczyc ? :)
Pozdrowionka
 

Akcios

Member
Rejestracja
Maj 20, 2010
Postów
14
Buchów
0
Dzięki wielkie King Of Kopenhaga jestes pierwszym który odpowiedział mi nie odsyłając do innego tematu bądź gdziekolwiek.
Tak przy okazji mam jeszcze kilka pytań ;p
Sam decyduje kiedy zacząć flow czy roślinka daje jakieś znaki?
Zakładam ze jestes juz doświadczonym hodowcom i chciałbym sie jeszcze spytać jaki nawóz polecasz na weg a jaki na flow?

Z góry ci wielkie dzięki
 
K

Kot z Cheshire

Guest
i jak z tym walczyc
Zostaly mi 2 tyg do scinki.
Wogole czy sie oplaca walczyc ? :)
Pozdrowionka

stary, w linku, który ci podałem jest 5 postów na krzyż, bodajże w dwóch masz napisane czym z tym walczyć, a ty nadal pytasz. może kupic ci ten środek, przyjechać i opryskać?
są pewne granice lenistwa do penisa pana :D
 
D

Donie Darko

Guest
Sam decydujesz o przelaczeniu na flow, jednak nierozelwalnie wiaze sie to z wysokoscia boxa.
Wejdz na byle jaki sklep (np. http://hydroonline.pl/ ) dzial nawozy i czytaj.


PS. Kocie normalnie nie poznaje kolegi. ( ;
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół