nasiona marihuany

Początkujący - zapytaj fachowca. INDOOR - uprawa roślin konopi w domu pod lampą/żarówką.

  • Autor wątku Kot z Cheshire
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Jakobo

Active member
Rejestracja
Maj 27, 2019
Postów
35
Buchów
0
Jak zbić temperature?
sięga 32st dwa wiatraczki wtłaczające jeden mieszający.
lampa cfl 250w dual 2100k / box 100x50x100 długosć szerokość wysokość
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Po pierwsze dwa wiatraczki wtłaczające to poprostu pomylka. Wystarczy wlot pasywny, jeden porządny wiatrak mieszający i jeden wyciagajacy. Wyciagajacy wiatrak (polecam td silent, jest mega cichy i powinien sie zmiescic w boxie o takich rozmiarach) musi byc dopasowany (wydajnosciowo) do powierzchni boxa. Gdzies tu na forum jest opisane jak to obliczyc.
Jesli zrobisz cos podobnego, to temp. w boxie spadnie o kilka stopni.

Ps. 32° to zadna temp. W moim ostatnim grow (4 pietro na poddaszu) krotko przed scinka panny rosly w temp. 42° :harvest:
 

rafwis7317

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2019
Postów
111
Buchów
0
posadzilem white widow automaty i po 2tygodniach nie chca wogole rosnac podlewalem 3dni temu bardzo malo
lampe mam leda 1000watt ale to jakies ustrojstwo za 500zl 100diod po 10watt (ponoc) lampa jest 20cm od donic
 

Grow1210

Member
Rejestracja
Lip 15, 2017
Postów
13
Buchów
0
Witam. Mam pytanie do kogos obytego z lampami LED.
ogladalem kilka fotoralacji i zauwazylem ze czesto szczyty roslin pod LED sa nienaturalnie jasne podobnie jak u mnie. Czy to przez lampe? Drzewko rozwija sie dobrze. Tylko ten kolor jakis dziwny. Czy to moze wplynąc jakos negatywnie na zbiory i czy jest na to jakas rada
 

Poliszynszyl

Active member
Rejestracja
Paź 5, 2019
Postów
29
Buchów
0
Witam potrzebuję porady co się z dzieje... roślina to
Lowryder#2
Lampa Led pytholite naked (troche głośna)
Nic 60x60x160
Wentylacja 105m3/h
Temperatura wacha się do 29° wilgotność powyżej 50%

 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
może za nisko leda trzymasz ? na jakiej wysokości od planta go masz ?
 

Poliszynszyl

Active member
Rejestracja
Paź 5, 2019
Postów
29
Buchów
0
może za nisko leda trzymasz ? na jakiej wysokości od planta go masz ?

Czy trzymam go na 20 cm czy na 60 jest to samo wydaje mi się że nasiona było do dupy... druga roślina rozwija się prawidłowo lecz jest to inna odmiana speed+... Ale dalej czekam na podpowiedź.
 

xkaszankad

Active member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
41
Buchów
0
Siema, mam problem z moim quick one. Po pewnych perypetiach związanych z przesadzaniem, 10 dniowy plant wygląda jakby miał 3-4 dni. 2 dni temu wrócił do życia, chyba stres się zmniejszył, ale stare liście nie rosną, a nad nimi wyrastają 2 nowe. Końcówki tych starych są żółte. Czy te stare jeszcze odbiją? Obecnie, są trochę opadnięte.
 

wtk

New member
Rejestracja
Lis 18, 2019
Postów
3
Buchów
0
Witam serdecznie. Moja roslinka ma obecnie ok tygodnia. Zauważyłem coś niepokojącego z listkami tymi chropowatymi. Jeden ma żółte plamki i tak jakby sie zawijał, drugi natomiast ma tylko żółte plamki. Czy to jakieś niedobory? Dzisiaj roślina została po raz drugi podlana. Niestety nie wiem co to za roślinka. Za pomoc serdecznie dziękuję.
6.jpg
 

Arcy Hultaj

Member
Rejestracja
Lis 13, 2019
Postów
15
Buchów
0
Za wcześnie na niedobory podlewaj odpowiednio i tyle, nieraz takie maluchy wyglądają słabo ale następne piętro powinno być ok.
 

CrazyEight

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2017
Postów
91
Buchów
0
jaka powinna byc odleglosc lampy 600W HPS od rosliny w pierwszych dniach zycia ? optymalnie dla doroslych jest od 9 cali do 29 cali
 

GoGo1906

Active member
Rejestracja
Lip 29, 2018
Postów
29
Buchów
0
Panowie czy przy 6 x 660w temperatura 30-33 stopnie jest okay? Zwierzę powietrze z okna, z filtra do komina. Nie mam już pomysłów jak zbic bardziej temperature. Dzięki z gory
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół