nasiona marihuany

Hiszpania - jak to jest? Gdzie dostać ziele?

Wyszukiwarka Forumowa:

Kabaniec

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2010
Postów
119
Buchów
7
Witam, jak jest w Hiszpanii z mary? Wiem tylko tyle, że można coś tam posiadać na własny użytek. W tym roku jadę na 2 tygodnie do Hiszpanii do Costa Brava (Katalonia). Gdzie dostać dobre palenie? I jak z cenami w tym rejonie? Proszę o poważne odpowiedzi : p

najlepiej kogoś kto na 100% wie i się orientuje ; ]
 

adriano

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2009
Postów
202
Buchów
0
również się tam wybieram, może jedziemy razem ? ;d kiedy jedziesz ? ; >:spalony:
 

CannabisPalermo

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
83
Buchów
0
Dobrze trafiles kolego z wakacjami Hiszpania piekny kraj:) naj wiecej jest tam Grudy i dosyt tanio mialem tam kolege zalatwial mi za 50euro 50g a Marie jak bralem to mialem dobra w ch*j piatke za 20 euro ale kozak :sunny: Ale ja bylem w Calpe nie wiem jak tam.... aha a co do posiadania to oni maja chyba to gdzies bo palilem na lajcie wszedzie gdzie sie dalo
a nawet w sumie widzialem jak wiara miala na balkonach krzaczkii:harvest:
 

Jonderko

Active member
Rejestracja
Lis 28, 2009
Postów
30
Buchów
0
Królestwo Hiszpanii jest pierwszym krajem europejskim na "narkotykowej drodze" z Afryki (najwięcej dostaw z Maroka). Drogą morską najczęściej dociera ekstrakt w postaci haszyszu. Miejscowi nie mają na jego temat dobrego zdania. Większość z tego, który zostaje w kraju, jest przeznaczona dla turystów, zanieczyszczona dodatkami podnoszącymi wagę używki. Największym zaufaniem cieszy się wśród Hiszpanów haszysz "domowej roboty", pochodzący z miejscowych upraw.

W weekendy, place i parki w większych miastach, zapełniają się młodzieżą, która spędza wolny czas popalając porrosy, wzmacniane często innymi używkami. Spotkania te, ku rozpaczy mieszkańców okolicznych domów, przeciągają się do świtu. Policja interweniuje jedynie w skrajnych przypadkach, co nie zdarza się zbyt często.
 

Kabaniec

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2010
Postów
119
Buchów
7
hm, chciałbym dostać normalne zielsko bez żadnych dodatków ; / ;d:spalony:


a jak z cenami takich rzeczy jak
chipsy, browary, lody czy wóda?

szukałem na google i były ceny aby takich produktów jak mleko czy bułka
 
E

edek z krainy kredek

Guest
na giblartarze czyli rzut beretem od maroca i hiszpańskiego miasteczka algesiras z którego pływają pseudo nasze bumerangi do maroca. ogólnie rządzi hasz najlepiej gadać z małolatami...
 

BigBit

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2009
Postów
136
Buchów
0
ja byłem jakiś czas(1-2 lata) temu w hiszpani w San Sebastian, Piękne miasto ;). Ja znalazłem grow shop po prostu w którym kupiłem pestki i tam kolesia zapytałem czy palenie ma, a on powiedział że nie, ale za to ma hasz. przyniósł pokazał podsunął pod nos i sprzedal mi 1g za 5euro. A wtedy euro stało po 3zl z groszami to się nieźle ucieszyłem. hasz był jak plastelina jasno brązowy intensywnie pachnący i pamietam że ze trzy buchy zrobiłem z kumplem i sk***iony byłem w h*j
 

CannabisPalermo

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
83
Buchów
0
To Ci koles wy***ke za***al ..... 5euro za 1 g:lol3: troche duzo ja mialem za 1 euro 1 grama dobrego haszu
ale musialem wziasc za 50 euro naj mniej :sunny:
 

BigBit

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2009
Postów
136
Buchów
0
Ty miałeś tam znajomego więc miałeś inaczej. Ja tam poszedlem na strzał. poszedłem zapytalem obcego czlowieka i sie zrozumielismy. za taki hasz sklonny bylem dac więcej ;)
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
yy za dobry hasz w Hiszpanii zapłacisz nawet 10-15 ojro za gram!!!

to czym głównie handlują i jest tanie to hasz zmielony z liśćmi, łodygami i całym szeregiem odpadów.

w coffikach przynajmniej niektórych mają susz i hasz z domowych ogródków od growerów no name i gwarantuję ci, że to będzie o niebo lepszy stuff.

(coffiki) najlepiej brać sushi w niebieskich fiolkach z napisem MEDI coś w ten deseń
jakość nie do pod***ania - same najmocniejsze odmianki cudo! ale cena odstrasza ;-/

dostaniesz też tanią plastelinkę z cyklu "szef kuchni poleca" i nie będzie przynajmniej liści a kolor nie będzie przypominać sraki po imprezie.

ale na 5 ojro za 1 g nie liczyłbym :)


zasady takie same im więcej kupisz tym taniej dostaniesz.


a jak masz mało kapsy - leć do barów przy plażach kupisz
maroco kif - hasz z jakimiś górskimi ziołami niesmaczny ale tanio i dużo :)
 
G

Gość

Guest
ja w Sevilli płaciłem 20 ojro za kość wielkości paska czekolady... tam jest masa dzieciaków które same podchodzą do obcokrajowców i pytają...
 

kapp

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2010
Postów
419
Buchów
0
a jak na wyspach kanaryjskich ? bo w pazdzierniku na teneryfe sie udaję.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół