nasiona marihuany

Out 2010 Alex

Wyszukiwarka Forumowa:

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
I tu nalezy sie zastanowic nad podlewaniem w czasie fazy weg zwiekszonymi dawkami nawozu. Lanie np potrojonej dawki biohumusa moze jest dobre dla wzrostu rosliny ale poźniej roslina nie chce kwitną bo maja za duzo azotu w glebie. Ja tez mam taki sam problem dwie z moich roslin maja po 2,5 metra lecze jeszcze nie kwitną.
 

szefooo

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2010
Postów
142
Buchów
0
no ogolnie za***iscie to wyglada ;] szczegolnie ta jedna z ostatnich rtoslinek mi sie podoba ... ma cos w sobie ;] ja mam ciut mniejsze shamany bo niestety pierwsze sadzonki odwiedzil jakis rolnik ciagnikiem i wystartowalem drugi raz dopiero pod koniec czerwca ... ale mam patent i mysle ze jesien tez dopisze i podgonie Twoje pomidory !! ;] PZDR
 

XFarmerX

Well-known member
Rejestracja
Lip 23, 2009
Postów
241
Buchów
0
Magik powiem ci tak mam ten sam problem z pomidorami,5kwitnie a drugie pięć ma średnio 2m i nie chcą kwitnąć suki;)
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
odwiedziłem dzisiaj spota i jestem mile zaskoczony coraz wiecej włoskow na HH no i jest przeogromny ma jakies 160cm a jego średnica to jakies 2 metry:OO Masakra naprawde wrzuce foto jakos na tygodniu.Naprawde ten HH ma cos w sobie co mi sie bardzo podoba:) Pozdro all
 

wariat

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2010
Postów
146
Buchów
0
Nie no ten HH to naprawde jest niezly KOX :pr:
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
Zgodze sie z Tobą:) Jak wrzuce foto sam sie przekonasz jak poszedł w góre przez te ostatnie dni, no ale jeszcze nie kwitnie porządnie;/ Ale wiem ze juz niebawem to nastąpi i wtedy zrobie wszystko zeby doszedł do konca bo na dzien dzisiajszy plon z niego byłby ogromny:) <shiza>
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
pomyliła mi sie podziałka i zamiast 0.5 na 1.5L wody wlewałem 5ml, wrocilem przed chwilą ze spota patrze a tu jednak wcale nie przenaworzone:) Pewnie dlatego ze miałem 5 butelek razem 8L wody i na 6 plantow wyszło troche ponad 1L na jednego krzaka:) Co sadzicie podjechac wieczorem i przeplukac troche wodą?
oto foto paru roslinek


Tutaj cos zauwazyłem pare żółtych liści od dołu




roślinki zawsze dostawały jakies 1.5 L razem z nawozami czy to troche nie za malo tych nawozow skoro rozcienczałem je na 1.5L pod krzaka to sie nie dziwie ze teraz te 5ml FloraBloom ich nie zabiła pozatym są duze wiec napewno im nie zaszkodzi:)
Co panowie sądzicie?

 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
odwiedziłem dzisiaj spocika i musze powiedzieć ze te dwie największe co najszybciej zaczeły kwitnąć mają juz spore topki a to dopiero jakies 2.5 tygodnia flo:) pozostałe trzy passionki narazie powoli wkoncu nawet niewiem czy to ich 2 tydzien flo moze nawet nie:):) No i dobry znak na HH pojawiają sie kwiatostany:D:D Mam nadzieje ze do końca pazdziernika pogoda bedzie łaskawa i HH da rade dojść:)
 
D

delete

Guest
widzę po zdjęciach że słabiutkie masz te swoje pokrzywki a mówicie że to nie problem zrobić krzaka prawie 4 metry a sam masz jakieś wychudzone badyle :spalony:
 

ognio

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2010
Postów
1,130
Buchów
1
widzę po zdjęciach że słabiutkie masz te swoje pokrzywki a mówicie że to nie problem zrobić krzaka prawie 4 metry a sam masz jakieś wychudzone badyle :spalony:

co ty piszesz ziom czy ty nie widzisz jakie te krzaki geeeste sa??
czy patrzysz na zdjecia w innej relacji?
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
krzaki wieksze odemnie a foty stare:) no i jak HH dojdzie to z krzaka powinno byc z 200g:)
widzę po zdjęciach że słabiutkie masz te swoje pokrzywki a mówicie że to nie problem zrobić krzaka prawie 4 metry a sam masz jakieś wychudzone badyle :spalony:
Człowieku jakbym chciał moglbym mieć krzaki po 3m ale moj spot mi na to nie pozwala, i lepiej pokarz swoje krzaki o ile wogole masz
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
i takie male sprostowanie sam masz badyle:freak2::freak2::freak2: jak widzisz dla mnie problem jest w tym ze nie moge miec wysokich drzew, za to umiem zrobić zeby były rozkrzaczone jak sto chuji :pr::pr:
 
D

delete

Guest
To ku**a wrzuc foty a nie pie****isz głupoty debilu
cocaine uprawia ze mna wiec fotki z mojej fotorelacji sa tez jego. Alex a w twojej fotorelacji nie widze nic szczególnego zwykle krzaki przecietne i tyle . Wrzuc moze fotki z jakims przedmiotem do porównania wielkosci. KOKS troszeczke grzeczniej nie musisz sie spinac to jest forum internetowe i tym tylko pokazujesz jakim jestes cwaniaczkiem przez kabel sieciowy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół