nasiona marihuany

Out 2010 Alex

Wyszukiwarka Forumowa:

FreshSeed

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2009
Postów
241
Buchów
1
Możesz dawać palnton k ale nie przekraczaj zalecanej dawki lecz pamiętaj że sam potas i fosfor to nie wszystko. Ja np po pokazaniu się włosków nie daje jeszcze nawozu na kwitnienie tylko zmniejszyłem dawkę biohumusa po to żeby nie było nie doborów azotu np. <lol>
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
azotu to jak juz wspomnialem mam pod dostatkiem w glebie, dlatego też spowolnia mi kwitnienie:spalony:
 

Lomu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 20, 2007
Postów
1,694
Buchów
13
kup jakies stymulatory kwitnienia może coś pomorze??!!Jak nie to się módl o długą sloneczną jesień.Może być ciężko.
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
Mysle ze Planton K i ewentualnie PK 13/14 spokojnie mi wystarczą:) Poprostu jak bede lał to wyłacznie Plantonem K i nieraz PK13/14 lub samą wodą i ten azot co jest w glebie zostanie i tak przepłukany albo przyswojony przez roślinke:) Tak mi sie wydaje:spalony:
WItam edytuje posta bo chcialem napisac ze cos roslinki powoli sie zwijają do kwitnienia;/ Moze to wina azofoski w ziemi i tym ze ją kruszyłem i dodawałem do wodyz florovitem, no i wody pod planta lałem jakies 1.5-max 2L. Lac teraz wiecej rzeby wyplukac czesc azotu? I teraz chyba bede co podlewanie stosował planton K co o tym wszystkim sadzą Koledzy?
 
Ostatnia edycja:

KOKS

Well-known member
Rejestracja
Sty 27, 2010
Postów
156
Buchów
0
WItam edytuje posta bo chcialem napisac ze cos roslinki powoli sie zwijają do kwitnienia;/ Moze to wina azofoski w ziemi i tym ze ją kruszyłem i dodawałem do wodyz florovitem, no i wody pod planta lałem jakies 1.5-max 2L. Lac teraz wiecej rzeby wyplukac czesc azotu? I teraz chyba bede co podlewanie stosował planton K co o tym wszystkim sadzą Koledzy? __________________
Z tego co mi tez wiadomo to azot spowalnia kwitniecie, wiec moze cos w tym jest Moze niech wypowiedzą sie zaawansowani. Pozdro
 

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,359
Buchów
1,128
Odznaki
4
oczywiście że azot spowalnia kwitnienie i to w dosyć sporym stopniu. na flo staraj się unikać azotu.lej planton k i pk 13/14 lub substral burza kwiatów
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
Leje im sam Planton K, i zastanawiam sie nad kupnem PK 13/14 bo cos mi sie wydaje ze za duzo potasu zawiera Planton K. Co sadzicie?
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
Witam Ponownie. Roślinki mają sie bardzo dobrze, teraz idą strasznie mocno ku górze i cos powoli zabierają sie do Kwitnięcia;/ Lałem je teraz tylko i wyłacznie wodą z Plantonem K, azotu nie bede im lał jak narazie wcale bo cos spowalnia strasznie mi kwitnienie;/ CO sadzicie o roslinkach? Zdążą dojść?
Oto foty:
pierw najmarniejsze które naprawde ładnie podrosły:)



Teraz te większe:)
cos około 160-170cm


A teraz HH który ma jakies 120-130cm dodam że jest bardzo mocno rozkrzaczony a nie był nawet Fimowany:D



Powtarzam pytanie czy zdąrzą dojść? dodam ze koles ma pestki odemnie Passiona i jemu już niektóre ładnie kwitną. Pozdro
 

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,359
Buchów
1,128
Odznaki
4
jeśli chodzi o nawozy to bez zastanowienia kupuj pk 13/14 i zacznij lać jak pokażą pierwsze preflowery razem z plantonem.dojść powinny, może nie będziesz miał do końca dojrzałego harvestu ale coś tam będzie napewno :bounce:
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
I chyba bede zmuszony kupic PK 13/14 i do tego jeszcze Ripen wezme:) CO reszta powie o powolnym kwitnienęciu? to raczej w 100% wina dużej ilości azotu w glebie?
 
D

delete

Guest
tak ja tez mysle ze to wina za duzego stezenia azotu w glebie bo tez to mam , ostatni raz krzaki azotem podlałem jakies 3tyg temu w dawce 150-200% i od 3 tygodni , czyli juz 3 razy podlałem rosliny samą woda z plantonem k , ostatnie podlanie bylo nawet w podwójnej dawce i dalej nie kwitną , chociaż widać już ze lada moment zaczną a przynajmniej mam taka nadzieję... dodam że planty podlewam nawozem przez prawie cały okres życia co tydzień .
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
W tygodniu wybiore sie na spota i ogarne jak im idzie i zaleje wieksza ilością wody z Plantonem K
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
I jak tam Alexiej kwitną juz twoje cipki???
Znaczy Dwie największe roślinki które rosną ze sobą w jednym dołku już cos tam idą nawet ładnie :) Pozostałe pokazały troszke wiecej wloskow niż ostatnio ale na niektorym wogole wolno to sie zbiera ale mysle za dadzą rade do Pazdziernika, byc moze w dwa Passionki co juz sie zbierają ładnie na flo bedą gotowe pod koniec Września jest tez taka możliwość:)
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
Foty z dnia 15.08.2010. Narazie roślinom leje Planton K. Cztery roślinki już kwitną pozostałe dwie narazie cos zamulają;/;/ w tym najzdrowszy HH




 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół