nasiona marihuany

Out 2010 Alex

Wyszukiwarka Forumowa:

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
Dzisiaj podleje woda z dolomitem:) Niewiem czy nie dodac przypadkiem jeszcze troche Biohumusa?
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
Witam po dłuzszej nieobecnosci na forum postanowiłem wrzucic fotki:) Roslinki mają sie dobrze, wczoraj podsypałem je dolomitem i azofoską:) Na spocie jest 6 roślinek z tego 2 mniejsze reszta dosyc okazała choc niektore sa wysokie ale słabo sie rozrastają;/
HH z DP nie sprawia żadnych problemów co mnie cieszy:)
DObra czas na fotki:spalony:
P#1



dwa kolejne P#1 z tym ze jeden mial sznurek do LST i jakies zwierze musiało zachaczyć i troszke przygieło roslinke ale powinna z tego wyjsc:) I jakies jasno zielone sa te passionki troszke co moze byc tego powodem? oto ich fotki

I teraz mój faworyt HH z DP:)



Aha jeszcze jedno najwiekszy Passion ktorego miałem okazał sie byc meską świnią;/
Czekam na wasze Opinie, sugestie, porady:) z Góry dzieki:spalony: Pozdro
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
ostatniego nie fimowałem, pokazał niegdzie wloski doslownie milimetrowe:) moze jeszcze przyfimowac? czy raczej tylko LST jak dotąd?
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
po 3 dniach od podsypania azofoską zauważyłem diametralną zmiane u roślin:O Jestem dosłownie pod wrazeniem ich rozwoju po podsypaniu tym specyfikiem:)
 

wariat

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2010
Postów
146
Buchów
0
ja bym ci doradził porozciągać te odrosty na różne strony żeby miały jak najwięcej światła, jak dobrze to ogarniesz to może ci to sporo dać, ja tak zrobłem i odrosty wyszczeliły w góre <shiza>
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
Witam. Dzisiaj odwiedziłem spota i zaserwowałem roślinom drinka w postaci wody z florovitem, biohumusem i skruszoną azofoską:D Myśle ze będą zadowolone:) z 2Tygodnie temu pryskałem je Asahi SL który przyniosł mi rewelacyjne efekty po czym zrobiłem oprysk drugi raz z tydzien temu i starczy im, wiecej niei bede pryskał tym preparatem:)
Zaczne od najmarniejszej:) Choc mam jeszcze dwa inne mniejsze passionki po dużych przejściach:freak2::zombi: z tym ze jeden jest ładnie rozkrzaczony ale juz nie robilem im zdjec nie mialem zbytnio czasu:)
w dołkach brakuje im okolo 6cm ziemi nastepnym razem podsypie:)
DObra dość pie****enia wrzucam foty:)
Najmniejsza


Reszta




A teraz HH z DP:) Ślicznie pachnie:spalony: Zdjecie zrobilem z węższej strony zeby zmieścił sie w obiektyw telefonu:)


To by było na tyle:spalony: Czekam na wasze Opinie:) Mile widziane z***ki które zmobilizują mnie do większych starań:)
 
Ostatnia edycja:

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
Jedna z większych okazałą się męska:(:(
 

FreshSeed

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2009
Postów
241
Buchów
1
znam ten ból u mnie ze wszystkich pestek wyrosło mi ponad 50% jajcarzy a z tego co obserwuje na moich roślinkach to niestety jeszcze nie koniec :( łącze się w bólu pozdro.:zombi:
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
Pojawiają sie już gdzie nie gdzie włoski:) Mysle ze mogę juz zaczac lac Planton K w malej dawce? dodam ze moja ziemia ma w sobie duzo azotu i moze dlatego dopeiro pokazują sie wloski,bo np. koles ma pestki odemnie i jemu juz zaczeły ładnie rozwijać kwiaty:) Jeden plus ze u mnie teraz rośliny mocno idą w góre co mam nadzieje ze zwiekszy plon. CO o tym sadzicie?:spalony::)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół