nasiona marihuany

Out 2010 Alex

Wyszukiwarka Forumowa:

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
wykiełkowaly cos pod koniec kwietnia:) trzymałem tamte akurat pod gołym niebem w donicach
 

KOKS

Well-known member
Rejestracja
Sty 27, 2010
Postów
156
Buchów
0
Widze ładnie idzie:) oby tak dalej
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
Właśnie wrociłem ze spota i mam pytanie do zaawansowanych, na moim największym Passionku pokazały sie tak jakby takie jajowate kuleczki znalazłem ich dwie, i kazda taka kuleczka była zbudowana z malutkich lisci które mogłem rozdzielić, dodam ze nizej chyba tez byly ttakie kuleczki ale wyrosły z nich tak jakby takie liście wąskie i podłużne. Czyzbym miał męską rolinke? czy nie? Pytanie kieruje do doświadczonych:)
 

dunno

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2010
Postów
267
Buchów
0
apropo tych małych sadzonek passiona#1 weź może dosyp trochę ziemi bo mogą się połamać, tak w ogóle to całkiem ciekawa fotorelacja, masz dość dużo tych krzaczków, oby wypadło Ci to jak najlepiej i jak najowocniej ;]
masz może w planach zapylenie jakiegoś krzaka ?
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
Jak bede zapytał to automaty a tak to nie:) Nikt nie wie co to za jajeczka z ktorych wyrastają liście?
 

oberdiler

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2009
Postów
414
Buchów
1
Dobrze Ci idzie :)
Ja w tym roku trochę się spóźniłem, ale mam zamiar wystartować w czerwcu z Passionami i jakimiś AF
Wspieram Cię duchowo :)
 

2czarny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 15, 2009
Postów
515
Buchów
0
ja też miałem w zeszłym roku na 1 krzaku takie jaja i wychodziły liście ale nie był facetem nie schizuj się ;-)
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
Dzieki za pomoc:) bo np w Moim WR dzisiaj zastałem przykry widok jajeczek;/ i były ze tak powiem twardsze:) wiec tez mysle ze Passionek nie jest Męską dziwką:) Ale wole sie zawsze upewnić:):spalony: Buszek dla Ciebie:):spalony:
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
Witam po dłuższej nieobecności na spocie wyruszylem dzisiaj po poludniu zobaczyć co i jak:)
Bylem mile zaskoczony roślinki poszły ładnie w góre:)
Dzisiaj chyba z wieczora wpadne podlać je resztkami Biohumusa i florovitem, ewentualnie zraszam je po liściach tym florovitem:)
Oto wszystkie Passionki:)
1:

2:

3:

4:

5 i 6



7:

8: Hoolands Hoop Femi Z DP ( Choć wiem ze jedna suka bedzie)


9:
a Tutaj moj ulubieniec Passion#1 Najwczesniej wysadzony












Co dolega tym roślinkom? Oto fotki dolnych lisci na ktorych znalazłem takie cos:)


Czegos im brakuje?

Czy to możliwe zeby jedno cos w stylu jaja pokazało sie na drzewku i po czasie uschło? Bo juz na drzewku żadnych jaj nie widac. Licze na komentarzyki z waszej strony. Jak cos pisac co moge jeszcze poprawic roslinkom zeby lepiej rosły. Pozdrawiam:harvest::harvest::)
 
Ostatnia edycja:

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
WItam Ponownie. Niedawno wrocilem ze spota i poza tym jajkiem co kiedys wyczailem na roslince pojawily sie prawdopodobnie wloski :) Jest ich malo ale są koloru białego wiec to raczej one co? Ale dziwi mnie to myslalem ze jak jedno jajco sie pokarze to reszta tez a tu o dziwo biale niteczki znalazłem na krzaczku:) Raczej Herma to juz nie bedzie? jak sadzicie? czekam na odp zaawansowanych :) Pozdro:)
 

500gzkrzaka

Active member
Rejestracja
Mar 14, 2010
Postów
41
Buchów
0
jak biale wloski to imo kobita, pokazalbys fotki to nie bylo by watpliwosci
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
co im dolega? Czyzby złe PH ziemi prawda?






HH z DP


Passionek po FIM i LST

Jakies uwagi i sugestie mile widziane:)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół