nasiona marihuany

Out 2010 Alex

Wyszukiwarka Forumowa:

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
no widze ze też ładnie poszło pozdrawiam kuknij na moją fotorelke.:harvest:
 

sloow groow

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2010
Postów
206
Buchów
0
siema, może jakieś nowe fotki, bardzo ładnie jak na pierwszy out. moje dwa auty to totalna klapa z powodu ślimaków i ulew. niedługo jednak ruszam z indoor. powodzenia i wielkich zbiorów życze<lol>
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
Akurat wczoraj przyciołem sobie pare gałązek i wygląda to bardzo smacznie:)





Pozdro
 
Ostatnia edycja:

sloow groow

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2010
Postów
206
Buchów
0
jak na ten sezon - ciągle ulewy to za***iście. przekonałem sie do tej odmiany. a jak z mocą?daj znać pużniej ok?:pr:
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
Jeśli chodzi o moc to jest naprawde dobra:) zapaszek tez ładny a smaczek jeszcze lepszy:)
 
D

delete

Guest
Akurat wczoraj przyciołem sobie pare gałązek i wygląda to bardzo smacznie
Post wrzucony 23.09.2010
Jeśli chodzi o moc to jest naprawde dobra zapaszek tez ładny a smaczek jeszcze lepszy
Post wrzucony 25.09.2010

jak to możliwe że w przeciągu zaledwie kilku dni wysuszyłeś zielsko że ma taki ładny zapaszek i jeszcze lepszy smaczek?? Przecież te topy mają w sobie pełno chlorofilu
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
tydzien suszenia w odpowiednich warunkach i są rezultaty:freak2:
do tego nadal sie susza tylko dziennie troche podskubuje towarek:freak2:
 
D

delete

Guest
Posty pisałes człowieku pierwszy 23 a drugi 25 wrzesnia to jak tydzien suszenia?? co ty pie****isz w ogóle?? smaczek za***isty tak?? hehehe jesli lubisz samk chlorofilu to moze za***isty dla Ciebie ja nie lubie palic chlorofilu hehe wole dobrze wysuszone i pod kurowane zielsko . SMACZNEGO Alexiej <peace>
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
Człowieku ty myślisz? skoro wrzuciłem foto 23 to definitywnie nie oznacza tego ze rosliny przycinałem w tym samym dniu.... pomyśl troche kolego
 
D

delete

Guest
Człowieku ty myślisz? skoro wrzuciłem foto 23 to definitywnie nie oznacza tego ze rosliny przycinałem w tym samym dniu.... pomyśl troche kolego

Człowieku po pierwsze nie mów do mnie kolego bo dla Ciebie nim nie jestem...
Po drugie ty trochę pomyśl nad tym co piszesz bo widac ze sam sie w tym gubisz...
Po trzecie napisałes tego posta 23 wrzesnia :
Akurat wczoraj przyciołem sobie pare gałązek i wygląda to bardzo smacznie
wiec jeden dzien nie robi wielkiej różnicy , pachniało może i ładnie ale smaczne jaranie z chlorofilem? tak tak alexy a po za tym na moje oko jeszcze niedojrzałe było... hehehe pozdro:freak:


Mam podstawy twierdzić Nieznajomy, że nie używasz tego co produkujesz - boś jakiś agresywny często...

Hehe no trafiles w 10 teraz mam przerwę od palenia kilku dniową , kieds jaralem z 5 lat dzien w dzien , ale uznałem ze takie maratony to nie dla mnie juz , i jaram 2 - 3 razy w tygodniu czasem nawet mniej...

Prosze nie robic offtopu nIEZNAJOMY. Widac inteligencją nie grzeszysz i szukasz dziury w całymMoje palenie nie powinno ciebie wogole interesowac

Ty pokazałes jakim to jestes inteligentem paląc świeże ziele które zawiera chlorofil i mówiac ze ma za***isty smaczek hehehe:crazy: a twoje roslinki mnie nie interesują wcale heheheh.
 
Ostatnia edycja:

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Człowieku po pierwsze nie mów do mnie kolego bo dla Ciebie nim nie jestem...

zwrot "kolego" jest powszechnie używany na wszelkich ogólnie dostępnych kanałach informacyjnych (fora, kanały cb, listy dyskusyjne...)
I wbrew temu jak to odbierasz, to żadna "ukąśliwość", tylko zwrot grzecznościowy.

Mam podstawy twierdzić Nieznajomy, że nie używasz tego co produkujesz - boś jakiś agresywny często... ;]
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
wogole nie wiem co jego posty tutaj wnoszą? Prosze nie robic offtopu nIEZNAJOMY. Widac inteligencją nie grzeszysz i szukasz dziury w całym:freak:Moje palenie nie powinno ciebie wogole interesowac:freak: Prosze nie pucowac sie w moim temacie:pl:
 
D

delete

Guest
Cos słabiutko w tym sezonie ci poszlo alexy , bo nawet zdjec nie wrzucasz , ale nie łam sie za rok moooze coś lepszego ci urosnie jak sie postarasz i wykorzystasz wiedzę zdobytą w tym sezonie hehehe . Pozdro.
 
Ostatnia edycja:

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
Własnie za rok planuje od***ac cos porządnego:) na pare spotów zobaczy sie co z tego wyjdzie:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół